Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszą gra napluli polskim kibicom w ryj. Rozumiem przegrać 3-1 z jakąś Francją, czy Holandią, ale z Czechami? Pobili nas i wpierdolili 3 bramki, grając jak pety. Przecież to jest jakiś żart. Mnie jest w chuj wstyd.

 

Poczekajcie na mecz z Albanią, albo Mołdawią, którzy swoją grę opierają na napierdalaniu się i zostawiamiu serca na boisku. To będzie dobre dopiero.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, krupek napisał:

Dzisiejszą gra napluli polskim kibicom w ryj. Rozumiem przegrać 3-0 z jakąś Francją, czy Holandią, ale z Czechami? Pobili nas i wpierdolili 3 bramki, grając jak pety. Przecież to jest jakiś żart. 

 

 

trzeba zaznaczyć, że czesi grają niezły mecz, a ten krall to niezły kozak

Odnośnik do komentarza

Przeciez tak jak dzis to oni graja od lat, nie wiem skad wasze zaskoczenie ze jak to, kibicow oszukali. Nie pamietacie juz jak nas Szczesny na mundialu ratowal?

 

Na ich obronie mozna jedynie powiedziec, ze sklad jest mocno przeoorganizowany i pozbawiony starej gwardii ktora byla chociaz motorem psychologicznym dla swiezakow.

 

e: jest i farfocel, albania moze drzec.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Myślałem, że Lewandowski taktycznie zaczął grać chujowo w klubie, żeby z formą trafić na reprezentację, a on tu i tu jest tak  słaby. 

przy kilku zagraniach Lewego dzisiaj zastanawiałem się, czy aby na pewno nie było w powołaniach Krychowiaka.

 

Moja ocena: Ahoj z nimi!

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Jak oglądałem ten mecz to miałem wrażenie, że tych Czechów na boisku to nie jest 11, a z 15-16. Byli wszędzie, biegali, pressowali, ustawiali sie, u nas nic... U nas jakby z 8 zawodników w polu grało. To był tragiczny mecz, ale to wszystko zaczyna się w sferze mentalnej. Czesi walczą, nie odpuszczają, a my? Głowa w dół, pomachamy rękami i tyle. Nie ma lidera, to boli. Spodziewałem się, że tu nie wygramy, że możemy nawet przegrać, ale ku... nie w takim stylu i nie w ten sposób. 

 

A jeszcze jedna kwestia: patrząc na Czechów to może właśnie to jest ta droga, czyli nie nazwiska, a forma? W czym słabszy od takiego Kiwiora czy Bednarka jest Salamon? W czym słabszy od Linettego jest Lederman czy Szymański? W czym na skrzydle słabszy jest Skóraś? Śmiejemy się, że u nas w ekstraklasie to nikt się nie nadaje, bo piłka odskakuje, bo ustawienie gubi, bo to, bo tamto. A później przyjeżdża pan piłkarz z Arsenalu, Southampton czy innych ekip i robi dokładnie to samo. Różnica taka, ze temu z ekstraklasy pewnie będzie się chciało.

 

W poniedziałek Albania. Nie podzielam opinii, że ich ogramy na lekko, że tu się nic nie może stać. Po pierwsze - przypomnijmy sobie mecze z poprzednich eliminacji, gdzie Albania mnóstwo krwi nam napsuła. Po drugie - piłkarsko to jest bardzo ciekawy zespół, do tego nowy trener, po którym też nie wiadomo, czego się spodziewać. Po trzecie - u nas będzie presja. Jak jest presja to naszym plącze nogi i żeby nie było tak, że nasi po prostu w poniedziałek narobią w gacie. Albania to ekipa walcząca, jak zagrają tak, jak z nami Czesi to będziemy mieli ciepło. 

 

Na koniec - nie ma co krytykować Santosa, tu by Guardiola nie ogarnął. Jest słaby materiał ludzki, mentalnie leżymy. Liczę, że ten mecz pomógł trenerowi zweryfikować pewne nazwiska. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...