Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze na szybko. Problemy ze znalezieniem graczy są, raz miałem zwieche konsoli. To wszystkie moje problemy z betą U3 w ciągu mojej dwugodzinnej sesji . Ogólnie jest imo świetnie. Granie z kumplem na jednej konsoli na split screen w multi to za(pipi)ioza. Multi jak U2 tylko jakoś inaczej się gra... lepiej, fajniej. Graficznie jest równie świetnie, ostre tekstury, lekkie schodki i zero zwolnień animacji. Ide dalej grać, później napisze wszystko dokładnie razem z nieprzydatną bronią...

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

zagrałem sobie 3 meczyki to sie wypowiem i ja...

 

 

podoba mi sie :rolleyes: podobało mi sie U2 , podoba mi sie i U3. Dla niektórych będzie to zaleta, dla innych wada ale U3 multi to niemal kalka poprzednika

 

mnie sie taki model rozgrywki podoba, wole od CoDa

 

 

grafika taka sobie, pozostaje liczyc na singla w tej kwestii, na filmikach nie zawodziła oprawa...

Odnośnik do komentarza

Panowie to jest tylko beta nie oceniajmy tego jako pełnowartościowego multi owszem system ten sam grafika ciut lepsza ale nie można oczekiwać skoku graficznego takiego jak był miedzy u1 a u2 imho

 

Ps: Voytec spoko jeszcze nie raz będzie okazja zagrać :)

 

Ps2: Szymek Polish Power :)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Panowie to jest tylko beta nie oceniajmy tego jako pełnowartościowego multi owszem system ten sam grafika ciut lepsza ale nie można oczekiwać skoku graficznego takiego jak był miedzy u1 a u2 imho

 

Ps: Voytec spoko jeszcze nie raz będzie okazja zagrać :)

 

Ps2: Szymek Polish Power :)

ale wiesz ze beta = demo tylko pod inna nazwa ;)

nic sie nie zmieni w pelnym

Odnośnik do komentarza

Panowie to jest tylko beta nie oceniajmy tego jako pełnowartościowego multi owszem system ten sam grafika ciut lepsza ale nie można oczekiwać skoku graficznego takiego jak był miedzy u1 a u2 imho

 

Ps: Voytec spoko jeszcze nie raz będzie okazja zagrać :)

 

Ps2: Szymek Polish Power :)

ale wiesz ze beta = demo tylko pod inna nazwa ;)

nic sie nie zmieni w pelnym

 

szpic miałem na myśli narzekania na problemy techniczne,lagi,matchmaking itd.Grafika moim zdaniem śliczna (jak na multi) mapy bardzo rozbudowane zresztą jak w U2 masę wejść wyjść itd

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Jestem po pierwszej sesji i pierwszym meczyku - czasu nie było a wczoraj nic nie działało xD

 

Pierwsze wrażenie - "jak mi to pływa wszystko!"

Drugie wrażenie - "ta kamera porusza się jak ślimak" - dałem na maksa czułość i trochę pomogło.

 

Ogólnie wrażenie dobre, ale respawny trochę spaprane są. Nie czaje (jeszcze) granatów - ogólnie jakieś opóźnienie jest w wyrzucie hmmm. Mapy trzeba poznać, pograć trochę, niby szybciej ale bez L3 wydaje mi się że postacie biegają ciężej i wolniej. Ogólne pozytywnie, chyba aż tak bardzo po U2 forma na pysk nie spadła aczkolwiek jako "nowego" wrzuciło mnie do innych "nowych".

 

Levele potem mocno potem zwalniają? Mi od razu weszło na 4 LVL

xD

betau3.jpg

 

 

 

P.S. A menusy niby fajne ale jakoś tak na razie mało przejrzyste i intuicyjne.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wbiłem na 21 level i zaczęło mi się w głowie kręcić, więc póki co sobie odpuściłem. Wciągający shit, pełna wersja przetransformuje mnie w stuprocentowego nolife'a (przynajmniej na jakiś czas), jestem tego pewien.

