Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Brzęczek jest niesamowity !! Już 3 z 4 użytych w jednym meczu taktyk przyniosła skutek i o dziwo ta najpopularniejsza dla kadry ostatnich kilkunastu lat. 4-4-2 z dwoma defensywnymi i dwoma napastnikami w gazie. Wprawdzie o mały słoń nie spier(&^&^%% wszystkiego 4 taktyką, ale udało się wygrać z olaboga słabszą teoretycznie drużyną na wyjeździe. Jeszcze jakby mi wytłumaczył po co osłabiać oba boki obrony, jak można mieć jedną stronę mocną wystawiając Bereszyńskiego na prawej, to byłbym mega wdzięczny. Na Łotwe 3-4-3 nie ma innej opcji, tego jeszcze nie próbował !

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No cóż, słaby mecz, dobrze, że zwycięstwo uratował Piątek, który po wejściu rozruszał ofensywę i obok Grosickiego był najlepszym zawodnikiem tego spotkania. Dużo szczęścia w końcówce i fart, że sędzia nie dał karnego po pchnięciu Kędziory. Prawda jest taka, że jak zagramy znowu z lepszą od nas drużyną to będzie smutno... Nie wiem, ale nadal nie widzę Brzęczka i jego pomysłu na tę reprezentację. Jeszcze te tłumaczenia, że Milik zagrał słabo, bo był chory... A na ławce rewelacyjny Piątek. 

Odnośnik do komentarza

pan Jerzy Brzeczek zachwycił mnie swoim pomysłem na ten mecz. już dawno nie widziałem tak poukładanej pod względem taktycnym drużyny, która z łatwością poradziła sobie z mocniejsza na papierze drużyna. Widać było w piłkarzach zaangażowanie i trzymanie się planu na ten mecz, czyli kur/wa napier/dalanie na ślepo z naszego pola karnego (z pominięciem środkowej linii ofc) w kierunku napastników, albo ciągle wrzuty kedziory. 

 

 

Widziałem smutek na twarzach naszych największych gwiazd i wymalowane na nich pytanie 'KTO TO (pipi) JEST BRZDENCZEK' 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

PIO PIO PIO PIO

 

Niesamowity mezczyzna. Szkoda ze Milik mial sr.aczke bo by mu pokazal!

 

Co do meczu. Co tu pisac? No wygralismy. Gralismy jak rowny z rownym z lamusami z austrii ktrozy sa najmocniejszym rywalem w eliminacjach. Czy to fajnie? Bo ja wiem znowu bedzie pompowanie przed me a jak przyjdzie grac z druzynami potrafiacymi grac w pilke to ojej ja to mozliwe ze znowu dostalismy w piz.de. 

Juz po,losowaniu bylo wiadome ze awansujemy dzieki super pomyslowi uefa o zwiekszeniu limitu druzyn w finalach. W sumie nawet mi sie tego ogladac nie chce bo nie gramy z nikim prezentujacym poziom nawet sredniaka europejskiego. Liga narodow pokazala nam gdzie nasze miejsce. 

Trzeba byc obiektywnym chyba kazdy glupi widzial w tym meczu jaka jest przepasc pomiedzy kilkoma zawodnikami repry prezentujacymi poziom europejski (Lewy, Piatek, Zielinski) a chaotycznymi kopaczami (Grosik, Frankowski  itp)

No z takimi pilkarzami niestety europy nie zwojujemy. Mielismy swietny sklad na poziomie na poprzednim euro. I dlatego cos pokazalismy teraz nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kanabis napisał:

europy nie zwojujemy

Na szczescie celem jest przejscie eliminacji.

 

Spoiler

A potem mityczne wyjscie z grupy :kaz:

 

Ja bym jednak tak Austriakow nie deprecjonowal. Gdyby nie Szczesny moglo byc goraco, a wiadomo jak mentalnosc polskich kopaczy reaguje na przewage czy remis i "presje narodu". To pominiecie 3 polskich obroncow przy dosrodkowaniu w koncowce i niecelny strzal glowa obok lewego slupka to najlepszy komentarz do stanu naszej defensywy. Teraz niby mecze z "ogorasami" ale takie druzyny bez "norodowej presji" i grajace na luzie moga byc o wiele grozniejsze.

Odnośnik do komentarza

Nie no oczywiscie ze wynik mogl byc taki sam ale w druga strone. Z tym ze austria to max sredniak europy wiec to chyba swiadczy rowniez i o poziomie naszej reprezentacji. Nie zebym narzekal bo wierze ze przy takim schemacie finalow me wyjdziemy z grupy i na tym zakonczymy nasza przygode. Na wiecej nie licze. Za duzo jak bylem dzieckiem sie naliczylem zawsze po eliminacjach zeby dostac zimny prysznic potem w imorezie glownej :) Ale nawet srednia polska jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem do wygrania grupy eliminacji z takimi tuzami.

