Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stanowski jak się zesrał na Weszło, że nie wiadomo jak Czarek wybierał, kogo szukał i co najgorsze dla Stana on nadal nie wie kto to będzie :kekw: Nie dość, że nie ma już prezesa, do któego może zadzwonić na ploteczki, to nowego selekcjonera do Hejt Parku też raczej nie zaprosi, jak żyć???

https://weszlo.com/2023/01/23/stanowski-o-wyborze-selekcjonera-dogmat-nieomylnosci/ Czarek to musi mieć niezłą beke, w czwartek TVP Sport ogłosiło, że na pewno Paulo Bento, teraz, że na pewno Santos bo wylądował, brakuje, żeby jeszcze ktoś w taksówce spotkał Petkovicia, a posadę wygra ten, kto pierwszy dojedzie do Białegostoku blablacarem.

Odnośnik do komentarza

To zdjęcie już raczej wszystko potwierdza.
Jak dla mnie wybór mega ch*jowy. Wszyscy się domagali bardziej ofensywnego stylu gry to dostali starego dziada, który nie potrafił grać do przodu z Portugalią. Może nie ucieknie jak Sousa ale kto wie czy na serducho nie zejdzie do końca eliminacji.
100 razy bardziej wolałbym Jasia Urbana bo tu byłbym pewien gry do przodu.

Mam nadzieję, że się będę mylił co do tego wyboru.

  • Haha 2
  • beka z typa 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytałem dziś artykuł, że ten nasz nowy selekcjoner ma zwrócić 4,5 mln euro za zaległe podatki. Jakieś uchylanie się czy cuś. I tak sobie pomyślałem, że on sobie pomyślał "Nikt mi nie da takiej kasy. A chuj tam, wezne se Polandie. Kara sama się zapłaci".

 

Oczywiście nie wiem za jakie pieniądze do nas przyszedł, ale jak to będzie zbliżone do tych 4,5 baniek to :kekw:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, krupek said:

2,5 mlna Euro za rok ma dostać, więc jeszcze drugi etat by się przydał gdzieś na magazynie na nocki.

 

Czesiu mu podpowie, jak skutecznie ukryc dochody przed organami ścigania. Kał Sportowy dobrze sie jak zawsze skomromitowal, 2 godzinny program zdążyli zrobić o tym, jak będzie grac Polska za Paulo Bento :kekw:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bartg napisał:

 

Kał Sportowy dobrze sie jak zawsze skomromitowal, 2 godzinny program zdążyli zrobić o tym, jak będzie grac Polska za Paulo Bento :kekw:

Czy ja wiem, ludzie klikali, wyświetlenia zrobili, niektórzy się może zaśmiali jak ty, ale zaraz następny filmik i znowu będą wyświetlenia, a o tym nikt nie będzie mówił. Tam może na początku miało być poważnie i rzetelnie, ale doszli do wniosku, że w sumie po co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...