 

Bardzo porządna rozwałka multiplayer. Przede wszystkim areny, tak jak już wspomniałem - oferują w cholerę możliwości (masa wejść/ wyjść/ poręczy do zwisania/ jakieś kable po których można się bujać/ rozmieszczone gdzieniegdzie CKMy), do tego cały czas trzeba uważać, żeby coś nam nie spadło na łeb, bo w innym wypadku kaput na miejscu (miejscówki w paru miejscach ulegają rozpadowi, co otwiera nowe możliwości). W końcu czuć impet gnatów, a sterowany przez nas bohater nie jest już byle piórkiem na wietrze (skończyło się pajacowanie dziwnymi skokami w celu uniknięcia ostrzału) - wyraźnie czuć ciężar postaci, co uczyniło rozgrywkę nieco bardziej realistyczną (sprint wbrew pozorom nie pozwala nam zasuwać w stylu Sonica). Mimo to dynamika wciąż daje radę. Bronie są IMO bardzo dobrze zbalansowane (także G-MAL, tylko trzeba najpierw nauczyć się z niego korzystać, ba - nawet bazooka i granaty zdają się nie być już aż tak napakowane jak w U2), mocniejsze power upy z kolei są w pewien sposób ograniczone, więc nie ma mowy o nadużywaniu ich podczas całej walki (chociaż kilka z nich i tak bym osłabił, a jeden nawet wyiebał). Zresztą, dla wrażliwych na wszelakie udziwnienia przygotowano tryb Hardcore, w którym liczy się tylko skill w używaniu standardowych pukawek (brak jakichkolwiek dopałek). Jak widać dla każdego coś miłego. Graficznie bez orgazmu, chociaż to z jednej strony dobrze, można dzięki temu wywnioskować, że twórcy bardziej skupili się na dopieszczeniu singla - co mi osobiście jest bardzo na rękę, bo fajerwerków wizualnych w multiplayerze nie potrzebuję, jedynie solidny i wciągający na wiele godzin gameplay. I taki właśnie ten gameplay jest. A jak ktoś twierdzi inaczej, to polecam pograć z dziadkiem w warcaby i przestać p*erdolić głupoty :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pogralem kilka meczy , ogolnie jest całkiem fajnie chociaż strzelanka TPP w multi to jakos trudno mi to przełknąć , ale to pewnie musial bym sie poprostu przyzwyczaic do tego typu gry, sterowania i celowania

 

w pierwszej chwili mialem wrazenie ze postacie ruszają sie jak muchy w smole, ale w sumie nie jest az tak zle , chociaz wolal bym nieco szybsze ruchy

 

nie podoba mi sie powolne strzelanie z kałacha, ale za to granaty maja fajną moc i efekt graficzny, podoba mi sie rozmycie i dym, rzadko kiedy takie cos widac, zwykle granaty to maly wybuszek, a tutaj wydaje sie ze efekt zwłaszcza graficzny jest o wiele ciekawszy , co do ich skutecznosci to narazie częsciej zostawalem zabity niz sam zabijalem granatem ;p

 

ogolnie mysle że dam szanse multi w pelnej wersji

 

btw gra mi sie zawiesila przy wychodzeniu

Odnośnik do komentarza

Kilka pierwszych meczy za mną. Skończyłem w momencie zwiechy konsolki, miałem też kilka dziwnych akcji na mapce z samolotem ( przeciwnicy przez dobrą chwilę jechali za nami w odstępie kilometra, gość strzelał schowany w ścianie itp.). Fajny pomysł z tym przejciem z samolotu w teren, chociaż nie kminie jednego. W obronie tego pierwszego zaliczyłem spokojnie z 7-8 fragów, a na podsumowaniu misji zaliczyło mi tylko te fragi z walki w terenie WTF? Samo granie jest lajtowe, ale bez większych spustów(nie czuć głębi systemu, to nie Killzone czy Halo). Nie bardzo czaję działanie samych granatów, tak jak pisze Old Kyo jest jakieś dziwne opóźnienie, plus rzucając je w trybie TPP ciężko mi wyczuć dystans podczas większej zadymy, ale to zwalam na nieobeznanie z tematyką "multi w TPP". Grafika nie robi specjalnego wrażenia, tzn. po ograniu GoW3 i U2, nie widzę w tym wypadku progresu względem tych tytułów i nie przypominam sobie by w U2 tak chamsko doczytywały się tekstury (jak w grach na engineach Epica), chociaż ogrywałem tam tylko tryb single i nie wiem jak było w multi. Mapka w dżungli wypada graficznie klasę lepiej niż ta z magazynami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj kilka meczyków i jest bardzo dobrze, czyli mamy powrót multi z U2 ze zmienionymi kilkoma bajerami. Mapki fajne, a jedyny ich minus to to że się ich nie zna. Początek lotniska wkurza trochę przewagą bohaterów (w samolocie) bo ciężko jest się przebić przy w miarę wyrównanych składach. Pełna wersja spokojnie starczy na kilkadziesiąt/kilkaset godzin podobnie jak U2. Co do broni to zawsze są lepsze i gorsze więc standard. Graficznie ciężko ocenić po tak krótkim czasie, ale na pewno zostanie zachowany poziom U2. Mi się beta podoba.

