Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda tylko że jedynym możlwiym u nich zakupem gry będzie poprzez sklepy Nintendo oraz Gamestopu(choć to jedna z największych sieci growych w US jak i na świecie). Tak czy siak cieszę się że burgerowcy też otrzymają Xeno, mam tylko nadzieje że po całym tym narzekaniu że zostali olani, teraz nie zaczną narzekać na grę tylko ładnie pójdą do sklepu po swój egz. i będą happy z produkcji tym samym pokazując Ninny i Monolithowi żeby na Xeno nie poprzestali.

 

Ja po tym jak przeszedłem Zelde SS nie powiem ale stęskniłem się za XB, coraz bardziej kusi mnie aby pomęczyć tą grę na kolejne 145/200h, tym bardziej po otrzymanych bonusach z pierwszego przejścia, aż się prosi o wykorzystanie :]

Odnośnik do komentarza

Znacie jakieś dobre miejsce na szynki lvl up bez specjalnych tricków? Jakieś potwory które dają dużo exp chociaż 1200. Tylko nie te gorylki w gaur plain bo są na 74 i nie mam szans a widziałem trick na youtube na nich by nabić szybko lvl. Tyle że nie taki prosty. Jestem w Valak Moutain.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak że co do bossa dojdę to mi sprzeda kilka chain i trup. Prawie na każdego podnoszę lvl o 2 więcej niż ma boss. Questów też mam sporo wykonanych i jeszcze więcej rozpoczętych. Zrobiłem w collectopedii błąd i nie wymasteruje gry na 100% za pierwszym razem teraz skupiam się na fabule i lvl by potem móc się delektować reszta. Znalazłem już kilka gorylków na 47 w nocy nie daleko podbiłem o 1 dawali mi po 1500.

Odnośnik do komentarza

Czemu w collectopedi masz blad? Chyba nie da sie jej zepsuc. O ile wiem wszystko da sie zdobyc pare razy.

 

Zamiast pakowac to lepiej popracuj nad ekipą, sprawdz skille, moze wymien kogos, zobacz jak wtedy pojdzie. Do gry na serio nie trzeba pakowac, a calosc jest zrobiona tak ze glowny team moze byc "płynny".

Odnośnik do komentarza

W jednym okienku nie dałem odpowiedniego przedmiotu i tak został. Nie pamiętam który to był chyba o robala chodzi. Kilka razy próbowałem poprawić i niestety już się nie dało. Ja mam w planach jeszcze drugie przejście. Popracuje nad skillami sprawdze Dunbuna Mellie i Rikiego w sumie gram 68h i ani rzu ich nie wybierałem gram drużyną Shulk Sharla i Reyn tylko dlatego że on o był pierwszy i jakoś mi tak został. Przy Sharli wszystkie skill arty mam wymaksowane i nie mam w co pakować na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Też gralem dlugo takim skladem, ale po jakims czasie wymienilem i Reyna (na Dunbana) i Sharla (na 7 bohatera). Dla Dunbana dac do AGI i bedzie lepszym tankiem niz Reyn. Dobre wykorzystanie druzyny to podstawa - laczenie kombosow w kolory, efekty, te sprawy. Warto eksperymentowac zwlaszcza, ze gra to ulatwia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No szkoda tylko że jedynym możlwiym u nich zakupem gry będzie poprzez sklepy Nintendo oraz Gamestopu(choć to jedna z największych sieci growych w US jak i na świecie). Tak czy siak cieszę się że burgerowcy też otrzymają Xeno, mam tylko nadzieje że po całym tym narzekaniu że zostali olani, teraz nie zaczną narzekać na grę tylko ładnie pójdą do sklepu po swój egz. i będą happy z produkcji tym samym pokazując Ninny i Monolithowi żeby na Xeno nie poprzestali.

 

Ja po tym jak przeszedłem Zelde SS nie powiem ale stęskniłem się za XB, coraz bardziej kusi mnie aby pomęczyć tą grę na kolejne 145/200h, tym bardziej po otrzymanych bonusach z pierwszego przejścia, aż się prosi o wykorzystanie :]

 

Ja podejrzewam, że to jest taki sprawdzian od Nintendo dla tego rynku, i wszystko bedzie zależeć od sprzedarzy Xenoblade'a, jeśli ta gra u nich się nie sprzeda, to coś czuje, że nie zobaczą na swoim rynku pozostałej dwójki...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu czytałem w kilku miejscach iż Xenoblade w US ma pojawić się w kwietniu a nie na wakacje. Poza tym ja tam osobiście zaczynam być sceptyczny co do pomysłu wydania gry w aktualnie największym rynku growym poprzez tylko dwie jakby sieci (sklepy Ninny oraz sieć Gamestop). Mam nadzieje że Nintendo nauczy się w końcu z należytą pompą reklamować swoje produkty. Oczywiście nie chodzi mi o bzdurny hype z milionem obietnic w reklamie jaki ten tytuł jest niesamowity. Bardziej chodzi mi o typowe reklamy Big N dla swoich produktów 3xA tyle że mowa by było tutaj o tytuły od first-party developerów. Kto wie może mnie za niedługo pozytywnie zaskoczą np. The Last Story dla EU? (chyba się dzisiaj czegoś nawąchałem wierząc w to).

