Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie jakieś hasła im rzucali. Nie zdziwiłbym się jakby Krychowiak po hiszpańsku ich błagał o najniższy wymiar kary.

Ale pewnie bardziej prawdopodobna jest wersja, że Argentyna chciała upokorzyć Meksyk i dlatego nas zostawili w spokoju.

 

Z tematów przyszłościowych martwi mnie to, że Kulesza w wywiadzie w ogóle wspomniał o Probierzu jako o potencjalnym kandydacie na selekcjonera. Jak były takie wrzutki o Michniewiczu rok wcześniej to nie wierzyłem, że ktoś może brać grubego na poważnie. A tu zonk.

Odnośnik do komentarza

"Wiem, kto będzie nowym selekcjonerem, tylko on musi się zgodzić teraz" mdr. No można było po prostu powiedzieć że się zastanawia i po prostu powiedzieć kto będzie jak już będzie, ale nie warto żeby ta piękna saga się kończyła.

 

W sumie to bez różnicy czy wybraliby go 1 stycznia czy 15 marca, jakoś nie wierzę że znany trener za taką kasę weźmie taką pracę z innego powodu niż chęć relaksu i poza zgrupowaniami będzie jakoś się angażował, więc równie dobrze może przyjść 3 dni przed pierwszym meczem. Zresztą dla reprezentacji to może nic nie zmienia, ludzie na całym świecie mówią że prowadzenie reprezentacji narodowej to relaks (Mourinho ostatnio np. znowu dostał ofertę Portugalii, ale powiedział że jeszcze nie).

 

Ot nie wiem co seroi można dodać po Sousie, gdzie ludzie myśleli że skoro zachodni trener z zachodniego kraju(nie Polski) z zachodnimi standardami i taki zachodni (niedziadoski), to będą na boisku jakieś fajerwerki latały i w ogóle system 4-4-6 i zamiast Krychowiaka będzie grał ktoś kto podaje tylko do przodu i to zawsze między nogami. Na boisku było jak było, udało się pokonać San Marino i Andorę i Albanię

Odnośnik do komentarza

Dalej mnie rozwala, że tydzień temu Kulesza powiedział że "już wie kto będzie selekcjonerem, tylko on musi się zgodzić" xD. Już wiem kto będzie moją żoną, tylko Ana de Armas musi się zgodzić.

 

Miało to "może przeciągnąć się na kilka dni" mdr. Po co w ogóle coś mówić, zamiast rzucić banał że sprawa w toku i ogłosimy jak będzie co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...