 

Kibicuje naszym ale strasznie irytuje mnie i rzygam juz tym jak wygrywamy eliminacje z lajkonikami a potem przed euro widze w co drugiej reklamie hajp jakbysmy w grupie pokonali francje i niemcy conajmniej.

8 minut temu, szejdj napisał:

 nie trzeba mieć pojęcia o niczym  by mieć własne zdanie i udawać mądrego na forum

To chyba twoje motto forumowe :)

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zamiast odzywkami niskich lotów proponowałbym niepoprawnym optymistom wypunktować pozytywy tego meczu. Po takim zwycięstwie z Niemcami, Hiszpanią czy Anglią nie marudziłbym ale tu? Zaskoczył pozytywnie Lewandowski, który powinien być rozgrywającym bo reszta nie wiedziała co i jak. Brzęczek Super Trener zmuszony kontuzją wpuścił Piątka co pewnie miał w planach na ostatnie 2 minuty. Poza tym tak żenująco tłumaczy Milika, że o matko bosko.

Przy takich drużynach wyjście z grupy to obowiązek ale chyba nie o taki sukces nam się rozchodzi...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja na poparcie swojej tezy, że kanabis się nie zna mam fakty:

https://us.soccerway.com/teams/austria/austria/177/matches/

 

Drużyny, która wygrała w zeszłym roku ze Szwecją, Niemcami, Rosją czy Urugwajem nie nazwałbym średniakiem. Oczywiście nie bronię też naszej drużyny, bo nie zagrali dobrego meczu, ale podoba mi się, że grają 4-4-2 z defensywnymi pomocnikami, bo w tym ustawieniu grają najlepiej. Nie mam jednak pretensji, że wystawił wczoraj takiego Krychowiaka, bo nie mamy nikogo lepszego.  

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki strzal w kolano. Austria wygrala z szwecja, niemcami, rosja i urugwajem w towarzyskich meczach a w meczach o punkty przeje.bala z bosniakami , zremisowala u siebie a wygrala po meczarniach z potezna irlandia polnocna.

 

Zeby jeszcze zobaczyc jak potezna jest austria tabela kwalifikacji do ostatnich mś.

yUgfDfA.jpg

 

Dzieki Szejdj, to niezle fakty masz

 

Idz stont

Odnośnik do komentarza

Ten temat mógłby się nazywać "pompowanie du'p". Co mecz, całe życie, największy problem forowiczów to że ktoś coś "pompuje". Konkretów, jak to bywa, brak.

 

 

No ale do rzeczy. Według różnych źródeł, Milik zaraził 5-7 innych piłkarzy. Biorąc pod uwagę, że grypę mają np. Meret i Ruiz, wydaje się, że w Napoli krążyło coś nie najlepszego. Jednak nie wiem, skąd te portale biorą te donosy, bo w tych największych nie ma głosów o aż takiej epidemii. (Np. ktoś we Włoszech napisał, że Piątek też chory, ale nie wiem, skąd to wziął). Jeśli dziś wszyscy będą się słaniać na boisku, to będzie zabawnie, ale może nie.

 

Według m.in. "Przeglądu", najbardziej chorzy mają być Bednarek i Bereszyński, co może oznaczać, że do jedenastki dzisiaj wskoczą Piątek, Pazdan oraz Reca. 

 

 

 

Czy Robert Lewandowski strzeli kiedyś gola? Chociaż czasami ostatnio gra bardziej jak pomocnik, a Piątek zapewne pojawi się na "dziewiątce", to nadal trzeba przyznać, że czuć pewien brak, względem okresu nazywanego dobrym okresem reprezentacji. Kadra Jerzego Brzęczka zagrała już 7 spotkań, a Lewandowski - nadal lider strzelców LM i Bundesligi - nie zdobył gola dla kadry od czasu sparingów przed Mundialem w czerwcu. W ostatnich eliminacjach Lewandowski zdobył gola w 9 na 10 meczów, jakie grała Polska. Zwłaszcza szczęśliwy był dla niego Stadion Narodowy, na którym zdobywał m.in. hat-tricki z Danią czy Rumunią. Dzisiaj kadra Brzęczka po raz pierwszy gra w Warszawie. 

 

 

 

Nie chce mi się zakładać tematu o całych eliminacjach Euro, ale ogólnie zaznaczmy, że dziś mecz Holandia-Niemcy, czyli największy hit, jaki nas czeka w tych eliminacjach. Chociaż zapewne obie ekipy spokojnie na Euro trafią i tak...

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.