Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

:dynia:

1 godzinę temu, II KoBik II napisał:

Starh z dobra wiedzą przynajmniej zaczal z silka. 

Bo gdy ja zaczynalem to najważniejsze co było trzeba wiedzieć i robic to żreć i napierdalac żelazo :ragus:

Staram się (tutaj bez śmiechu) dużo czytać o żywieniu i treningach (w tym o wielu badaniach, ściemach i mitach etc).

Dla mnie aktualnie na siłowni najtrudniejsze jest zachowanie odpowiedniej techniki podczas ćwiczeń - wole nałożyć mniej, ale zrobić dane ćwiczenie poprawnie albo "prawie" poprawnie. Nawet byłbym w stanie zapłacić jakiemuś trenerowi za 1-2 treningi właśnie w celu poprawienia techniki (inwestycja według mnie dobra), problem w tym, że teraz jest tylu "pseudo" znawców biorących $ za (pipi)a robienie, że człowiek nawet i tego nie będzie pewny, więc :frog:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Propsuje kiedys tak olewalem prawidlowa technike podciagania na drazku. Na akord, im wiecej tym lepiej. Biceps urósł a plecy zero. W koncu po zmianie techniki na powolne podciaganie do pelnego wyprostu ramion motyle urosly az milo :obama:

Fakt ze trzeba bylo zaczynac od 2 powtorzen ale lepiej tak niz 10 zrobionych chu.jowo. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj widzialem filmik wk, na ktorym reklamuja swojego darmowego ebuczka. Sciagnalem, przejrzalem i wyglada na dosc ciekawe kompendium wiedzy dla poczatkujacych i moze sredniozaawansowanych. Nie oceniam, ale jak ktos woli czytac niz ogladac jutube - to zdecydowanie warto zajrzec, zwlaszcza ze dajo za darmo :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ten sok z buraków to taki może być?

 

https://dodomku.pl/Dawtona_sok_z_burakow_z_jablkiem/52866.html

 

zagęszczone soki i przeciery z: buraków ćwikłowych (87%), jabłek (10%), selera naciowego, cytryn, imbiru, czosnku, sól, przyprawy

 

czy musi być sok typu tych świeżych z krótką datą ważności?

 

Siostrzeniec pił właśnie ten i mówił, że czuł rzeczywiście różnice na treningu, więc kupił jeszcze 3.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Jeśli chodzi o ten sok z buraków to taki może być?

 

https://dodomku.pl/Dawtona_sok_z_burakow_z_jablkiem/52866.html

 

 

 

 

czy musi być sok typu tych świeżych z krótką datą ważności?

 

Siostrzeniec pił właśnie ten i mówił, że czuł rzeczywiście różnice na treningu, więc kupił jeszcze 3.

Tylko pamiętaj, że trzeba wypić jakieś 50 minut przed treningiem.

Podobno te soki lepsze niż jakakolwiek przed-treningówka.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, kanabis napisał:

Przeciez suroweczka z buraczkow i chrzanem to jest goty

Blah. Mi buraczki to tylko tarte podchodza albo w barszczu.

56 minut temu, Starh napisał:

Tylko pamiętaj, że trzeba wypić jakieś 50 minut przed treningiem.

Podobno te soki lepsze niż jakakolwiek przed-treningówka.

W necie pisza, ze 2-3h przed.w

Odnośnik do komentarza

Od paru tygodni znowu zacząłem ostro płatki owsiana wpierdzielać i na początku sadziłem tak toksyczne cichacze jadowite, że wychodziłem na próg domu, żeby pokoju nie zagazować. Jak za którymś razem w robocie poszedł cichacz to nie wiedziałem czy zgnilizną z kontenera na odpady śmierdzi czy to rzeczywiście bąk. A i rozwiac się nie chciało bo za pare minut wróciłem i dalej je.bało solidnie. Teraz sytuacja się ustabilizowała i nic takiego się nie dzieje, więc flaki chyba się oczyściły. Ale przedtem to była tragedia.

Edytowane przez Plugawy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.