Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Blaszczu znow zarzadzil. Swietna asysta i kapitalna bramka. Ten koles powinien miec juz dawno pomnik (ostatni mecz z Belgia do euro08 tez dzieki niemu wygralismy mimo, ze bramki strzelal kto inny). Reszta ekipy na poziomie. Tak duzo nie partolili jak to maja w zwyczaju. Krzynowek na lewej obronie xD.

 

Ogolnie meczyk niezly. Obawialem sie Czechow juz po losowaniu rywali ale widze teraz, ze 8. zespolowi na swiecie zupelnie nie idzie i to bylo wczoraj widac. No i Benhałer jakis taki rozemocjonowany sie zrobil ;)

Na pewno ten mecz pomoze reprezentacji i Leo bo szczerze mowiac ostatnio "nasi" kojaza mi sie z gow.nem w PZPN, Schetyna i innymi paraolimpijczykami, "ktorym lezy na sercu dobro polskiej pilki". Brawa dla siwego pana z Holandii, ze mimo calego tego szamba swietnie wywiazal sie ze swojej roboty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak patrzac na ten mecz i ustawienie to zagralismy strasznie ofensywnie. Nominalnie ustawienie bylo 4 5 1 a w rzeczywistosci to raczej 4 3 3. Przeciez Blaszczykowski ze Smolarkiem (ktory w klubach jest napastnikiem) pracowali jak napastnicy. Krzynowek na lewej obronie jak Carlos ;) w pomocy ofensywny pomocnik/playmaker - Roger a i tak dali rade zatrzymac Czechow a i ci powinni byc zadowoleni z tak niskiego wymiaru kary...

 

Na koniec dodam - kompletnie nie rozumiem zachwytow co poniektorych nad Wichniarkiem. Nie pamietam jeszcze waznego meczu - czy w klubie czy w reprezentacji by blyszczal.

Jelen jak to Jelen - duzo biega. Potrafi cos wybiegac, ale my potrzebujemy egzekutorow, ktorzy wymecza obroncow, badz technikow, ktorzy dadza rade gdy druzyna slabo przedzie. Wichniarek i Jelen nie jest ani jednym ani drugim. Brozek, Lewandowski ®, Smolarek, Sosin, czy Janczyk, ktory tez dojrzewa moim zdaniem sa lepszymi napastnikami co wiecej Smolarek moze byc pomocnikiem. Za kogo z nich mialby wejsc jeden badz drugi? To juz lepszy Piszczek bo tez jest wszechstronny. Jelen moglby miec potencjal jako prawy pomocnik - ale tutaj moglby najwyzej robic masaz miesni Blaszczykowskiemu.

Odnośnik do komentarza

Tak dla przypomnienia , dziś mecz Słowacja - Polska o 20:15 na TVP1

 

Kibice Słowaccy chcą zbojkotować to spotkanie nie przychodząc na stadion (czyżby kibiców polskich było więcej?)

Zarzucają władzom związku m.in. uwikłanie w korupcję, krytykują sędziów, nieudolność w rządzeniu, co objawia się m.in. brakiem stadionu narodowego i w ogóle fatalnym stanem obiektów piłkarskich.

Odnośnik do komentarza

Brawo Polacy ,w ciągu 4 dni przeyebali mi 4 dychy .

(pipi)/ica mnie jasna strzela gdy patrze na te kaliki , którym raz się życzy wygrywać z Czechami a raz dostać w dup/e z siermieżną Słowacją . Poziom by chociaż amatorzy wyrórwnali co by niektórym grajacym ułatwić życie ;/

 

Benhałer w tym kraju raczej nie dożyje do 80tki , takiej hustawki nie przeżywał chyba nigdzie

Odnośnik do komentarza

Akurat nie zespol zawinil tylko bledy indywidualne. Pierwsza polowa syf, pozniej nawet nawet. Koncowke przemilcze no ale sie zdarza.

 

A jeszcze jak bylo 1:0 i 15min do konca to sobie pomyslalem (nie wiem czemu, tak mnie naszlo), ze nie pamietam kiedy ostatni raz wygrywalismy zeby pozniej przegrac caly mecz i ze to raczej Polakom sie nie przytrafia. Chyba czas zagrac w totka.

Odnośnik do komentarza
Boruc i Dudka do TVN-u :/

 

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ :)

 

 

Co do przegranej , której nie miałem okazji ogladać to jest właśnie esencja kibicowania Polsce. Grają niezłe mecze z dobrymi drużynami (Portugalia , Czechy) i kiedy mają potwierdzić coś oczywistego to dają du.py po całości. Pociesze was , teraz pewnie wygrają ;)

Odnośnik do komentarza

Dawno nie oglądałem tak kiepskiego meczu. Polacy, liga angielska się kłania i granie na pełnych obrotach do końca meczu.

Boruc taki pewny siebie i dlatego kaszani, bo to co stało się przy bramce na 1-1 to cyrkiem nawet nie można nazwać.

 

I to nie Polacy zagrali z Czechami dobrze, a Czesi zagrali słabo z Polakami. Po wczorajszym meczu to do mnie dotarło.

Kto się nie zgadza niech napisze do kasi, ona lubi słuchać barwnych opowieści o potędze polskiego futbolu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...