Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na DOBRE pomidory, najlepiej te z mojego ogródka. I wtedy bułeczka z masełkiem, pomidorek, sól, pieprz. <3

 

 

błazej, no niby fajnie, tylko taka maszyna też kosztuje, a podejrzewam, że lipa by była jakbym ją kupiła i raz użyła.. kiedyś nad tym myślałam, ale poczytałam, podsłuchałam i chyba nie warto.

Odnośnik do komentarza

Kolacyjka:

- 150g: cienkie steki wołowe z pręgi, z solą i pieprzem, smażone na patelni grilowej

- na nich po kawałku camemberta jogurtowego (light) ok 30g

- surówka colesław (100g)

 

Deserowo:

- zott twaróg chudy 200g

- 100g jogurt zott naturalny gęsty

- 3x kiwi

- 50g dżemu malinowego niskosłodzonego łowicz

 

Dżizas jakie to dobre, sycące i w zasadzie ubija ochotę na jakiekolwiek przetworzone słodycze z paczki.

Odnośnik do komentarza

Red - a zrób sobie jakikolwiek koktajl w blenderze or sth.. maliny, truskawki, banany, cokolwiek.. my ostatnio po dwóch szklankach postanowiliśmy nie jeść kolacji, bo nas to tak nasyciło. Pychotka.

 

Litwin - ja te malutkie pomidory tak średnio, jedynie do sałatki, ale jak pojawiają się w sklepie te malinowe, to nie mogę się oprzeć. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na DOBRE pomidory, najlepiej te z mojego ogródka. I wtedy bułeczka z masełkiem, pomidorek, sól, pieprz. <3

 

 

 

 

O tak, świezy pomidorek czy ogóreczek to jest to. Czasem lubie sobie nawet zerwac , sypać solą i jesc jak jabco :D 

 

U mnie w tym roku juz gotowe do przesadzenia an działke pomidory koktajlowe, melon żółty i papryka czerwona.

 

jeszcze w maju mam zamiar posadzić cukinie, ogóreczki i bakłażan. 

 

A szczypiorek z siedmiolatki juz wschodzi, ostatnio skosiłem garsc do jajka sadzonego :) 

 

 

 

Ale jesli jestesmy przy full natural to warto wspomniec o rybach. ostatnio z kobieta złowilismy kilka ładnych okoni i jak zrobilem je na kolacje. No po prostu delicja. Polecam

Odnośnik do komentarza

Panowie/Panie a jak bataty? Jako dietetyk wiem że zayebiste i w ogóle masa mięśniowa sama się robi ale jestem ciekaw kwestii smakowej. Nigdy nie miałem okazji jeść a dość sporo ostatnio w sklepach ich się porobiło.Spróbował bym sobie za ryż wrzucić.

Odnośnik do komentarza

kanabis - co do cukini, polecam z grilla w plastrach, a z kabaczka placki - tak samo się robi jak ziemniaczane - podmieniając pyry na kabaczek..

i co do ryb - kotlety z ryb robiłeś ? parzysz świeżo złowione, wypatroszone i tak samo jak na mielone, tylko bez mielonego.. mój dziadek mi zawsze nad jeziorem smażył

Edytowane przez Lain
Odnośnik do komentarza

kanabis - co do cukini, polecam z grilla w plastrach, a z kabaczka placki - tak samo się robi jak ziemniaczane - podmieniając pyry na kabaczek..

i co do ryb - kotlety z ryb robiłeś ? parzysz świeżo złowione, wypatroszone i tak samo jak na mielone, tylko bez mielonego.. mój dziadek mi zawsze nad jeziorem smażył

 

To znaczy w tamtym roku zacząłem robić. Bo zawsze wypuszczałem te małe uklejki, a gosciu na rybaCH  mi powiedział ze z nich mozna robic pulpeciki, wsadzasz bez głów do masyznki do mięsa , przyprawiasz i na patelnie bądź do bulionu. Całkiem spoko rozwiązanie, zważywszy na to ze ukleje w lato biora zawsze , i od cholery tego idzie złapać.

Odnośnik do komentarza

O mój boże jakie te bataty kozackie. 8 zł za kg wychodzi więc nie jest tak źle jak myślałem a smakują świetnie , ciekawa odskocznia od ryżu . Na trochę się przerzucę z mdłego już ryżu  a niedługo pewnie też jakieś czarne pieczywo dorzucę. W końcu 2 lata masy przedemną :(

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...