Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

od razu mowie, ze pisze z kom wiec sorry za faile w pisowni

 

 

Po grałem wczoraj trochę nabiłem 40 lvl i gra się mega dużo lepiej jak cod mw 2

znowu mamy doczynienia z nowym feelingiem prowadzenia postaci i celowania jak najbardziej na plus. Bronie fajne potezne wszystko siedzi jak trzeba snajpa jest mega miodna, sama gra to dla mnie najlepsze cechy 4 i mw2 gra nie jest przesadzona na 40 meczy bylo tak raz, ze killstryki zdominowaly mape, duzo ciezej je ugrac nie sa tak przegiete i latwo sie ich pozbyc trzeba tylko miec odpowiednia klase i perki. Pomysl z lvl broni jest mega, mapy sa nie rowne i narazie mam mieszane uczucia co do nich cala reszt git no moze prucz animacji biegania jest jakas dziwna. Powaznie czuc tu stare dobre cod 4 jeszcze ten red dot smiley.gif Poki co takie moje zdanie jest dobrze panowie, mozna wpasc na paru i zrobic z nich siek to lubie !

 

sp wyglada naprawde b.dobrze mp juz nie:P ale sp daje rade grficznie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wow - 40 level, to juz troche natrzepales.

Ja dzisiaj pogralem, ale glownie z kumplem w kooperacji. Swietnie sie przy tej grze bawie, poklady miodu sa wrecz nie do opisania - misje specjalne i przetrwanie (cos na wzor hordy) sa rewelacyjne, w przeciwienstwie do doatkowych misji konkurencji ! Wracam do gry !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Chyba na easy. Każde Call of Duty jedzie się na Veteranie albo tym niżej od Veterana (Hard?). Inne poziomy trudności to biegnięcie przez tę grę i potem lamenty, że krótka. Na Veteranie zejdzie pewnie z 8h czyli standard. Na razie grałem chwilę, ale pier.dolnięcie na początku jest takie, że BF 3 ze swoim mdłym singlem może się schować :)

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

OMG jestem w szoku. Single miażdży poprzednie części z przytupem, a single z BF3 to już kompletnie inna liga. Co za intensywność i różnorodność misji! Nie wierzyłem, że IW po odejściu tylu pracowników może popełnić tak miodnego singla. Mam nadzieję, że utrzyma się tak do końca.

Doszedłem na razie do

3 aktu, i tu moje pytanie czy 3 akt jest tak samo długi jak poprzednie, czy wyraźnie krótszy?

 

 

Jutro może wreszcie obadam multi i zmiany od dwójki. Niezdecydowanym polecam.

 

A co do HS z MM to na empik.com kosztuje 67 zł, więc nie jest to takie byle (pipi). Sprawdzałem dzisiaj i działa całkiem fajnie ;) Ale za wygodne to to nie jest.

Odnośnik do komentarza

Heh, tez myslalem, ze chlopaki mnie niczym nie zaskocza, a znowu od singla nie mozna sie oderwac. Filmowe akcje wciaz daja rade, graficznie jest bardzo dobrze, a intensywnosc akcji jak zwykle przebija wszytsko na rynku. Do tego swietne tryby wieloosobowe, jak dla mnie must have !

Odnośnik do komentarza

Na normalu.

 

MW i MW2 na normalu spokojnie mi zajmowały 6h.

 

 

Mam nadzieję że serwis xboxa szybko się wyrobi i jeszcze w następnym tygodniu pogram xd

 

Po dwóch meczach mogę powiedzieć że mina IMS położona na fladze w domination jest cudownie skuteczna.

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

jasna ciasna dlaczego nie moge odpalić multi !!! cały czas wywala mi po odpaleniu gry wieloosobowej połączenie z serwerami xbox live zostło przerwane i tak w kółko lol help zmieniałem ustawienia regionalne naty mam otwarte z innymi callami nie mam problemu co jest!!! nawet po zaproszeniu nie moge sie do nikogo dograc!

Odnośnik do komentarza

A w multi nadal ten zje.bany motyw, że nawet mając 4 kreski i chowając się za ścianą i tak umierasz. Patrzysz na kill-camie a tam nawet nie zdążyłeś wbiec za narożnik :negative:

 

EDIT:

Hitboxy to nadal pojęcie nieznane dla IW.

Odradzam wszystkim używanie granatnika. To co z nim zrobili to śmiech na sali. Jedyna szansa na zabicie kogokolwiek z niego to headshot.

Spawny na plecach przeciwnika to norma.

Bronie nie mają odrzutu lub jest on minimalny. Porażka. Nadal brzmią jak kapiszony.

QS :down:

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...