Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, kanabis napisał:

1500kcal z treningiem silowym :obama: Prawie jak Naomi Campbell.

Szczerze? W normalne dni nawet mi się nie chcę więcej wpierdalać zbytnio :frog:

Poza tym praktycznie zawsze dzienny NEAT na poziomie 10k kroków + (z tego co widze w apce jakieś 8-10,5km).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

No nie wyobrazam sobie tego musisz miec ultrawolny metabolizm ale skoro masz efekty jakie oczekujesz to po co cos zmieniac. Ewentualnie po treningu mozesz dolozyc jakis izotonik do tego bialka. Zawsze witaminy i mineraly, carbo i lepsze nawodnienie powinno zmniejszyc ten efekt "wypompowania"

Edytowane przez kanabis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kanabis napisał:

No nie wyobrazam sobie tego musisz miec ultrawolny metabolizm ale skoro masz efekty jakie oczekujesz to po co cos zmieniac. Ewentualnie po treningu mozesz dolozyc jakis izotonik do tego bialka. Zawsze witaminy i mineraly, carbo i lepsze nawodnienie powinno zmniejszyc ten efekt "wypompowania"

Znaczy się ostatnio w sumie tak jak pisałem siła idzie do góry, ale jednak czuję tak no w sobie, że gdybym miał trochę więcej kcal, to sam trening mógłby być dużo bardziej intensywny. Właśnie ostatnio zaczyna pomału organizm chyba domagać się większej ilości żarcia (nie tak, że chodzę głodny etc. Tylko raczej kwestie samej energiczności) - podejrzewam, że po zwiększeniu codziennej aktywności fizycznej przez prawie ostatnie 2 miesiące przemiana właśnie przyśpieszyła. Ja mam ogólnie ten problem, że mam budowę "skinnyfat", więc chciałem najpierw zredukować dość sporo tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kanabis napisał:

Tak jak mowisz. Miales w chu.j zwolniony metabolizm, aktywnosc spowodowala jego przyspieszenie. Jak czujesz ze brakuje troche paliwa zwieksz troche kcal i po prostu obserwuj wage. Wtedy zaleznie od rezultatu ucinaj/dodawaj/zostawiaj kcal

A czy nie lepiej zamiast samej wagi wtedy mierzyć po prostu obwody, patrzyć na sam progres siłowy?

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

No ale to juz zalezy od twoich celow. Pisales ze twoim celem jest zrzucenie tluszczu. Nie da sie zalozmy zwiekszac masy miesniowej jednoczesnie gubiac tluszcz, mozna tylko wzmocnic miesnie te ktore juz byly. Chyba ze juz zrzuciles tego fatu tyle ile chciales i bierzesz sie za budowanie muskulatury wtedy w sumie lepszym wyznacznikiem progresu sa obwody. No ale wazenie sie tez nie zaszkodzi. I tak cwiczac najwazniejszym wyznacznikiem jest tak naprawde lustro. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

No ale to juz zalezy od twoich celow. Pisales ze twoim celem jest zrzucenie tluszczu. Nie da sie zalozmy zwiekszac masy miesniowej jednoczesnie gubiac tluszcz, mozna tylko wzmocnic miesnie te ktore juz byly. Chyba ze juz zrzuciles tego fatu tyle ile chciales i bierzesz sie za budowanie muskulatury wtedy w sumie lepszym wyznacznikiem progresu sa obwody. No ale wazenie sie tez nie zaszkodzi. I tak cwiczac najwazniejszym wyznacznikiem jest tak naprawde lustro.  

A rekompozycja?

Odnośnik do komentarza

Stary wielu mowi ze rekompozycja to mit. A jesli wystepuje to albo tylko w pierwszych miesiacach cwiczen kiedy miesnie dostaja szalu macicy pierwszymi treningami silowymi w zyciu albo przy zadzialaniu pamieci miesniowej po jakims powrocie na silownie po dluzszym czasie. Gdyby rekompozycja dzialala caly czas redukcja i masa nie mialaby zadnego sensu nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yakubu napisał:

Rekompozycja to jest raczej jak się trzyma wagę, a nie chudnie 6kg. Jak jesteś skinny fat to może po prostu zrób teraz masę i za redukcję się weź za kilka miesięcy. 

Mase?xD Żebym znowu był ulany? O (pipi)a nigdy więcej nie wrócę do tego co było 2 miechy temu, różnica wyglądu jest ogromna, zresztą czuję się o wiele lepiej, sypiam lepiej - nigdy więcej nadwagi i większej tkanki tłuszczowej.

3 godziny temu, Litwin81 napisał:

Rekompozycja to nie mit,tylko zachodzi tak wolno że nikt nie widzi progresu ;) Musisz być z kaloriami na zero,zamieniasz pewną ilość węgli na białko i z czasem robisz przebudowę.

No nie wiem to niby większość osób się myli, mówiąc że na redukcji można zbudować masę mięśniową i robić progres siłowy do pewnego momentu..

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Starh napisał:

Pierwszy z brzegu

 

 

Obejrzalem bardzo slaby film. Bardzo slabe argumenty podajac szprycujacych sie zawodowcow. Overkill to jak wyjasnia ze niektorzy traca miesnie na redukcji a inni je buduja zalezy od tego w co wierzymy i potegi umyslu xD

Mi teraz na redukcji tez rosnie biceps i ida ciezary. Ale to przez duze ciezary ktorych uzywam i pamiec miesniowa 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...