Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że mówię prawdę o tej grze. Nie mam zamiaru zakłamywać rzeczywistości i udawać, że ta gra jest dobra w multi, bo nie jest. Co do map: większość jest tak ciemna/jednolita, że często nie da się odróżnić przeciwnika od śmietnika. Kill-cam jako jedna z niewielu rzeczy właśnie pokazuje błędy gry, np. tobie wydawało się, że jesteś cały schowany za ścianą podczas gdy na kill-camie jesteś w połowie widoczny.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że mówię prawdę o tej grze. Nie mam zamiaru zakłamywać rzeczywistości i udawać, że ta gra jest dobra w multi, bo nie jest. Co do map: większość jest tak ciemna/jednolita, że często nie da się odróżnić przeciwnika od śmietnika. Kill-cam jako jedna z niewielu rzeczy właśnie pokazuje błędy gry, np. tobie wydawało się, że jesteś cały schowany za ścianą podczas gdy na kill-camie jesteś w połowie widoczny.

 

Jest taka opcja jak "jasność", występuje to w każdej grze i można ustawiać wedle własnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Maaaasakra , tekstury i całe budynki sprzed 4 lat.... nie no Kotick to jest jednak geniusz . (nawet mój kolega który praktycznie nie gra dzwonił dziś żebym wpadł na nowego CoD-a heh , jego ostatnia kupiona gra to był .. Black Ops rok temu )

DICE w BF3 o wiele więcej budynków powieliło, wiec nie ma co przeżywać ;) oto dowód:

http://imgur.com/a/G2865#3

 

 

Albo poprawią szukanie meczu albo sprzedaje tego szrota. Żeby 10-15minut czekać na jedną grę to jest przesada. No i niech dadzą Hardcore każdego trybu a w szczególności HC HQ. Odrazu uprzedzam o głupich postach typu "Zmień dostawcę". Mam NAT otwarty. Nigdzie nie mam problemów z dołączeniem i nie miałem. Ani w żadnego CoDa ani w inne gry. SPIER*DOLILI i tyle. Wypuścili kolejnego kloca którego ja poszedłem z wywieszonym ozorem kupić. COD4>>>>>Inne CoDy

Matchmaking w MW3 działa na zasadzie "hej weźmy ograniczmy dobieranie graczy w kraju którym gracz przebywa, i wtedy nie zarzuca nam ze gra jest zlagowana i nie trzeba stawiać serwerów dedykowanych, będą mniejsza koszty i więcej kasy dla nas..."

 

W USA i UK nie ma tego problemu, bo tam jest wystarczająca liczba graczy, ale weźmy taka Polskę, Austrie, Holandie, Norwegie, gdzie znaczna mniejsza ilość graczy jest i w poprzednich codach graczy dobierali się z różnych krajów i jakoś było dobrze, teraz to zmienili i nie jest to kilka przypadków, ale każdy mniejszy kraj ma ten problem, wystarczy wejść na oficjalne forum:

 

http://www.callofdut...69262?tstart=30

http://www.callofdut...45866#105945866

http://www.callofdut...45192#105945192

 

....i poczytać jak gracze wpisują swoje kraje i są ograniczeni do nie znalezienia gry lub tylko wybranych trybów, w których grają ich rodacy albo grania tylko z tymi samymi graczami, po porostu kpina, a teksty typu zmień Internet lub masz ograniczony Nat proszę o nie komentowanie, bo się po prostu ośmieszysz...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, u nas można znaleźć graczy w podstawowych trybach. Reszty nie znajduje. Nie mówię o tym już aby pograć w "nienormalnych" godzinach 5-8 rano, cięzko w cokolwiek pograć. Powinni dać opcję do wyboru jaki obszar ma wyszukiwać. Z jednej strony fajny to patent, wiadomo gramy z polakami. Ale na dłuższą metę wkurza.

 

Dziś z ciekawości i z sentymentu odpaliłem w multi po koleii. MW, MW2,BO i MW3. I co? Czekam na COD-a w nowej generacji. Nie chodzi tu nawet o gameplay, ale nawet graficznie prawie wcale się nie zmieniło. Stwierdziłbym nawet że niektóre mapy wyglądają lepiej z Mw (2007) aniżeli teraz czy nawet z Black Ops.

 

Co do map z MW3. Mi jakoś nie pasują, wcześniej było tak że miałem 3-5 ulubionych w które fajnie się grało. Teraz wszystko mi jedno. Nie wiem pewnie to przesycenie.

No i stwierdzam że design broni jaki map jest fajniejszy w Black Opsach IMO.( że nie wspomnę o pierwszym MW)

 

PS: Cytując klasyk..."Brazylijski serial już nie cieszy jak kiedyś..."

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Ej no nie mówcie że w nocy sie nie da grać bo wszyscy w polsce śpią o tej porze :confused: chce kupić tego coda ale jak takie wałki są to zastanowie sie na tym kupnem... powinni zrobić jak w BF3 że możesz sobie wybierać regiony w którym chcesz grać, a nie z góry określone.

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Gre na veteranie przechodzilem 9 godzin. Jest nieco latwiej, bo jest sie gdzie chowac, przeciwnikow mozna zachodzic, no i nasi zolnierze w koncu walcza, strzelaja nieco celniej, przez co sami pchaja akcje do przodu (no moze poza ostatnia misja, gdzie Juri dopuszcza wszystkich, jakby mu amonicji zabraklo).

Gra jest bardzo dobra, tryb surival i misje specjalne o wiele lepsze niz u konkurencji! Mapy w multi rzeczywiscie moglyby byc lepsze, bo wszystke sa na jedno kopyto, pewnie juz sa, no ale przeciec activision musi trzymac je na dodatki. Mimo tego multi wciagajace, bo nadal odczuwam ta sama przyjemnosc z kazdego killa, co w innych czesciach.

Jedyne, co mi w grze przeszkadzalo to drzwiek. Niestety, po tygodniu spedzonym z Battlefieldem czuc roznice, odglosy wystrzalow, wybuchow sa po prostu o wiele slabsze, a szkoda, bo klimat z dzwiekami od Dice bylby jeszcze lepszy!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super recenzent, według niego to jestem fanboyem CoD a BF3 nie jest wcale liniowy i nie ma nic zupełnie wspólnego z CoDem i jest niewyobrażalnie piękny na konsolach :D

Od czasów CoD MW1 czekałem na dobry multi i tak dopiero mi podeszło MW3 po za tym że ma matchmaking jak narazie zrypany to multi jest chyba najbardziej dopracowany ze wszystkich części.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba kpisz sobie, że multi jest dopracowane. MW3 to właśnie najbardziej niedorobione multi w historii CODów. Aby dobrze grać online i nie dostawać headów będąc 2m za murkiem należy a) lagować, b) mieć fatalne łącze. Lag compensation w tej części to istna katastrofa, która powoduje, że ludzie z dobrymi łączami są 1-2s za tymi z gorszymi. Doprowadziło to do sytuacji, że część graczy z tymi lepszymi zaczęła odpalać torrenty na kompie żeby zamulić sobie łącze aby mieć jakiekolwiek szanse.

 

Polecam poczytać: http://tsardom.net/2...yer-is-not-fun/

Albo obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=BnTKDAX-uV4

 

Już w Blopsie ten system działał fatalnie, ale to co dzieje się w MW3 przekracza wszystkie granice.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...