Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

To nie umiesz odczytać form w jakich są podane witaminy i minerały?Chelaty jak każde minerały organiczne mają ok. 90% wchłanialności,tak samo cytryniany,a np. magnez z kasz ma sporo mniejszy,gdyż jest też w nich błonnik,który go wypłukuje.Dalej witaminy,masz PureWay C z bioflawoidami cytrusowymi,wchłania się stopniowo przez 10-12 h dostarczając cały czas tą witaminę i tak można by pisać o każdej,nie wiem jakie jadłeś witaminy ze żyjesz w przeświadczeniu ze się słabo wchłaniają.No i najważniejsza sprawa,ja nie każe jest tylko supli,tylko nimi uzupełniać,jako osoby aktywne przepalamy tego tyle,że ciężko z żarcia dostarczyć,najtrudniej an bank wit D3.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnią zmianę roboty mam stresy, nie śpię po nocach i lecę na 1-1,5 k kalorii lecę gdzie przewaga białka leci. Nie jem na 2 h przed snem. Niebawem skończę remont, będzie przeprowadzka i biorę się intensywniej na brzuch. Waga z prawie 84 na

 

 

wvpqtz6y5vc8.jpg

 

 

Pije dużo wody i ostatnie nie mam czasu Na ćwiczenia. Jakbym dołożył to gdyby jeszcze zacząć biegać... Ale nie martwcie się, żeby was nie zawieść na zlot zabiorę piwny brzuch. :)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dobra sprawa jest.

 

Dzis byłem na siłowni o 7 rano. Wstałem o 6, przyrządziłem koktajl co Litwin polecał - płatki błyskawiczne 65g, białko 30g i zalałem wrzątkiem + trochę mleka. Po 40 minutach ćwiczeń myślalem, że zwymiotuje :/ Nie dałem rady.

Czy jest sposób, by nie jeść przed siłownią? Np. Na noc ładujemy się i rano jeszcze mamy energię? Bo kiepsko to widzę, a o 5 nei wstanę hehe.

Odnośnik do komentarza

Dobra sprawa jest.

 

Dzis byłem na siłowni o 7 rano. Wstałem o 6, przyrządziłem koktajl co Litwin polecał - płatki błyskawiczne 65g, białko 30g i zalałem wrzątkiem + trochę mleka. Po 40 minutach ćwiczeń myślalem, że zwymiotuje :/ Nie dałem rady.

Czy jest sposób, by nie jeść przed siłownią? Np. Na noc ładujemy się i rano jeszcze mamy energię? Bo kiepsko to widzę, a o 5 nei wstanę hehe.

 

miej gotowe żarcie na rano i wciągaj tuż po przebudzeniu. po godzinie tej miski nie powinieneś czuć

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

żadna tam ze mnie wyrocznia, ale często robiłem tak że wieczorkiem koło 22/23 wpadało sporo węgli złożonych, rano tylko kawka i było elegancko

 

hmm, to by mi najbardziej chyba odpowiadało :) Mógłbym budzic się i po 15 min już iść na siłownie.

 

 

Jeżeli ćwiczysz z samego rana to jak najbardziej na czczo możesz . Ja i tak bym polecał jak nie jesteś w stanie już kompletnie nic zjeść to chociaż banana jakiegoś omamać w drodze na pakernie.

 

banan przed może być. Po prostu może nie tyle co nie jestem w stanie zjeść, ale nie mam czasu, a zanim się to strawi to musiałbym wstawać duzo wcześniej.

 

 

Dobra sprawa jest.

 

Dzis byłem na siłowni o 7 rano. Wstałem o 6, przyrządziłem koktajl co Litwin polecał - płatki błyskawiczne 65g, białko 30g i zalałem wrzątkiem + trochę mleka. Po 40 minutach ćwiczeń myślalem, że zwymiotuje :/ Nie dałem rady.

Czy jest sposób, by nie jeść przed siłownią? Np. Na noc ładujemy się i rano jeszcze mamy energię? Bo kiepsko to widzę, a o 5 nei wstanę hehe.

 

miej gotowe żarcie na rano i wciągaj tuż po przebudzeniu. po godzinie tej miski nie powinieneś czuć

 

 

Odpada raczej, zazwyczaj 1,5 - 2h muszę mieć na strawienie, nieraz się o tym przekonałem juz :/

Odnośnik do komentarza

no w wakacje sobie zrobie, bo teraz to nie bardzo

w te wakacje właśnie piłem kawe sporadycznie i jak już to tylko rano (raz na trzy dni gdzieś) 

 

a obecnie to 3 kawki codziennie muszą byc :(

A myślałeś by stopniowo zmniejszać ilość kawy w ciągu dnia a na treningi jaki preworkout nie oparty w dużej mierze na kofeinie? Gdy na mnie kawa nie działa kupuje jakąś przedtreningówke a po niej znów na kawę i jest ok. Tyle że mi starczy 1 kawa dziennie przed treningiem , przed pracą/zajęciami zawsze boje się pić bo leje po niej 3-5 razy na godzine.

Odnośnik do komentarza

Ale prawilnie pod browar?

 

Nie, ja nawet piwa nie lubie hehe. Mam na mysli zeby samo zjesc. Ciagle kura, indyk, wolowina od czasu do czasu. Mam maszyne do robienia na parze i swietny szybkowar wiec jest sporo opcji. Brakuje mi pomyslow. A ta golonka wczoraj to bylo cos.

I musztarde, zagryzając białym chlebem.

No musztardke tak, ale chleb nie pamietam juz kiedy ostatni raz jadlem.

Odnośnik do komentarza

Jak wiecie pracuję na siłce,ale jest ona na za(pipi)u,dużo tutaj pól uprawnych.Ostatnio przyszedł rolnik,ma pakiety swojskich wędlin-pasztetowa,krupniok,kiełbasa z kuraka,świni,szybka wędzona,kabanosy.Za ok. 3 kg wędlin bierze 50 zeta,powiem wam że tak jak to smakuje to szok,ogólnie nie jadam wędlin,ale takie coś będę opierdzielał na masie często,tak samo wędzone pstrągi z Pucka,drogawe ale składowo pewnie moc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...