Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem wszystkie 3 fragmenty dema i.. jestem mocno rozczarowany. Raz, że graficzie jest średnio (dużo średnich i słabych tekstur, oświetlenie bez rewelacji, słaby AA - ogólnie RE5 wyglądał lepiej) to jeszcze gameplay jest po prostu słaby :/

Fragment Leonem jest jeszcze przyzwoity ale 2 pozostałe to padaka. Grało mi się jak w jakąś budżetówkę.. :/

Sterowanie beznadziejne, system ekwipunku niewygodny... celowanie czerstwe... Poza tym 2 i 3 fragment w ogóle już nie przypominają RE. Całość sprawia wrażenie jakiejś niedopracowanej wersji...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Stare REsidenty sie skonczyly wraz z nadejsciem RE4, wiec wiadomo, ze to juz nie ta sama seria. Producenci ida od jakiegos czasu w kierunku akcji, a nie thrillera, REsiden Evil4 i tak byl jeszcze dobry bo mial klimat, w RE5 juz bylo nieco inaczej. Ja chcialbym zeby wrocily stare, klasyczne REsidenty z kamera z ukosa, zombiakami i wszechobecnym poczuciem strachu i niepewnosci.

Odnośnik do komentarza

Strach i niepewność to coś co można momentami zaobserować w RE Revelations z którego Capcom podobnojest zadowolony (w sensie z feedbacku graczy i sprzedaży) więc mogli by się spiać i zrobić "dużego" RE w podobny sposób (tylko z zombiakami) i myśle, że każdy by był zadowolony. Demko RE6 obadam jak wróce z pracy. Liczę na to, że pełną warto będzie kupić dla kampanii Leona (skoro taka niby dobra).

Odnośnik do komentarza

Stare REsidenty sie skonczyly wraz z nadejsciem RE4, wiec wiadomo, ze to juz nie ta sama seria. Producenci ida od jakiegos czasu w kierunku akcji, a nie thrillera, REsiden Evil4 i tak byl jeszcze dobry bo mial klimat, w RE5 juz bylo nieco inaczej. Ja chcialbym zeby wrocily stare, klasyczne REsidenty z kamera z ukosa, zombiakami i wszechobecnym poczuciem strachu i niepewnosci.

 

Bez przesady tamta stara mechanika wypaliła się dawno temu. Z góry narzucone ujęcia kamer może i nie pokazywały zagrożenia przed nami, ale też nie pomagały w ogóle w strzelaniu, nad którym kontrola była mocno ograniczona.

Odnośnik do komentarza

co za badziew...jeszcze bardziej po przejściu dema doceniłem RE5. Jedyne co broni w chwili obecnej ten tytuł to zawartość i obszerność contentu - bo na tle innych pozycji wydawanych ostatniego czasu to ta wydaję się przygniatająca, do tego co-op w singlu który nawet z słabej piątki uczynił dla mnie świetną grę

Odnośnik do komentarza

Imo, pierwsza część była najlepsza, remake jeszcze lepszy. Dwójka była dobra, Trójka taka sobie. Czwórka i piątka weszła na inne tory, ale były i tak świetne. Większość taką piątkę przeszła minimum dwa trzy razy, a to o czymś świadczy. Poza tym kooperacja w piątej części rządzi.

Myślę że szóstka nie zawiedzie. A nawet jak już, to można sobie przyjemnie pograć w coopie ;) .

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Graficznie jest ok, poziom podobny do 5tki moim zdaniem, ciezko obiektywnie stwierdzic kiedy 5ta czesc w calosci rozgrywala sie w 1 miejscu a 6 ma 3 kampanie i zwiedzamy 3 kraje co najmniej. W 5 gralem jakis miesiac temu wiec mam jakies tam swieze porownanie, i coby 6tce nie ujmowac nic, 5tka nawet dzis prezentuje sie wysmienicie na tle wielu gier.

 

Kampania Chrisa zasysa az po kule, zas Jake i Leon daja rade, czekam z niecierpliwoscia. Mnie osobiscie boli tylko kamera zbyt blisko, 1/2 ekranu to plecy bohatera, chyba ich tam poyebao konkretnie, maja cos z tym zrobic albo flame na forum capcomu bedzie ostry.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ale co ma do oprawy fakt, że zwiedzamy trzy kraje? Po prostu zmienia się lokacja i wydaję mi się, że ciężko tym wytłumaczyć średniej jakości oprawę. Nie jestem wybredny ale na tym poziomie tworzenia gier oczekuję jednak nieco przyzwoitości a tymczasem kampania Chrisa ma tekstury ohydne. Gameplay jest też za bardzo arcade'owy. Niestety, póki co jestem zwyczajnie zawiedziony. Ogram sobie dokładnie kampanię Leon'a dziś w nocy.

Odnośnik do komentarza

Kampania Chrisa zasysa az po kule, zas Jake i Leon daja rade, czekam z niecierpliwoscia. Mnie osobiscie boli tylko kamera zbyt blisko, 1/2 ekranu to plecy bohatera, chyba ich tam poyebao konkretnie, maja cos z tym zrobic albo flame na forum capcomu bedzie ostry.

 

Co jest złego w kampanii Chrisa? Dla mnie jest bardzo dobra i boss spoko. Ta Jake'a to sraka, brzydka ciemna miejscówka, musiałem rozjaśniać kontrast bo mało co widać.

Odnośnik do komentarza

Demko takie pół na pół. Etap z Leonem całkiem fajny i utrzymany w jakimś tam stopniu w klimatach starych części, za to ten od Chrisa to jakieś badziewne Call of Duty dla ubogich. Levela tym ostatnim gostkiem nie grałem tylko obczaiłem przez moment grając tą laską, całkiem fajnie wymiatała więc może być ciekawie.Ogólnie w full wersji pewnie się wiele nie zmieni, Leon będzie ok,Chriss padaka, a ten cały ostatni gostek to dla mnie póki co niewiadoma. No i na deser Ada, kolejna tajemnica co z nią wymyślą. Ogólnie szkoda, że RE coraz bardziej schodzi w stronę ciągłej akcji ale taki to już urok obecnej branży.Kupić pewnie kupię ale jak stanieje i to sporo. No chyba,że wydadzą wersję na PC więc problem wysokiej ceny zniknie szybko.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja to biorę w preorderze, choć w demo nie grałem. Jest to dla mnie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Dla mnie piątka była świetna, natomiast nie rozumiem fenomenu czwórki, która mnie tak zmęczyła (jeszcze na PS2 w 2005r.), że ledwo skończyłem. A jak widziałem Adę w gameplayach, to mi kopara opadła. Jedna z lepszych lasek w grach ;)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Właśnie też się zastanawiam co za build ogrywali chłopaki z PE, bo po prostu nie wierzę, że to obecne demo.

 

Kreowany na "guru" polskiego dewelopingu A.Chmielarz w wywiadzie powiedział kiedyś ile od dema może się poprawić do wersji finalnej. Mikron...

 

No spoko tylko że gra jest już dawno skończona itd. Jeżeli finalna wersja odbiega (na plus) od dema to jaki jest sens dawać je w starym buildzie ? Klientów na pewno tym nie zyskają a mogą jedynie stracić.

 

Ja i tak pewnie wezmę na premierę, ale jeżeli w RE6 będzie widocznie gorsza grafa niż w piątce to porażka Capcom na calej lini.

Btw. to jest na tym samym silniku co RE5 ? bo jakoś nie wydaje mi się.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...