I na koniec pytanko do wszystkich którzy narzekają. Byliście fanami multi U2 i narzekacie czy w poprzedniczce rozegraliscie kilka meczy i robicie teraz za ekspertów ?

Odnośnik do komentarza

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do Medal Kickback, ale po tym jak bomba dymna uratowała mi życie kilka razy to zmieniam zdanie :D Fajna sprawa, chociaż po użyciu Kickback'a licznik medali powinien się zerować żeby za często ich nie używać.

 

PS. Voytec - nie będzie w tej becie coopa w Syrii. Będzie ta mapa (przez błąd działała w FFA, teraz ją usunęli):

 

http://www.youtube.com/watch?v=5bR5vY-RAjU

 

EDIT: Na mapce Airstrip powinni zmienić porę dnia.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Na początek, to co mi się nie podoba:

- Początek mapki Airstrip - Bohaterowie mają zdecydowaną przewagę

- Granaty wyrzucane są wolniej niż w U2, ale do tego się pewnie przyzwyczaję

- Power play - może być, ale tego co przeciwnicy zadają podwójne obrażenia bym usunął, albo trochę ograniczył. Jest przegięty.

- Jak trafiamy w przeciwnika celownik nie robi się czerwony. W U2 się robił i zdecydowanie brakuje mi tego.

Cała reszta jest na plus. Najbardziej bałem się o mapki, ale jakoś przypadły mi do gustu i z czasem powinno być jeszcze lepiej. Kropka na środku ekranu i przy celowniku bardzo pomaga. Sprint jest dosyć ciekawy i pare razy uratował mi życie. Gra jest wolniejsza niż dwójka, ale nie przeszkadza mi to w ogóle.

Zapomniałem o jednym - jak się kogoś zaprasza, to gra powinna o tym informować, coś się musi wyświetlać, bo już mam pełno zaproszeń o których nic nie wiedziałem. To na prawdę głupota, że gra nie informuje o otrzymanym zaproszeniu gdziekolwiek się jest i trzeba specjalnie wchodzić do menu - invites.

 

Ogólnie mówiąc, to w u2 gram do dziś i widzę, że w listopadzie dostane godnego następce. Beta jest świetna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem pograłem trochę i jestem negatywnie zaskoczony. W poprzedniej części multi włączyłem tylko na chwilę dlatego nie mam porównania.

 

Początek Airstrip to porażka. Atakujący samolot mają marne szanse na zdobycie tutaj przewagi. Najczęściej ostro dostawaliśmy po zadach i potem musieliśmy odrabiać straty. Dobrze, że dla wyrównania szans od czasu do czasu włączają się powerplaye i inne wynalazki. Później jest trochę lepiej, ale mapa mi się nie podoba i panuje ogólny chaos. Koleś na 18 lvl (kiedy zdążył to zrobić?) dorwał pierwszy RPG i jechał z nami jak z prosiakami. Zaraz potem mecz się skończył.

 

Chateau jest dużo ładniejsze od Airstrip. Piękny zameczek/pałacyk, dużo korytarzy, walka na kilku poziomach. Przede wszystkim nie ma takiej jazdy na początku jak atak samolotu i przez to mecze były bardziej wyrównane. Tutaj też gra wygląda jak Uncharted bo poprzednia mapa pod względem graficznym była raczej średnia.

