Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No mówiłem o takim czymś kiedyś. IMO pomysł super, sam bym czesto odwiedzał albo brał na wynos jak sie nie wyrabiam po siłce do pracy a zjeść po treningu coś trzeba. Ale tutaj to juz i kasy trzeba więcej i zezwoleń niż przy handlu gierkami :/ I mysle ze 20tys dofinansowania jak ja miałem by nie starczyło

Odnośnik do komentarza

Kocham niedziele. Rano rower 30 minut, sniadanie 4 x jajko na miekko 2 x kromka zytniego z serem bialym, w miedzyczasie odzywka i skoki narciarskie u ojca, po poludniu trening, w miedzyczasie sprzatanie chalupy i obiad 200 gram gulaszu z lopatki z gryczana w sosie, cwiczenia i odzyweczka, teraz puszka makreli w sosie pomidorowym 2x zytni z zoltym... Takie mniej wiecej posilki spozywam. Ujda takie potrawy?

Odnośnik do komentarza

Normalny człowiek(nie jak my nadludzie) powinni jeść tylko do 14% białka dziennie? Przecież to żyć tak nie idzie.

 

jakbym nie byl nadludziem to bym jadl mieso tylko kilka razy w tygodniu.

Nafaszerowane farmaceutyka i metalami ciezkimi guwno.

Odnośnik do komentarza

Normalny człowiek(nie jak my nadludzie) powinni jeść tylko do 14% białka dziennie? Przecież to żyć tak nie idzie.

No dziennie zapotrzebowanie dla przecietnego czlowieka powinno wygladac mniej wiecej 60-30-10 wegle, tluszcze bialko. ewentualnie 5 procent wegli kosztem bialka. Tak przynajmniej mowia madre glowy hehe.

 

Z tym maslem to do sniadania, czy do drugiego moze byc. Lyzke czy dwie na noc sama tak samo fajna rzecz. Przed treningiem bym nie probowal ;)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem orzechy, ukręciłem własne masło (znośne) ale pytanko, kiedy to jeść? W ciągu dnia, np na drugie śniadanie kanapeczka z tym jako dodatek do reszty?

Przed trenningiem?

 

ja zawsze jak jem masło orzechowe to tak na drugie śniadanko właśnie, najczęściej smaruję sobie nim np. wafle ryżowe lub kruche pieczywo i wchodzi pięknie. niestety wpierdzielam tylko kupowane. jak Ty to sobie ukręciłeś? co dodawałeś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...