Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kampania Leona skończona, niby fajnie się gra w coopie, ale ciągle mam wrażenie, że szóstka jest niedorobiona pod wieloma względami.

Za to spotkanie Chrisa z Leonem wrzuciło mi banana na twarzy :) Nemesis daj znać kiedy lecimy dalej tylko najlepiej z headsetem.

 

Spotkanie Chrisa z Leonem przyśniło mi się zanim zwiastun gry pojawił się na YT, może to śmieszne ale jakoś w podświadomości wydało mi się naturalne że to już najwyższy czas. A gdy pojawił się plakat promujący to wydarzenie powiedziałem sam do sobie "Bingo!!!"

 

 

Po przejściu wszystkich kampanii tylko ta Ady Wong spodobała mi się najbardziej. Inne były przy niej jakieś takie pomieszane.

 

  • Chrisa to był jeden wielki Battlefield
  • Leona to bardziej Horror
  • Jake pomieszanie obu powyższych, ani to Horror ani też porządna strzelanina.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam problem z trofeum "Kończ co zaczynasz" w RE6, trofik jest u mnie zabugowany. Czy jest jakaś rada na zbugowane trofeum, można coś z tym zrobić? Dodam, że grę mam w wersji cyfrowej...

 

 

 

Próbowałeś na pilocie w kokpicie samolotu? Strzelić kilka razy i gdy uklęknie kopnąć. To w pewien sposób kończy walkę bo on wyskakuje przez okno. Jak nie wskoczy to restart check point.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Może mi ktoś powiedzieć, po jaka chol.ere oni odświeżają  port na PS4 ? Oczywiście, ze chodzi o kasę.. ale to i tak sie nie sprzeda, bo to jest crap, a takie gry nie maja prawa sie wybić! 

Bad News, Mevek - ponad 5 milionów sprzedanych kopii - takie rzeczy się niestety sprzedają w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zacząłem kiedyś grać w kampanię Leona i utknąłem w dzielnicy gdzie trzeba znaleźć trzy klucze do drzwi i gonią nas regenerujące zje.by. Wróciłem po czasie i kampania Leona nawet ok wypadła jak się przyzwyczai, że to strzelanina w gruncie rzeczy. Ciężko zjechać totalnie tą grę, ale też ciężko tym czymś się jarać. Skoro Capcom poszło w strzelaninę to dlaczego ciągle brakuje mi amunicji? Muszę więc rozbijać te poyebane skrzynie ze stuffem który nie wiadomo skąd się tam wziął i farmić na oponentach licząc, że wypadnie z nich coś ciekawego. Grafa momentami zaje.bista, innym razem już średnia. Często łapałem się w kampanii Crisa, że ku.rwa ale to super wygląda, dlaczego oni tą grę zje.bali i zrobili z niej nie wiadomo co? Sługusy z teamu=zero inteligencji. Potrafią stać dosłownie kilka cm od j'avo i nie reagować. Wyjątkiem jest nasz przydupas który wygląda jak dorosły abf7230c6370379c0678081d0e1c1629.jpg. Wielkie mutanty wyglądające jak chimery z Resistance to chyba jakiś joke. I jeszcze kur.wa je helikopterami zrzucali XD Zapomniałem jeszcze dodać, że czemu tych pier.dolonych skrzynek amunicji nie daje nam jakiś koleś z teamu co by był odpowiedzialny z arsenał dajmy na to? Moment w którym idziemy obok transporterów opancerzonych wyposażonych w ciężkie karabiny jest też śmiechu warty. Czemu one nas nie osłaniają, po chu.uj one zatem jadą? Pościg hummerem za Adą to jakaś błazenada jprdl. Zresztą ta też odpier.dala niezłe akcje, chociaż już popis japana wiochy dała w RE4, ale teraz to już się rozkręciła. Niektóre miejscówki są mega klimatyczne i pozostaje żałować, że nie poszli w horror ze strzelaniem a w samo strzelanie. A i jeszcze są pół ludzie pół pchły z uzi XD Skończę kampanie Crisa i dalej nie będę w to brnął, bo zostanie wieśniacki Jake i Ada-batman z wyciągarką.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Gram w to w 2022 z okazji Halloween, broniłem się 10 lat, ostatni mainline Resident do ogrania i po moim ostatnim researchu NAJLEPIEJ SPRZEDAJACEGO SIE RESIDENTA W HISTORII (xDDD, nie wiem jak to się stało i kiedy 14 mln sztuk). 

 

Kampania Leona jak narazie (1-2) nawet mocno średnia. Nie ma takiej tragedii, jakiej się spodziewałem :D, nawet chce mi się grać dalej. Takie mocne 6/10, dawno nie grałem w grę ocenianą jako "crap" i jest to miłe zaskoczenie, fajnie się strzela do zombiaków, ale nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrobić takiego Residenta, mogli to nazwać inaczej, zrobić spinoff, whatever. Jutro zagram w Shadows of Rose, to na bieżąco będę miał porównanie w jak dobrą stronę poszli w ostatnich latach twórcy z Capcoma :D.

 

Na plus optymalizacja, na mocnym PC z roku 2021 trzyma te 120 fpsów w 1440p ultrawide (flawless widescreen, oficjalnego wsparcia brak) i do tego jest bardzo cicho, czyli grafa pewnie na 50% :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...