Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

dotychczas tylko jedna gra się obroniła - Killzone3 - chodził płynniej,wyglądał lepiej, miał lepsze tekstury i wszystko technicznie było ponad K2 - do tego miał obsługę move i 3d. Kij z tym, że spiepszyli multi :P

 

reszta gier z obsługą 3d to niszczenie oprawy jak chociażby M:Apokalipsa. Beta U3 jest taka jak pisałem - lepsze oświetlenie ale aliasing i gorsze tekstury są od razu zauważalne. Wszystko za sprawą 3d i splita...oby tryb single nie rozczarował...

 

ps. taki InFamous2 nie ma 3d i wygląda rewelacyjnie i jest sandboxem

 

No właśnie Sony kazało wsadzić 3D i obsługę Move'a. Z gry wyszło tech demo, a powinien być killer CoD i konkurencja dla Halo, a jak jest każdy widzi. GG to tej pory łata podstawowe elementy i dodaje powycinane opcje...

Odnośnik do komentarza

Pierwsze co sie rzuca w oczy to troche "dziwne" menu, nie wiem moze uda mi sie do niego przyzwyczajic jadnak jak narazie to z U2 o wiele bardziej mi odpowiada.

Dalej:

- Zapraszanie znajomych nie dziala ! niby wysylamy zproszenie ale zadne powiadomienie na ekranie sie nie pojawia.

- Tempo gry strasznie spadlo, sprint to zwykly bieg w U2.

- Co do broni nie chce sie narazie zbytnio na ten temat wypowiadac, jednak troche ( mnie oczywiscie) razi zastosowanie roznych celownikow, ponadto snajperka nie ma juz "zwyklego" celownika a jednynie widok przez lunete ( czemu?).

- Mapy sa za wielkie, zamiast tych 2 wolal bym 3 mniejsze , a tak to mamy nieraz zabawe w kotka i myszke, co dopiero gdy gracze zaczna masowo uciekac z geir jak ma to miejsce obecnie w U2.

 

To tyle, na razie oczywiscie, przez dlugie wyszukianie graczy nie bylo mi dane za wiele pograc, zreszta chwile przed napisaniem tego postu gra ponownie padla :confused: Ogulnie spodziewalem sie czegos lepszego, jednak z ostateczna ocena trzeba sie troche wstrzymac i wiecej pograc .

Odnośnik do komentarza

Ale ludzie którzy spodziewali się po multi/becie U3 pogromcy tuzów (CoD-a, BF-a, Girsów) sami sobie są winni. Tak mi się wydaje przecież od początku było wiadomo, że to będzie multi U2 plus/minus bajery.

 

Tym bardziej jak ktoś grał w multi U2 (chyba większość) to wiedział czego się spodziewać.

 

No nie wiem mi się tam multi w U2 nie podobało tylko w betę pograłem i wiedziałem, że na 99% tak samo będzie z U3. Dlatego nie czuję ani odrobiny zawodu, kogo może przyciągnąć multi U3!? Tych co grali w dwójkę i ewentualnie garstkę nowych, naprawdę ktoś się spodziewał, że gra odciągnie maniaków CoD-a, BF-a itd :o

 

PS. Ale co-op tak jak w dwójce fajny jest IMO, podoba mi się.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no nie ma co tak narzekać , co-op jest faktycznie za(pipi)isty i podobnie jak w drugiej części widzę że spędzę najwięcej czasu z tym trybem , TDM w TPP - nie mogę tego ogarnąć (@Słupek mam nadzieje że znajdziesz wieczorem czas na partyjkę heh) tylko kolejny raz wychodzi na to że U3 (przynajmniej w multi) będzie prezentować się "odrobinkę' gorzej niż na filmikach . Ale ja mam spaczone spojrzenie , odkąd ujrzałem dwa dni temu Crysisa w DX11 już nic nie jest dla mnie jasne.. Wiem jedno Uncharted 3 i GTA V to i tak największe wypasy na jakie liczę na konsolach , nadal mam nadzieję (ja to WIEM) że singiel urwie mi jajca (auuu).

Odnośnik do komentarza

Grafika niestety trochę gorsza od uncharted 2. Razi aliasing , rozmycie i tekstury. Wszystko przez te (pipi)ane 3d. Podobno jest to jedyna gra pisana od podstaw z myślą o 3d. Czytałem wypowiedzi redaktorów branżowych że w 3d Uncharted wygląda nieziemsko jak żadna gra wcześniej. Gra się przyjemnie jednak spodziewałem się czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza

pewnie tu juz wiekszosc pisze o grze , ja musze napisac o instalacji, gdy wychodzilem rano do pracy zostawilem konsole żeby sie sciągnal U3 i zainstalował, miała sie sama wyłaczyc, ale wlasnie wrocilem i patrze a konsola dziala -zawiesila sie na 91% instalacji tak ze muusialem z pradu wyjąć :/

 

nie wiem czy to przypadek czy sama beta spowodowała zwieche ale mysle ze takie cos jest warte odnotowania

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

dotychczas tylko jedna gra się obroniła - Killzone3 - chodził płynniej,wyglądał lepiej, miał lepsze tekstury i wszystko technicznie było ponad K2 - do tego miał obsługę move i 3d. Kij z tym, że spiepszyli multi :P

 

reszta gier z obsługą 3d to niszczenie oprawy jak chociażby M:Apokalipsa. Beta U3 jest taka jak pisałem - lepsze oświetlenie ale aliasing i gorsze tekstury są od razu zauważalne. Wszystko za sprawą 3d i splita...oby tryb single nie rozczarował...

 

ps. taki InFamous2 nie ma 3d i wygląda rewelacyjnie i jest sandboxem

 

Co ma 3D i split do gorszej oprawy ? Pytam się z uwagi na to, że tryb 3D i split pogarszają oprawę w grach kiedy są uruchomione, a nie cały czas :P Tak na chłopski rozum :)

Odnośnik do komentarza

teoretycznie i praktycznie nie powinno to mieć z tym nic wspólnego jednak widać trend,że gry używające tych bajerów wyglądają identycznie w odpalonym trybie 3d jak w trybie 2d. Mając na uwagę informację o tym o ile więcej mocy zżera w odpalonym trybie 3d konsola(obraz generowany dwa razy) a mimo to gra wygląda identycznie jak w trybie 2d można dojść do wniosku,że mamy trend cięcia opraw a/v by tryb 3d nie wyglądał zbyt biednie w porównaniu z 2d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...