Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Yakubu napisał:

Zmęczyli Macedończyków w pierwszej połowie, wszedł świeży Krzysiek i wyjaśnił mecz. Brzęczi król. Dwie wygrane na trudnych terenach i win z najtrudniejszym przeciwnikiem w Wawce. No Brzęczi kozaczi wchuy. Euro jest nasze

Dokładnie, Brzęczek pięknie zaczyna, lepszy trener od Nawałki IMO, wróżę wielki sukces. Cieszą trzy punkty na trudnym terenie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na forum jak zwykle sie nie podoba wszystko. Mecz bardzo dobry w wykonaniu polski. Zacznijmy od tego ze w europie nie ma juz slabych druzyn. Teren macedonski jest trudny dla kazdego. Podobno w '78 zremisowala tam brazylia a brazylia nie remisuje z byle kim. Gra polakow wreszcie mogla sie podobac, gralismy skladnie , duzo ruchu bez pilki, zagran z pierwszej pilki. Widac bylo potencjal. Mielismy zdecydowana przewage, to bylo kontrolowane 1:0. Bramka z przewrotki przypomniala mi lige mistrzow i slynny strzal Garetha Bale. Wydaje mi sie ze z taka gra jestesmy aktualnie jedna z czolowych druzyn europy i w kazdym meczu to udawadniami. Mysle ze Brzeczek zamknal mordy hejterom tym meczem. A bedzie tylko lepiej. Styl gry wreszcie jest przyjemny dla oka i moze podobac sie kibicom. No chcialbym ale nie ma sie do czego przyczepic. Powiem tak, brawo Jurek!

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Ten trudny teren w Macedoni wziął aię chyba z tego, że cięzko było tam wylądalować samolotem pod ostrzałem kamieniami przez tubylców, a potem dotrzeć na stadion drogami gruntowymi.

 

Gra naszej kadry jest obecnie tak ch.ujowa, brzydka i niezorganizowana, że jakby Wawrzyniak wrócił to byłby wzmocnieniem. Jeszcze wczoraj co niektórym tak się nie chciało, że żenada aż się wylewała z ekranu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, areka napisał:

A tam pierdo.lenie. Kiedy Polska miała jakikolwiek styl? Za nawałki? No pokazali jacy są dobrzy. Zwłaszcza z Japonią. Wolę trzy punkty niż jakikolwiek styl. Teraz bramka z dupy z żydkami i 21 punktów w czterech meczach! Brawo Brzęczek!

XD

 

Widziałeś ile teraz drużyn gra na Euro 2020? Awans to żadne osiągnięcie. Nawet wyjście z grupy nie jest niczym wielkim.

Jeśli mam wybór, to  wolę obejrzeć mecz  Portugalia v Szwajcaria, a wynik Orłów Brzdęczka sprawdzić na live score. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, areka napisał:

A tam pierdo.lenie. Kiedy Polska miała jakikolwiek styl? Za nawałki? No pokazali jacy są dobrzy. Zwłaszcza z Japonią. Wolę trzy punkty niż jakikolwiek styl. Teraz bramka z dupy z żydkami i 21 punktów w czterech meczach! Brawo Brzęczek!

No nie mam nic przeciwko drugiej grecji z euro z tym ze oni w chu.jowym stylu pokonywali najlepsze druzyny europy nie lamusow jak macedonia albo łotwa :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No cóż, przez ostatnie 30-lat rację mieli malkontenci, którzy narzekali na styl gry, a zwycięstwa 1:0 , po męczeniu buły z reprezentacją Naddniestrza, wywoływały u nich głośne obawy, że mecze z średniakami czy topowymi przeciwnikami o stawkę większą niż honor, to będą wciry. Patrz Kolumbie, Ekwadory, Chorwacje, Senegale i reszta tałatajstwa, która wygrywała z nami mecze na turniejach.

 

Wydaje mi się, że przez następne 30 lat będzie podobnie i malkontenci będą się uśmiechać pod Januszowym wąsem. Plus nie porównujmy tej Polski do Grecji, Hellada łączyła szczęście z bardzo dobrą grą obronną. Ich defensywa naprawdę w 2004 dawała radę, a u nas? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...