Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, może jestem nadwrażliwy i tą radość Świderskiego jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale Bednarek jakby wygrał Ligę Mistrzów??? Albania nie ta co kiedyś a mimo to podawali celnie, kombinowali i prawie wpakowali nam bramkę. Albania. To gdzie jakieś Niemcy czy Hiszpania?

Jakoś wymęczą ten awans a potem znowu rozkminy dlaczego nam Euro nie wyszło. Obawiam się, że za mojego żywota dobrej drużyny już nie zobaczę bo chłopcy psychicznie na poziomie przedszkola i po wpyerdolu od Czech siada im mental. 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, addhoc said:

Nie wiem, może jestem nadwrażliwy i tą radość Świderskiego jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale Bednarek jakby wygrał Ligę Mistrzów??? Albania nie ta co kiedyś a mimo to podawali celnie, kombinowali i prawie wpakowali nam bramkę. Albania. To gdzie jakieś Niemcy czy Hiszpania?

Jakoś wymęczą ten awans a potem znowu rozkminy dlaczego nam Euro nie wyszło. Obawiam się, że za mojego żywota dobrej drużyny już nie zobaczę bo chłopcy psychicznie na poziomie przedszkola i po wpyerdolu od Czech siada im mental. 

 

 

Prawdopodobnie w czerwcu odbędzie się sparing z Niemcami to będzie lepszy test dla kadry

Odnośnik do komentarza

Mogliby już tego Lewandowskiego z kadry pogonić jak Glika i Krychowiaka . Przypomina mi końcówkę Rooneya jak się wiecznie po piłkę cofał beznadzieja . Świderski niech gra w tej przeciętnej drużynie kiedyś podobno wycenianej na top 10 świata . Oby tylko Milik Szantuszowi nie wpadł w oko bo będzie miał przejebane toż to mistrz nieskuteczności numer jeden w całej Europie .

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w drugiej polowie bo nie chcialo mi sie ogladac wiec wypowiem sie o pierwszej. Dobre 15 minut. Jak zawsze w nastepnym meczu po blamazu. Na tyle zawsze nam starcza sportowej zlosci potem pilkarze przypominaja sobie ze to trzeba biegac, spocic i sie nie oplaca. 

 

Moim zdaniem zawsze powinnismy grac dwoma napastnikami. 

Na plus napewno Karol czlowiek ktory zostal pilkarzem. Chociaz w sumie chyba zawsze chlopak daje sporo jak jest reprze, nie raz nam dupe uratowal. A w hierarchii chyba jest za Milikiem i Piatkiem. Jeden z nielicznych chlopakow po ktorych widac ze chce mu sie grac dla kadry. Szuka miejsca, wychodzi do podan. Nie jak wiekszosc ktora stoi przy tym jebanym przeciwniku jak przyklejona i tylko modli sie zeby mu nie podawali. 

 

To prawda co pisza w mediach ze juz awansowalismy? 

No to trzeba przyznac ze to byly trudne eliminacje, pelne walki, potu no ale sie udalo. Pilkarze moga teraz zasluzenie odpoczac

Odnośnik do komentarza

Jeszcze idzie jakos to zrozumiec jak gramy z jakas potęgą i takie ustawienie jest po prostu "ostrożne" no ale z czechami? :reggie: 

 

Najlepsza gra polakow chyba zawsze byla z dwoma napastnikami. Na euro 2016 byl Lewy z Milikiem. Milion lat temu Olisadebe z Kryszalowiczem.

 

Nie wiem kto to wymyslil tą gre jednym

 

Edit: Dobra przypomnialo mi sie ze kiedys mielismy skrzydlowych i jakos to czasem szlo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...