Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, mcp napisał:

Proszę o napisanie w spojlerze co było w scenie po napisach. Dziękuję. Pozdrawiam.

 

 

 

Spoiler

W pierwszej pojawia się w ramach rozerwania multiwersum Toomes a.k.a. Vulture grany przez Keatona. W drugiej Vulture już w pełnym kostiumie spotyka się z Morbiusem i gada, że fajnie by było team-up zrobić, odszukać Spider-Mana i coś pobroić. 

 

:reggie:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byliśmy we czterech i każdemu się podobał, jeden ziomek powiedział nawet, że lepszy od Batmana. To jebanie Morbiusa w necie to chyba już taki owczy pęd. Na pewno poziom wyzej niz takie Eternals czy Czarna wdowa.

Co do sceny po napisach to jedyne wyjście jakie widzę, to

Spoiler

Powrót Andrew w roli Spider mana

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie wierzę ci, film z jaredem leto nie może być dobry

 

 

 

ps. jaki to musi być wkurwiający człowiek na żywo xD

 

Cytat

Ponieważ Jared Leto jest aktorem zawsze bardzo poważnie podchodzącym do wchodzenia w skórę granej postaci to oczywiście, że po planie „Morbiusa” przemieszczał się o kulach. 
W związku z tym jego wyprawy do toalety trwały całe wieki więc skończyło się na tym, że dostał od ekipy filmowej wózek inwalidzki żeby mógł się szybciej poruszać.

 

 

Szkoda, że nie srał jak nietoperz

 

a może?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy Marvele przyzwyczaiły mnie do jakiejś konkretnej formy filmów o superbohaterach, czy tak podniosły poprzeczkę względem dawniejszych tworów, ale obejrzałem ostatnio pierwsze trzy Spidermany na Netflixie i prawdę mówiąc nieszczególnie mi się one podobały.

 

Nie jestem ani szczególnym fanem komiksów, ani Spidermana. Nie znam ich tym samym za dobrze, nie znam materiału źródłowego, więc filmy też oglądam bez kontekstu, czy sentymentu. Spidermany z Maguirem swoje lata mają, ale osobiście nigdy nie miałem okazji ich obejrzeć wcześniej. Znałem je wyłącznie z jakże licznych memów.

 

Filmy były "ok" jak na odmóżdżające produkcje o superbohaterach, ale do współczesnych Marveli im daleko. Prawdę mówiąc nie polubiłem postaci, ani ich relacji. Parker był karykaturalnym nerdem, MJ nieszczególna i anemiczna. Ich romans naciągany i patetyczny. Główni antagoniści także przesadnie komiksowi. Tj. bardziej by pasowali do kreskówki, niż filmu aktorskiego... Ogólnie rzecz biorąc miałem wrażenie, że oglądam film dla buzujących od hormonów nastolatków. Podobno taki urok Spidermana, ale mnie to denerwowało, szczególnie w trzecim filmie.

 

Obejrzałem też pierwszego Amazing Spiderman i prawdę mówiąc wypada on już nieco lepiej. Jakieś bardziej charyzmatyczne i "ludzkie" postacie były. Jeszcze przede mną druga część, bo chcę to już mieć za sobą, zanim wreszcie sięgnę po No Way Home (ta, nie jestem na czasie).

 

Ach, jednym okiem Venoma też obejrzałem. W sumie tragedii nie było, ale szału też nie. Takie 6/10. Nie znam komiksów, nie miałem oczekiwań, to nic mnie nie raziło, poza typowo komiksowym bad-guyem. W paru miejscach nawet się zaśmiałem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj i jakie to było dobre :D 

 

Może troszkę gorsza niż jedynka (która jest dla mnie najlepszym filmem z gatunku superhero) i z innym klimatem niż się spodziewałem, ale genialna i z takim cliffhangerem, że będę odliczać dni do premiery kontynuacji. 
 

Przed seansem powinna być wyświetlana plansza informująca o ryzyku epilepsji, a graficznie jest to taki sztos, że kupno tego na Blu-ray 4K wydaje się obowiązkiem 

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka dalej dla mnie 10/10

Dwójka już tylko 8, głównie przez fabule. Wizualia mega, muzyka też tylko to 

Spoiler

Spierdolone multiwersum. Spidermany mają bazę i robią misje podróżując w czasie i przestrzeni. Meh

W to było spoko bo jakby ten zderzacz ich wszyskich ściągnął i było to przypadkowe a tu. Taki sam bezsens jak to w serialu Loki i całym MCU. Jak w Rick and morty i mortal kombat, dla mnie wszędzie gdzie pojawiają się inne wymiary klimat się rozmywa. Każdy może zostać zastąpiony więc ciężko się przywiązać do bohaterów. Jebac multiwersa chociaż jestem ciekawy jak pociągną to w nowym Flashu.

 

Do kina nie pójdę 3 razy tak jak na jedynkę ale bawiłem się b.dobrze 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak,

 

Zgadzam się częściowo z Białym bo film ma swoje momenty hit or miss zwłaszcza w kwestii 

 

Spoiler

SpiderWersum

 

 

I tak, o ile przez pierwsze 3 minuty siedzenia w Pajeczym lobby ma się rekcje jak diCaprio w słynnym memie z Once Upon a time, to jaranie się kolejnymi cameo przeradza się w ziewanie. Najsłabsze momenty ten film ma gdy na ekranie jest więcej niż hmm 7 Spider-Manow? Bo są sceny multiwersowe gdzie ogląda się to przyjemnie. Całe tłumaczenie drogi krzyzyowej pająka, ugruntowanie go ze w kontekście całego multiwersum muszą być punkt kanoniczne dla nich które czynią z nich bardziej Mana niż Spider jest na plus. I fajnie wpisuje się to w historie dorastającego Milesa który szuka swojej drogi.

 

Główna grupę pająków tj. Hobes, Pavitr czy b. Parker na plus. Ale to co zrobili z Gwen to <3. No i mi się pomysł ze spotem podoba. Mocne inspiracje Reverse-Flashem :D.

 

 

Ode mnie tez 8+/10 - liczę ze kolejna historia będzie "mniejsza".

 

No i muzyka:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...