Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

Wykopane wpis ma ponad 5 miesięcy

 

@Ekspert_z_NASA 500 tys euro Atalanta przeleje jak Reca zagra 5 meczy w kadrze. Ptaszki ćwierkają że Pan Selekcjoner z Panem Prezesem Wisły Płock są dogadani na pewien %. Notabene córka prezesa to dziewczyna Recy smile.gif

 

 

 

Abstrahując od płot, to jednak Kowal powiedział jedno dobre zdanie o Recy.

Ten koleś potrafi przyjąć i wrzucić dobra

pilke na głowę i to co ważne nie ze stojącej piłki. Miał pare słabszych zagrań, ale (pipi)a przypoerdalanie się do chłopaka na sile, który jako jedyny coś wrzucał i w końcu jako obrońca zapierdalal cały mecz jak Piszczek jest mocno na wyrost...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No a co ma Boniek zrobić? Wyjść, powiedzieć "wszystko chuj, jesteśmy dziadami, zaorać" ? No taka jego rola, żeby zachowywać w miarę możliwości urzędowy optymizm, a jak jeszcze wyniki się zgadzają, to tym bardziej. Pomijając oczywistą niechęć do jeżdżenia po swoim autorskim pomyśle na selekcjonera.

Odnośnik do komentarza

Kadra z meczu na mecz gra coraz gorzej. Z jednej strony cieszę się, że jednak punktujemy (choć oglądać się tego nie da), z drugiej strony szkoda, ze mamy taką, a nie inną grupę eliminacji, bo jakby nam ktoś spuścił niezłe manto to może co niektórzy by się zastanowili nad tym co i jak gramy. Z taką grą na ME dostaniemy trzy razy w czapę i będzie podobnie jak w Rosji. 

Odnośnik do komentarza

Kolega szejdj widzę mocno się najadł betonu i gdzieś tam hula w krainach kolorowych jednorożców i poucza innych w temacie rzeczywistości. Brawo!

Boniek obecnie poziomem arogancji może przyćmić tylko poziom własnego ego i jak tak dalej będzie przemieli jak Lato swoją piłkarska legendę. Sam mu dopingowałem ale po tych dyrdymałach co zaczął pisać to się poważnie zastanawiam czy on dalej zna się na piłce. Przypominając jego oszałamiającą karierę trenerską nie należy zapomnieć o fakcie, że na asystenta wybrał koszmarnie słabego Stefana Majewskiego, który był jednak jego super kumplem. Z Brzeczkiem wyglada to podobnie. To jest profesjonalizm? Mógłbym tu wiele grzechów p.Bońka wypisać ale szkoda miejsca. 

Repra gra super bo Borek kumpel całej piłkarskiej Polski tak mówi a potem będą płakać, że znowu żenada na imprezie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie no przeciez trener nie ma wplywu na gre druzyny. Moze wogole powinnismy zrezygnowac z trenera i Lewandowski niech bedzie grajacym trenerem tak jak robia w b klasie bo przeciez ta funkcja nie ma znaczenia. Ty to Szejdj jestes prawdziwy znawca tematu . Czekam na twoja ksiazke

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dobrze, porozmawiajmy poważnie. Mój punkt widzenia jest taki:

 

Moim zdaniem reprezentacja nie gra wcale gorzej niż wtedy gdy prowadził ją Nawałka. Drużyna Nawałki męczyła się też z tuzami futbolu pokroju Ukrainy, Rumunii, Szkocji. Pamiętam mecze Ligi Narodów w zeszłym roku, pamiętam mecz z Włochami(debiutancki mecz Brzęczka) gdzie graliśmy dobry futbol i przy odbrobinie szczęścia wygralibyśmy ten mecz. Noszono by Brzęczka na rękach wtedy. Nie mam pretensji, że Brzęczek potraktował mecze Ligi Narodów jako towarzyskie. Selekcjoner nie ma czasu na przeprowadzenie kilkudziesięciu jednostek treningowych w dowolnym momencie. Potrzebował czasu i zgrupowań by dogadać się i poznać z zawodnikami. Przyszła gra o punkty w eliminacjach i mamy ich komplet. Selekcjoner może spać spokojnie, ma przed sobą 8 dość łatwych meczów. Jestem w stanie stwierdzić, że styl prowadzenia drużyny bardziej podoba mi się u Brzęczka. Podoba mi się, że dostosowuje taktykę do zespołu a nie kombinuje z 3 obrońcami jak Nawałka. Tak samo podoba mi się, że Brzęczek dokonuje fajnych zmiań w trakcie meczu w przeciwieństwie do Nawałki. Wreszcie gramy praktycznie tylko zawodnikami, którzy są w formie i grają w swoich klubach. 

Teraz do końca eliminacji cała drużyna ma czas by dopracować jedną jedyną taktykę, w miarę jeden skład. Rozbawiło mnie jak po ostatnim meczu wychodzi kapitan do dziennikarzy i mówi, że drużyna musi WYPRAOWAĆ AUTOMATYZMY :dafuq: Lewy, Milik, Grosik, Krycha, Zieliński grają ze sobą od (pipi) tylu lat i nie mają zgrania? Czy to jest wina trenera? Czy Zieliński grał spektakularnie u Nawałki i nagle przestał? Milik strzelał gole na zawołanie? Rozumiem, że linia defensywy zawodzi, bo odpadł Piszczek, Jędza też już za stary, jest 2-3 nowych zawodników w linii i oni też potrzebują czasu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szejdj napisał:

Lewy, Milik, Grosik, Krycha, Zieliński grają ze sobą od (pipi) tylu lat i nie mają zgrania? Czy to jest wina trenera? 

To jest wina trenerów dotychczasowych, że nie potrafili tego za bardzo usystematyzować i właśnie pomóc wypracować automatyzmów. Oczywiście, zawodników również. Smudę i Fornalika można całkowicie pominąć, bo to było nieporozumienie, Za Nawałki wyglądało to czasami znośnie i potrafiło zadziałać, ale cudów nie było. Teraz znowu jest co najwyżej średnio. Można się zadowalać tymi 6 punktami i nie patrzeć w przyszłość, ale nie zrobimy kroku w przód i nadal Polska będzie tylko mistrzem Polski, choć były przebłyski, żeby to się w końcu zmieniło. To, że mamy taką błazeńsko słabą grupę eliminacyjną to dobrze i niedobrze, bo z jednej strony nie musimy się spinać i mamy miejsce oraz czas na dopracowanie... wszystkiego, a z drugiej strony, nie zmierzymy się z przeciwnikiem lepszym od nas.

Odnośnik do komentarza

Automatyzmy to są jak grasz w grubsza tym samym składzie i taktyce, a jak było przez ostatnie lata to wiemy, Zieliński grał na 16 pozycjach, Lewandowski raz sam, raz z Milikiem itp itd. Na lewej obronie też już klasycznie co zgrupowanie inaczej bo Rybus chyba łapie kontuzje jak odbiera telefon z Polski za każdym razem. Nie ma się co czepiać na tym etapie, dla mnie mogą wszystkie 8 meczów zagrać tak jak teraz i mieć pewny awans, nie mamy graczy do grania jak Francja czy Hiszpania więc gramy jak umiemy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...