Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski po ponad miesiącu używania PW3 - najlepszy gadżet elektroniczny jaki kupiłem. Właściwie to był prezent dla żony, która mocno się przed nim broniła a po dwóch tygodniach od zakupu zaczęła się zastanawiać dlaczego dopiero teraz to kupiliśmy. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o czytnikach innych firm ale podoba mi się jakość wykonania kundla, wytrzymałość baterii (nie pamiętam kiedy ostatnio był ładowany) i opcja podświetlenia (konieczność!). Polecam mocno.

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem P3 + skórzane etui + ładowarka (była dobra cena na komplet to wziąłem) :banderas:Teraz tylko jakieś książki jakies trzeba kupić

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje sie ktos czy jak zainstaluje aplikacje Kindla na iPadzie to bede mogl kontunuowac czytanie e-booka Amazona od strony na ktorej skonczylem na czytniku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie kupionego w Amazonie? Bez problemu. Z tymi z polskich ksiegarn trzeba kombinowac, zmieniajac im isbn/asin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o czytnik Amazon Kindle. Piszesz o ksiazkach z ksiegarnii internetowych czy e-bookach zrzuconych bezposrednio na Kindla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od poczatku. Ksiazki kupione na Amazonie beda sie bez problemu synchronizować, wiadomo. Ksiazki kupione w polskich ksiegarniach i wyslane na chmure  kindla nie beda, tak samo jak wrzucone bezposrednio po kablu. Mozna ksiazki spoza amazonu konwertowac w calibre, dodajac im numer isbn/asin ksiazek z amazonu, wtedy bedzie synchronizacja, ale to potencjalne zarzewie problemow.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzieki za dokladne wyjasnienie, wykupuje subskrypcje Kindle Unlimited albo kupuje ksiazki bezposrednio od Amazona jak tak to dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kindle Unlimited dla mnie osobiscie jest beznadziejny. Mam narazie okres probny i nie ma ksiazek Toma Clancy, Stephena Kinga ktore bym chcial przeczytac, Grahama Mastertona ani bioografii Zlatana po angielsku. Dobrze ze jest Metro 2035 to zrekompensuje mi rejestracje do Unlimited. Na czytniku Amazon Kindle mozna korzystac z innych aplikacji ktore sa dostepne rowniez na iPadzie ktore synchronizuja ksiazki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.06.2018 o 10:30, mcp napisał:

Wnioski po ponad miesiącu używania PW3 - najlepszy gadżet elektroniczny jaki kupiłem. Właściwie to był prezent dla żony, która mocno się przed nim broniła a po dwóch tygodniach od zakupu zaczęła się zastanawiać dlaczego dopiero teraz to kupiliśmy. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o czytnikach innych firm ale podoba mi się jakość wykonania kundla, wytrzymałość baterii (nie pamiętam kiedy ostatnio był ładowany) i opcja podświetlenia (konieczność!). Polecam mocno.

W dniu 17.07.2018 o 21:16, Malibu napisał:

Kupiłem P3 + skórzane etui + ładowarka (była dobra cena na komplet to wziąłem) :banderas:Teraz tylko jakieś książki jakies trzeba kupić

Tak myślę, czy czasem kobicie nie kupić, bo ta co chwile kupuje jakąś książkę  i nie za bardzo już się mieszczą/

PW3 a P3 to to samo?

https://www.amazon.com/Amazon-Kindle-eReader-6-Inch-Touchscreen/dp/B00ZV9PXP2

Widzę że na stronce jest jeszcze wersja Oasis, najdroższa.

I wiem, że pewnie było, ale jak wygląda wgrywanie książek? Tworzymy konto Amazon Kindle(?) i tam jest sporo polskich książek do zakupu? Czy po prostu pdf z chomika? Czy to są jakieś specjalne pliki?

Kiedyś widziałem w sklepie ekranik i dziwiło mnie jak to jest zrobione:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Tak myślę, czy czasem kobicie nie kupić, bo ta co chwile kupuje jakąś książkę  i nie za bardzo już się mieszczą/

To jest główny powód, dla którego kupiłem czytnik, książki na regale już się nie mieściły. Jak dużo czyta to kup, zwróci się prędzej czy później (ebooki są jednak trochę tańsze) i będzie na pewno zadowolona z prezentu.

W linku, który podałeś na dole masz porównanie dostępnych kundli, ten najtańszy nie ma podświetlanego ekranu i słabszy wyświetlacz wyświetlacz. Brałbym jednak P3 bo nie wyobrażam sobie braku podświetlenia w takim gadżecie. Jak ci się nie śpieszy to poczekaj na jakąś okazję z przeceną.

Książki zgrywasz normalnie po kablu albo po sieci z Amazona ale z polskimi tytułami jest tam słabo, jakieś magazyny chyba są. Format mobi. Na chomiku też coś znajdziesz :lapka:

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2018 o 14:33, grzybiarz napisał:

PW3 a P3 to to samo?

https://www.amazon.com/Amazon-Kindle-eReader-6-Inch-Touchscreen/dp/B00ZV9PXP2

Widzę że na stronce jest jeszcze wersja Oasis, najdroższa.

I wiem, że pewnie było, ale jak wygląda wgrywanie książek? Tworzymy konto Amazon Kindle(?) i tam jest sporo polskich książek do zakupu? Czy po prostu pdf z chomika? Czy to są jakieś specjalne pliki?

Kiedyś widziałem w sklepie ekranik i dziwiło mnie jak to jest zrobione:)

Ja kupuje na woblinku lub szukam książki na lubimyczytać i tam konkretną książkę sobie wyszukuje i patrze gdzie najtaniej :cebula: . Pobieram plik i kablem na Kindla aby mieć okładkę.

Tak PW3 to jest to samo co P3 tak jakoś sie mi napisało ;) 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem kupic bioografie Zlatana ale jak zobaczylem cene 15 $ za e-booka to zrezygnowalem. Jak moge kupic taniej ksiazki ktore moge bezproblemowo zsynchronizowac z kontem Kindla zeby miec do nich dostep na iPadzie i czytniku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi