Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Oj tak  :obama: ogólnie to każda scena gdy pojawiają się 3 pajonki to najlepsze sceny. A goblin i octopus uff :banderas: widziałem tych słodkich bydlaków jako dziecko w kinie A dziś jako dorosły chłop takie golenie na nostalgii to mogę mieć częściej.

Albo jak Tobey wyleczył sandmena i wleciała ta klasyczna muzyczka uff

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Rudiok napisał:

 

Otóż to. 

 

  Ukryj zawartość

Tobey to taki klasyczny Friendly Neighborhood Spider-Man, Garfield faktycznie był Amazing a Holland to dzieciak z gadżetami. 

 

Scena jak Garfield ratuje MJ to było złoto, ten ładunek emocjonalny :obama:

 

Nie skreślam go jeszcze, bo ten

Spoiler

"reset" daje sporo mozliwosci, przestal być już przydupasem Starka, może troche dorośnie. Kolejny film pewnie bedzie z symbiontem, moze bedzie mroczniej i mniej głupkowato

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że tych zjebanych zarcikow było wiecej w poprzednim na wycieczce szkolnej. Mi ten humor z mcu nie lezy w ogole, chyba tylko w straznikach galaktyki to u mnie zagrało. Jednak i tak te zarciki to klasa wyzej od tego co bylo w transformers. Tutaj nikt na nikogo nie sika, czy nie mamy robotów z wielkimi jądrami.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Shen napisał:

U mnie ludzie klaskali na sali.

Jednak wolę martwą wewnątrz widownię na takich seansach. Jak oglądałem jeszcze raz ważniejsze momenty na yt to amerykańce się zachowują jak zwierzęta w kinie, drą te mordy, wyją, no nie dałbym rady oglądać w takich warunkach, ostatnio na Bondzie jak mi chu.j za mną zaczął czipsy żreć to myślałem, że mu wyrwę tę paczkę. Wracając do spider-mona,

Spoiler

Garfield ukradł film swoimi kilkoma scenami, ten lot po MJ :banderas:I Tobey w scenie jak nie pozwala Hollandowi zabić goblina, tam wystarczyło spojrzenie :obama:

Ostatni raz tak mnie zapowietrzyło jak

Spoiler

Steve podniósł Mjolnira

A pamiętam jak byłem z mamą w kinie na SM1 i potem męczyłem "Hero" Nickelback do bólu xD

Edytowane przez mcp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet spoko ten film, ale fan service to do porzygu bez krzty nowych pomysłów. Taka trochę pokrętna ekranizacja one more day z doczepionym multiverse. Serio lubię puszczanie oczka w filmach do fanów co jakiś czas, ale tu do chuja cały film na tym żeruje i po prostu jakoś to nuży gdzieś w połowie, bo fabuła zaczyna strasznie zapierdalać starając się jakoś spiąć te wszystkie postaci z filmowej przeszłości pająka w jedną całość. Spider man into the spiderverse dużo lepiej sobie z tym radził i tam jakoś to naturalnie było poprowadzone. Tutaj niestety film co chwilę łapie mnie za chabety i krzyczy w ryj "please be excited przecież to nawiązanie xyz z poprzednich filmów", a ja bym po prostu chciał coś nowego, jakieś nowe fajne postaci pozytywne czy negatywne, bo film nie robi absolutnie nic w tym kierunku.

Dla mnie 7/10, ale dla osoby która nie ma pojęcia o erze garfielda i tobiego to będzie jedno wielkie chaotyczne WTF.

 

Spoiler

Ciotka padła trochę na pokaz by była jakaś drama. Umierający wujaszek Ben u Tobiego i Gwen u Andrew dużo lepiej poprowadzeni. 
Wielki plus za Defoe, bo skubaniec jak gra głosem goblina to ciareczki. Myślę, że film by tylko zyskał gdyby on był głównym złolem i dostał więcej czasu.
Elektro, dinozaur i sandman to trochę chuj w nich wbijam. Byli ogólnie, Elektro robił za to takie fikoły o 180 stopni miedzy jasna a mroczna strona, ze beke z niego miałem, ale pewnie jamie foxx chcial wiecej cos grac to mu dali.
Karny kutas za Otto, bo zrobili z niego trochę taką pierdołę na komediowe momenty :/

Jest mi ktoś w stanie racjonalnie wyjaśnić
 

Spoiler

o co kaman z tym, że przeniesiono typiarzy co umarli w światach Tobiego i Andrew? Oba spidery wydają się zdawać sobie sprawę, że wszyscy ci źli nie żyją. Spiderów przeniosło z momentów po ich filmach wszystkich a złoli z momentów gdy umierali? Przecież to tworzy nie tylko multiverse, ale i alternatywne plany czasowe tych multiversów xd

 

Edytowane przez Soban
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Soban napisał:
  Ukryj zawartość

o co kaman z tym, że przeniesiono typiarzy co umarli w światach Tobiego i Andrew? Oba spidery wydają się zdawać sobie sprawę, że wszyscy ci źli nie żyją. Spiderów przeniosło z momentów po ich filmach wszystkich a złoli z momentów gdy umierali? Przecież to tworzy nie tylko multiverse, ale i alternatywne plany czasowe tych multiversów xd

 

Ja bym tu logiki na siłe nie szukał. W komiksach tych światów jest praktycznie nieskonieczenie wiele

Spoiler

niektore roznily sie drobiazgami, wiec rownie dobrze, to nawet nie musieli byc ci zli ze swiatow tych spider manow

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...