Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O panie ten film to mokry sen dla takiego fana Spider mana jak ja :obama:

 

 

Spoiler

W sumie wszystkie domysły sie sprawdziły. Jedyne co mnie zaskoczyło to śmierć ciotki. Na tle pozostałych pająków niestety jeszcze bardziej widać, że ten z mcu jest najbardziej irytujący i bezjajeczny. Matt nie był zaskoczeniem, szczegolnie po potwierdzeniu Kingpina, ale i tak dobrze było go zobaczyć na ekranie:banderas:

 

 

 

Co do sceny po napisach

 

Spoiler

Jak widać Venom będzie, ale nie ten z Hardym. Może i lepiej, dostanie prawilny origin.

 

Odnośnik do komentarza

Marvel budował latami uniwersum, napędzał hajp, wprowadzal nowe postacie, w końcu dostaliśmy wszystkich razem w ostatnim filmie i "avengers assemble!". A potem wjechali 

Spoiler

Tobey i Andrew i rozje.bali avengersow. Scena jak pojawiają się ich sylwetki na tej wieży i spotykają pierwszy raz spider-Hollanda :banderas:

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Każda scena z tobim i przeciwnikami z pierwszej trylogii to było kurwa to ale tak samo jak w star warsach tak i tutaj muszą wyciągać trupy z szafy żeby wywołać jakieś emocje u widza bo nowe ziomki to tam chuy. Chociaż ja lubię Hohlanda jako pajonka. No i nawet garfield mnie nie wkurwiał A go nie cierpię, całkiem fajny film 

 

Odnośnik do komentarza

Oesu ale to było wspaniałe, dla fana Pająka to Ultimate Nerdgasm :banderas: Tak pięknie spiąć klamrą prawie 20 lat filmowej historii to naprawdę szacunek. 

 

Spoiler

Jak się pojawili Garfield i Tobey to banan od ucha do ucha. Na ich tle Holland wypada niestety blado choć w tym filmie pokazał swoją lepszą stronę. I że też wszystkich aktorów zaangażowano, piękne to było. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shen napisał:

Niestety Holland

  Ukryj zawartość

od początku był dla mnie najsłabszym Spider manem, a na tle pozostałych widać to jeszcze wyrazniej

 

 

Otóż to. 

 

Spoiler

Tobey to taki klasyczny Friendly Neighborhood Spider-Man, Garfield faktycznie był Amazing a Holland to dzieciak z gadżetami. 

 

Scena jak Garfield ratuje MJ to było złoto, ten ładunek emocjonalny :obama:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...