Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

OCENA: 7/10
 
 

 

Ile Capcom płacił za tak wysoką ocenę ?? 

 

 

I właśnie komentarze tego typu są dla mnie debilne. Czyli nie czytałeś tekstu i nie masz pojęcia co napisałem... Podpowiem jedynie, że ta ocena jest najbardziej obiektywną oceną, z jaką mogłeś się w swoim życiu zetknąć. Gdybyś przeczytał tekst, wiedziałbyś, że sporo rzeczy mi się w tej grze nie podoba, a jeszcze więcej jest zwyczajnymi debilizmami. Nie podoba mi się strona, w którą idą gry i za cholerę nie chciałbym, by jakiś inny tytuł podążył tą ścieżką. Kłopot w tym, że RE6 ma sporo elementów składowych, które wykonane sa na tyle dobrze, że biorąc pod uwagę całość, wystawianie ocen pokroju 3/10 uważam za totalne nieporozumienie i brak jakiegokolwiek pojęcia o grach w ogóle. Mi też się ten tytuł nie podobał i jeśli miałbym skwitować go jednym słowem, napisałbym - "goovno" - chcąc być jednak rzetelnym, musiałem brać pod uwagę grę, jako całokształt i za cholerę nie mógłbym wystawić jej niższej oceny - sumienie by mi nie pozwalało.

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co OP w Resident Evil 5 dawał więcej frajdy bo zwyczajnie na Proffesional nie dało się grać samemu. AI Shevy wiadomo. A w RE6 już to poprawili i kompani nie szli jak owce na rzeź. Stąd za samo wymuszenie grania z człowiekiem dałbym ocenę wyżej RE5. 

 

Dziś już nie pamiętam nawet co mnie tak bawiło w RE6, no i te płatne DCL  :bad: Już gdyby dali to w plusie darmo to był nie wracał. 

Odnośnik do komentarza

Capcom po prostu przekombinował. Powinni skupić się na jednej kampanii z nastawieniem na horror. Nie mówię, że źle mi się grało bo mimo wszystko nie przeszkodziło mi to w spędzeniu z grą prawie 30h ale rozumiem oburzenie co niektórych. To był taki eksperyment, do którego firma już zapewne nigdy nie wróci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Musimy się jutro zgadać jakoś. Eventy są powiązane z serwisem RE.net. Wystarczy, że założysz tam konto i zsynchronizujesz je ze swoim profilem PSN. Twój czas gry i postępy w RE6 od razu przechodzą na stronkę i otrzymujesz punkty, za które możesz kupić dodatkowe stroje czy bronie.

 

Eventy odbywają się co jakiś czas i za udział otrzymujesz punkty i tickety potrzebne do odblokowania contentu. Załóż konto a sam zobaczysz, że to fajne. Wtedy w opcjach gry ustawiasz włączone przesyłanie danych do RE.net i gotowe. 

 

Możemy się na jutro zgrać jak coś. Ja będe tak po 22.00 jakoś.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...