Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka wiara? Że w co? Że w to się cos uda? Ale co? Że pograją? Wyjdą z grupy? Zrobią coś więcej? Nie. To są normalne ludzkie odruchy, oczekiwania, że grupa ludzi, która ostatnio pokazała cos ciekawego, może pokazać coś takiego przynajmniej w początkowej fazie finałów. Nie w tym rzecz jednak. Największym pierdolonym buractwem (bo słowa polactwo nienawidzę bardziej niż wegetarianizm) jest to, że od razu pierdoli się, że jodłowiec, że krychowiak, że(pipi)to. Że pewnie nawet jak cokolwiek ciekawego zrobią, to tylko dlatego, że są pierdolonymi polakami i zagrali mecz życia kurwa. Jak ja nienawidzę takich ciot. Napierdalałbym do żywego mózgu.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

rozumiem, że niektóre mózgi wchodzą do tego tematu tylko po to, żeby napisać, że reprezentacja jest słaba i nie wyjdzie z grupy xdd co trzeba mieć w głowie, żeby wejść tylko po to żeby pisać takie posty:

 

Debilizmem jest odwieczna wiara, że tym razem będzie inaczej, że tym razem się uda. Dobrze mieć nadzieję, ale jest to nadzieja złudna. Byłoby fajnie gdybym się mylił, czas pokaże.

 

Polacy to pewniak na top 3 najchuyowszych zespołów na tym euro.
2008,2012 pokazały że na tym turnieju nie mamy czego szukać.
Cała taktyka to pokryć lewego i nasi zbytnio ofesensywnie nie mogą jakoś zagrozić.

 
szkoda mi nawet minusów na was
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Opinie fachowców są tym bardziej cenne, że jak okazuje się, że nie znają zasad turnieju, nie wiedzą ile drużyn występuje, ile wychodzi z grupy. No ale przedturniejowy rytuał odhaczony.

 

Jak zagrają piach to zasłużone zjobki będą wszędzie latały jeszcze miesiąc po turnieju, także niektórym proponuję podwójna dawkę kalominalu na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie i rzeczywiście oczekiwania są spore, przynajmniej jeśli chodzi o fazę grupową. Ale czy było inaczej na Euro 2012? Mieliśmy najsłabszą grupę i byliśmy współgospodarzami.  Poza tym w naszej grupie wcale drużyna z 3 miejsca nie musi awansować. Nie spodziewajmy się tutaj gradu bramek. Mimo wszystko wierzę, ale nie ma co pompować balonika.

Odnośnik do komentarza

ja tam bardzo chętnie czytam bóldupki polskich januszy którzy się gotują jak obrazisz reprezentacje

 

A jaki beda mieli szal macicy jak polska awansuje z grupy. Niewazne, ze na zasadach dla uposledzonych bo liczy sie tylko to ze wyjda. No chyba, ze nie wyjda xD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ficuś, ale nie januszuj tutaj :/ Wawrzyniak to naprawdę solidny poziom jak na naszą reprezentację, zresztą i tak jedzie (choć ta kontuzja może go wykluczyć) jako zastępstwo dla Rybusa. Pamięta ktoś jakiś jego wielki błąd w kadrze oprócz failu w towarzyskim meczu z Niemcami? Ja nie. Zazwyczaj dawał radę, tragedii nie było.

 

W eliminacjach jak grał to też po lewej stronie rywale nie mieli łatwo. Raz była beka jak Olkowski się kopał po czole i nie wiadomo było czy Olkowski czy Wawrzyniak (który wtedy czyścił jak poje'bany) gra w bundeslidze :P

 

Zasłużył chłop moim zdaniem żeby pojechać, 33 lata, ostatni turniej, mimo wszystko swoje dla tej kadry na przestrzeni lat zrobił.

Odnośnik do komentarza

xD Ja wiem że Wawrzyniak ma śmieszną, twarz, śmieszne nazwisko i był z nim śmieszny filmik ("grajcie na Wawrzyniaka, on jest cienki!") i ogólnie jest śmieszny, ale kurna, spójrzcie trochę trzeźwiej.

 

Wyobraźcie sobie że w jednym momencie wypadną Piszczek i Rybus, Jędrzejczyk się nie rozdwoi i będzie przypał na bokach obrony.

 

Jeśli ode mnie by to zależało, to z kadry odpadliby Tytoń, Dawidowicz, Starzyński i Sobiech.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...