Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Łyżka w misce - najpierw płatki, jaja, białko i kawę np. mieszam wszystko łychą, wylewam na patelnie i dodaję dodatki typu suszone morele czy owoce mrożone jeśli nie mam normalnych. Banan już na końcu jak wszystko leży na talerzu plus jogurt naturalny na to wszystko :)

A płatki są prosto z paczki, czy wcześniej namoczone/zalane gorącą wodą ? Lejesz na suchą patelnię, czy z jakimś tłuszczem ?

Odnośnik do komentarza

 

A płatki są prosto z paczki, czy wcześniej namoczone/zalane gorącą wodą ? Lejesz na suchą patelnię, czy z jakimś tłuszczem ?

 

Z namaczaniem jak chcesz. Obie wersje wychodzą. Ja delikatnie polewam i czekam, aż wsiąknie w płatki. Na patelnie wrzucam dopiero w chwili rozgrzania się oleju. Jak masz z teflonem to raczej nie musisz używać tłuszczu. Pamiętaj o małym ogniu, aby nie przypalić, bo spalone płatki nie są najsmaczniejsze ;)

Odnośnik do komentarza

 

Łyżka w misce - najpierw płatki, jaja, białko i kawę np. mieszam wszystko łychą, wylewam na patelnie i dodaję dodatki typu suszone morele czy owoce mrożone jeśli nie mam normalnych. Banan już na końcu jak wszystko leży na talerzu plus jogurt naturalny na to wszystko :)

A płatki są prosto z paczki, czy wcześniej namoczone/zalane gorącą wodą ? Lejesz na suchą patelnię, czy z jakimś tłuszczem ?

 

 

To już kwestia gustu. Ja robie i tak i tak. Z namaczaniem sa delikatniejsze i wg mnie smaczniejsze. Ja leje na patelnie psikaną olejem bezkalorycznym w sprayu. Nie wyobrażam sobie robienia na zwykłym, taka bomba wegli plus tłuszczu niczego dobrego nie wróży.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś takie robiłem, ale pamiętam, że owies mi wychodził tak suchy, że ciężko to było potem jeść, dlatego pytam, trzeba będzie popróbować.

 

Jak najpierw nasiąknie gorąca wodą nie jest suchy. Dlatego IMO smaczniejszy po nasiąknięciu. Ale ostatnio z lenistwa robie wersje Cheliosa

Odnośnik do komentarza

Ja wlewam do platkow troche goracej wody, czekam az rozmiekna, do tego kilka jaj, mieszam i wrzucam na patelnie. Po usmazeniu troche dzemu na wierzch i wpyerdalam

 

edit: robi ktos szejki z mleka, mleka w proszku i owocow? Kiedy to pic - na sniadanie, czy moze przed/ po treningu?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

'pij mleko, bedziesz wielki'? to nieprawda?

 

nieprawda, tak samo jak te dziewczyńskie szejki "proteinowe" robione z mleka które maja tyle protein co kot napłakał

 

Jak już chcesz pić mleko to jak dla mnie sens ma tylko szejk z wpc plus jako dodatek owoce. Wtedy jak najbardziej, smacznie i może pomoóc byc wielkim :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...