Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście, że niech janusze przepraszają Roberta. Na Jego garbie był każdy awans na turnieje i nigdy nie odmawiał gry. A dzisiaj jak janusze w jednym programie radiowym mieszali go z błotem i sonda była z wynikiem, że 87 procent orzekło, że ma iść na reprezentacyjną emeryturę, po raz kolejny uświadomiłem sobie, w jakim zje.banym kraju żyje. Ten sam narod domagał się, by Dyzma był trenerem kadry przed Euro 2012. Jak zwykle Lewy musiał ratować resztę tych patałachów.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 3
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

Co :leo: ale rozumiesz różnicie między słabym zespołem jak Polska, a amatorami na etacie  od poniedziałku do piątku? 

 

Ale czego się spodziewasz po takim meczu w sytuacji w której nasz zespół teraz jest? Gol co 5 minut, co drugi przewrotką, strzały z płomieniem jak w Fifie 2002? :) Typowe bicie głową w mur mamy, trzy punkty zainkasowane, mecz do zapomnienia. Albania teraz jest ważna, nie ma co bić piany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, [InSaNe] napisał:

Oczywiście, że niech janusze przepraszają Roberta. Na Jego garbie był każdy awans na turnieje i nigdy nie odmawiał gry. A dzisiaj jak janusze w jednym programie radiowym mieszali go z błotem i sonda była z wynikiem, że 87 procent orzekło, że ma iść na reprezentacyjną emeryturę, po raz kolejny uświadomiłem sobie, w jakim zje.banym kraju żyje. Ten sam narod domagał się, by Dyzma był trenerem kadry przed Euro 2012.

 

typowe polskie podejście i polska mentalność. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał:

 

Ale czego się spodziewasz po takim meczu w sytuacji w której nasz zespół teraz jest? Gol co 5 minut, co drugi przewrotką, strzały z płomieniem jak w Fifie 2002? :) Typowe bicie głową w mur mamy, trzy punkty zainkasowane, mecz do zapomnienia. Albania teraz jest ważna, nie ma co bić piany.

Po wstydzie z Mołdawią, to gole powinny padać co 4 minuty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Figaro napisał:

 

typowe polskie podejście i polska mentalność. 

 

Zawsze sobie znajdą kozła ofiarnego, nie tam, gdzie powinni. Na wszystkim się kur.wa znają :D Ten Lewandowski, to w ogóle nie powinien dla polaczków wypruwać sobie żył, a jednak to robił i robi. 

Typy chu.ja grają i to jest skandal. Ale będzie tak - wszystkie mecze do końca wygrają i na pewno awansują, bo nie da się nie awansować. Potem na Euro znowu chu.ja zagrają, nie wychodząc z grupy, grając prymitywną piłkę.

Ale janusze znowu będą w ekstazie przed imprezą, znowu będą sobie ryje malować w barwy narodowe, znowu balonik nadmuchany. Potem znowu będą wieszać psy i pomstować, szydząc z każdego.  I tak w kółko Macieju. Zawsze jest tak samo.

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, [InSaNe] napisał:

 

Zawsze sobie znajdą kozła ofiarnego, nie tam, gdzie powinni. Na wszystkim się kur.wa znają :D Ten Lewandowski, to w ogóle nie powinien dla polaczków wypruwać sobie żył, a jednak to robił i robi. 

Typy chu.ja grają i to jest skandal. Ale będzie tak - wszystkie mecze do końca wygrają i na pewno awansują, bo nie da się nie awansować. Potem na Euro znowu chu.ja zagrają, nie wychodząc z grupy, grając prymitywną piłkę.

Ale janusze znowu będą w ekstazie przed imprezą, znowu będą sobie ryje malować w barwy narodowe, znowu balonik nadmuchany. I tak w kółko Macieju. Zawsze jest tak samo.

 

Nie będą. Tylko dzieciaki wierzą w ten projekt. 

Ja mam wyjebane czy pojadą na euro czy też nie. A wierz mi, że od lat oglądałem wszystkie mecze reprezentacji i byłem wiernym kibicem. 

Pisałem już o tym, ale nadzieja naszej reprezentacji, leży w rękach Anglików, Niemców oraz Holendrów i ich szkółek. Zobaczycie, że za kilka lat, to dzieci polskich emigrantów będą tworzyć trzon naszej kadry. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...