Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Daj boziu jedną, a właściwie dwie rzeczy - niech to będzie pełna i płatna gra, a nie pier*olone freemium i niech działa na moim iPhone 4...

 

Ech, patrząc na grafikę to pewnie będzie od 4S/Ipad2 w górę.

Szkoda, bo spróbowałbym swoich sił na moim już nędznym Ipadzie 1 :)

 

Przygodówka za darmo (normalnie 2,69EUR)

Journey Down: Chapter One

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Cook, serve, delicious.

 

Wersja demo -> https://itunes.apple.com/us/app/cook-serve-delicious!-free/id587837657?mt=8

 

Osobiście nie musiałem nawet w demo zaglądać. Rekomendacja od GiantBomb skłoniła mnie do natychmiastowego zakupu fulla (trochę drogo, jakieś 4,5 euro). Nie żałuję. Gra cholernie długa, wciąga, wymaga uwagi. Cały czas dochodzą nowe upgrade'y albo eventy. Gra się świetnie, a to uczucie kiedy ogarnie się około 100 zamówień w ciągu jednego dnia, przygotowując po 8 dań naraz... niesamowite ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Konto mam w mbanku, nie mam karty kredytowej a wlasnie ta z bzwbk ja symuluje. Wiesz nie chce mi sie zakladac kolejnego ;) myslalem ze jest cos takiego jak karty zdrapki ect

Może załóż konto na US, tylko do zakupów (podobno jak założy sie na stan Delaware, to nie pobierają taxu do zakupów) i kupuj zdrapki na Allegro. Zdrapki na Europę też widziałem i jakieś wirtualne karty kredytowe, na które wpłacasz powiedzmy 10 złotych i z tego korzystasz przy wirtualnych zakupach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://itunes.apple.com/pl/app/id460076328?mt=8&affId=1860684
 

Another World - 20th Anniversary, obniżka do 0,89 eurosa.
 

tomek1906, gry od EA ssą, Need for Speeda skasowałem i gram w darmowe chyba RealRacing 2. Dwójka jest w całości za free, nie wymusza realnej kasiory jak w przypadku trójki. 
Polecam  Hay Day - wciąga i za darmo (niby), a z innych The Room, świetna przygodówka :)

 

Odnośnik do komentarza

bump.
 

http://appshopper.com/games/rpg-end-of-aspiration

RPG z dzisiaj dla fanów mangi i anime. Przypomina nieco staro szkolne fajnale i dragon questy. Może ktoś się skusi i napisze wrażenia?  :)
Bo cholera, niby te 0,89 czy 2 eurosy to niewiele, ale jak się kupuje coś prawie codziennie to trochę miesięcznie wychodzi. Więcej niż na gierki z PS3, czy PSVity (ta druga powinna iść w tym kierunku).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie!
Nie chcę wciągać się w kolejne mini gierki typu "jeszcze tylko pięc minut i zrobię to i to". I nagle z pięciu minut robi się godzina. Kilka godzin dziennie.
A z darmowej aplikacji robi się płatna. Jak na razie wydałem jakieś 40 złoty na Farmę i mam nadzieję że na tym koniec :confused:
Tak czy siak, dodaj mój login altylser do GC, mam spory level :). Gram non stop, bo i laska się wciągnęła, także zależy kto jakie ma zmiany to nachrzania na farmie :(

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...