Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To 2,5 mln euro to w razie sprowadzenia jakiegoś naprawdę znanego nazwiska, takiego jak Claudio Ranieri, Roberto Martinez, Vladimir Petković, Herve Renard, Paulo Bento czy Andrea Pirlo.

 

Jak na razie wygląda na to, że trenerem znowu zostanie suto opłacany i znany na świecie zagranicznik, jak zawsze pozostaje kwestia, kto jest dobry, a jednak jakimś cudem chciałby pracować dla reprezentacji Polski mdr. Podobno Renard czy de Biasi mają być chętni, ale nie mogą ot tak zostawić Arabii i Azerbejdżanu.

Zostaje też wiecznie bardzo lubiany w polskim zarządzie Andrij Szewczenko, tutaj też spory potencjał na miliony od sponsorów. 

 

Skoro teraz była 1/8 finału i porażka z Francją, no to nie ma bata, jak przyjdzie taki prawdziwy zagraniczny trener to musi z Francją wygrać, inaczej nie byłoby sensu wydawać takiej kasy cnie.

Odnośnik do komentarza
Quote

- Ja się śmieję z tego, że ktoś coś takiego może napisać. Po pierwsze - nie ma żadnego konfliktu, jestem w stałym kontakcie z chłopakami. Nie było takiej sytuacji, którą opisywały niektóre media. To jest totalna bzdura. Żadna informacja na żadnej grupie się nie pojawiła. Mam zapewnienia, rozmawiałem z niektórymi piłkarzami osobiście i mówią, że nie było takiej informacji. Nie było czegoś takiego, że ktoś napisał, że nie chce ze mną pracować. To jest tylko i wyłącznie wymysł mediów - stwierdził selekcjoner.

Michniewicz dementuje też informacje, jakoby jego asystent, Kamil Potrykus, zbierał od piłkarzy numery kont bankowych, by szybciej załatwić temat ewentualnej premii.

- Żaden asystent nie chodził po pokojach i nie zbierał numerów kont. Chciałbym to stanowczo powiedzieć. To jest totalna bzdura, totalne kłamstwo.
 

 

Jedno trzeba Czesiowi przyznać - jest konsekwentny w zaprzeczaniu różnym informacjom od 1999 roku.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Wooyek said:

Chciałbym tylko poinformować, że Stanowski już zapowiedział, że selekcjoner będzie w hejtparku już niedługo, także może być wesoło jak kibice będą dzwonić. Marciniaka też już zapowiedział, że będzie. 

 

"Kibice" będą dzwonić, jakoś pewnie tak się ułoży, że na 10 telefonów 9 będzie z wsparciem dla wspaniałej roboty Czesława.

Odnośnik do komentarza

„nie pojawiła się żadna infomacja na żadnej grupie, mam zapewnienia piłkarzy”

Michniewicz: Piłkarze, obgadujecie mnie na swoich prywatnych grupach?
Piłkarze: Nie.

 

Z ciekawostek od bodajże 2003 roku Czesiu nie przepracował w ŻADNYM klubie w tej śmiesznej lidze dłużej niż rok, wygląda, że utrzyma tą passe. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...