 

Przyzwyczajony do prostego menu w BF:BC2 dostawałem oczopląsów patrząc na wszsytkie ikony, informacje i okienko z trailerami. Na pewno mnogość opcji, zwłaszcza kustomizacji postaci, w przyszłości wyjdą tylko na dobre. Grałem też chwilę w co-opa i tutaj największa porażka to wystrzeliwanie w przeciwnika 2 magazynków żeby ten wreszcie padł na ziemię. Nie dzieje się tak za każdym razem, ale jakby losowo. Zresztą grając w deatchmatch z "prawdziwymi" przeciwnikami miałem to samo, ale to beta przecież.

 

Generalnie grało się nieźle i odniosłem wrażenie, że gra może wciągnąć na długo. Niestety kilka nietrafionych pomysłów, nierówne szanse i zaskakująco niski poziom graficzny mogą popsuć zabawę.

Odnośnik do komentarza
ale wiesz ze beta = demo tylko pod inna nazwa

Demo, to wycięty kawałek z ukończonej wersji gry. Beta to wycięty kawałek z NIE ukończonej wersji gry :P Po to właśnie wydaje się betę, żeby uniknąć takich cyrków (zwiechy, wywaleni z serwerów) w wypadku pełnej wersji. Możemy się na to wkurzać, ale takie są uroki wersji testowych właśnie.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
ale wiesz ze beta = demo tylko pod inna nazwa

Demo, to wycięty kawałek z ukończonej wersji gry. Beta to wycięty kawałek z NIE ukończonej wersji gry :P Po to właśnie wydaje się betę, żeby uniknąć takich cyrków (zwiechy, wywaleni z serwerów) w wypadku pełnej wersji. Możemy się na to wkurzać, ale takie są uroki wersji testowych właśnie.

Tyle, że w praktyce dema od bet jakoś dziwnym trafem praktycznie sie nie róznią...

Odnośnik do komentarza
ale wiesz ze beta = demo tylko pod inna nazwa

Demo, to wycięty kawałek z ukończonej wersji gry. Beta to wycięty kawałek z NIE ukończonej wersji gry :P Po to właśnie wydaje się betę, żeby uniknąć takich cyrków (zwiechy, wywaleni z serwerów) w wypadku pełnej wersji. Możemy się na to wkurzać, ale takie są uroki wersji testowych właśnie.

Tyle, że w praktyce dema od bet jakoś dziwnym trafem praktycznie sie nie róznią...

Różnią. Killzone 3 się różnił z najświeższych przykładów.

Odnośnik do komentarza

adi - nie myl "bet" wychodzących 2-3 tygodnie przed premierą (otwarta Killzone 3, SOCOM 4 - one były zwykłymi demami, bo gry były już skończone) do takiej która wychodzi 4 miesiące przed premierą.

 

i do tego miała być praktycznie zamknięta bo do użytkowników plusa i voucherów z inf2 ale wyszło jak każdy wie i dużo więcej ludzi ma szanse sprawdzić betę.Wcale bym się nie zdziwił jakby na miesiąc przed wyjściem wyszła jeszcze jedna beta u3.Pamiętam jak dziś grałem w 2 bety u2 i ta ostatnia była właśnie wydana krotko przed wyjściem gry i była dla wszystkich

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

Jak poczytałem opinie negatywne to zacząłem się zastanawiać czy kupić grę na premierę, ściągnąłem betę i... Gra się bardzo fajnie, grafika ładna, nie laguje, mecze znajduje szybko. Jedyny mój zarzut to balans broni: strzeliłem z shotguna kolesiowi siedzącemu na drabince w plecy 2 razy, on zszedł z niej i skosił mnie kałachem. Jak pogram dłużej to znajdę kolejne kwiatki tego typu, na chwilę obecną jest naprawdę dobrze. Żadnych problemów technicznych z instalacją, czy z patchem nie miałem. Zgrabnie wszystko poszło.

Nie rozumiem narzekań na rozgrywkę, grafikę... Jest to poziom U2 z dużo lepszym oświetleniem. Kolejny przeskok graficzny to już pewnie na PS4. Czekam aż pojawi się Edycja Specjalna i składam pre-order.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...