Odnośnik do komentarza

Tylko, że powiedzmy sobie szczerze Xenoblade jest tak dobrą grą że nie potrzebuje zbytniej reklamy. A patrząc na obecną specyfikę amerykańskiego rynku, i co tam się obecnie sprzedaje, to raczej podejrzewam, że Nintendo tak naprawdę kieruje ten tytuł do określonego odbiorcy. Bo jednak przeciętny amerykanin, kupujący Halo, różne odmiany COD'a, i jarający się byle gównem (przepraszam za wyrażenie), które wciskane obecnie jest im na każdym kroku (podobnie jest zresztą w europie), raczej nie doceni tego tytułu.

Nintendo bardziej podejrzewam, że celuje tutaj w doświadczonego odbiorce, który wie czym jest Xenoblade, bardziej w tego prawdziwego gracza (a nie nakreślonego przez pryzmat durnych podziałów ala hardcore'wiec/casual), który zna tytuł, i śledził jego losy od początku jego powstawania (tak jak ja czy Ty).

Jedyny żal jaki mam do Big N w świetle wydania Xenoblade na amerykańskim rynku, to to, że Traumy Team jakoś nie chcą wydać u nas, i już pewnie nie wydadzą:(.

Co do Last Story, to ja ze złożeniem pre-ordera się wstrzymałem (najprawdobodobniej do połowy stycznia), bo po cichu liczę/liczyłem(?) na jakąś limitkę, której pewnie się nie doczekam...

Odnośnik do komentarza

Nintendo bardziej podejrzewam, że celuje tutaj w doświadczonego odbiorce, który wie czym jest Xenoblade, bardziej w tego prawdziwego gracza (a nie nakreślonego przez pryzmat durnych podziałów ala hardcore'wiec/casual), który zna tytuł, i śledził jego losy od początku jego powstawania (tak jak ja czy Ty).

Problem leży w tym, że ten gracz, którego opisujesz już dawno zrobił sobie soft moda Wii i sprowadził grę z Europy, dlatego nie spodziewają się jakiś zatrważających wyników sprzedaży.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nintendo bardziej podejrzewam, że celuje tutaj w doświadczonego odbiorce, który wie czym jest Xenoblade, bardziej w tego prawdziwego gracza (a nie nakreślonego przez pryzmat durnych podziałów ala hardcore'wiec/casual), który zna tytuł, i śledził jego losy od początku jego powstawania (tak jak ja czy Ty).

Problem leży w tym, że ten gracz, którego opisujesz już dawno zrobił sobie soft moda Wii i sprowadził grę z Europy, dlatego nie spodziewają się jakiś zatrważających wyników sprzedaży.

 

I pewnie dlatego, będą pózniej narzekać, i zastanawiać się pisząc petycje dlaczego Big N nie chce u nich wydać The Last Story i Pandora's Tower. Sami nie widzą jak sobie szkodzą...

Odnośnik do komentarza

Zaszkodziło to sobie NoA nie zapowiadając gry razem z NoE, teraz jest to już tylko miły gest na którym starają się nie stracić za dużo pieniędzy dlatego promocja będzie znikoma.

 

A wiesz czym tak naprawdę było spowodowane te niezdecydowanie NoA wydaniem tej gry, a mianowicie tym, że w Stanch słabo sprzedawały się takie gry...

Ja nie narzekam, bo dzięki takiemu obrotowi sprawy przynajmniej uchowała się orginalna ścieżka dzwiękowa, a tak pewnie byśmy mogli o niej pomażyć...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Zaszkodziło to sobie NoA nie zapowiadając gry razem z NoE, teraz jest to już tylko miły gest na którym starają się nie stracić za dużo pieniędzy dlatego promocja będzie znikoma.

 

A wiesz czym tak naprawdę było spowodowane te niezdecydowanie NoA wydaniem tej gry, a mianowicie tym, że w Stanch słabo sprzedawały się takie gry...

To nie ma znaczenia, bo teraz się sprzeda jeszcze gorzej - dzięki importowi z europy i blisko milionowi ściągnięć z torrentów.

Odnośnik do komentarza

Zaszkodziło to sobie NoA nie zapowiadając gry razem z NoE, teraz jest to już tylko miły gest na którym starają się nie stracić za dużo pieniędzy dlatego promocja będzie znikoma.

 

A wiesz czym tak naprawdę było spowodowane te niezdecydowanie NoA wydaniem tej gry, a mianowicie tym, że w Stanch słabo sprzedawały się takie gry...

To nie ma znaczenia, bo teraz się sprzeda jeszcze gorzej - dzięki importowi z europy i blisko milionowi ściągnięć z torrentów.

 

I tutaj dochodzimy do sedna i odpowiedzi, gdzie tak naprawdę podziali się tzw. core'owi gracze na platformie Wii...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Jest New Game+. Wybierasz sobie po 20 broni i elementow zbroi + zostaje Ci poziom doswiadczenia i affinity z druzyna. Mozliwe, ze zostaje tez affinity z terenami, ale nie mam jak sprawdzic teraz a guglowac mi sie nie chce.

 

Jezeli zrobisz 100% w Xeno to bedziesz miszcz. Mowie absolutnie serio. Co do pierwszej czesci pytania - nie sadze, aby cos takiego istnialo. Nawet "znajdzki" ktore sa w terenach pozniej niedostepnych mozna dostac poprzez wymianke z kims.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...