Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Info z najnowszego Famitsu:

 

1. Projekt jest ukończony w połowie.

2. Według Capcom, powrót do korzeni bynajmniej nie oznacza powrotu do konwencji horroru.

3. Gra ma być najwspanialszą z dotychczasowych odsłon serii.

4. Trzecia, nieujawniona jeszcze postać główna, będzie osobą, z którą młodzi ludzie z łatwością się utożsamią.

5. Prezydent widoczny na zwiastunie - ten, który zaatakował Leona, jest prezydentem jaki zastąpił ojca Ashley.

6. Zombie jakie spotkamy w grze nie stały się zombie poprzez "T-Virusa".

7. Grę ma cechować intuicyjna obsługa. W trakcie wymiany ognia będziemy mogli się poruszać, szybko odwracać o 180 stopni, kryć za osłonami czy robić uniki na boki oraz w przód i w tył.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Według Capcom, powrót do korzeni bynajmniej nie oznacza powrotu do konwencji horroru.

No kur.wa ,na surival też się nie zanosi,choć może sekcje Leona przyniosą coś w tym stylu,bo same klasyczne zombiaki,to jeszcze nie powrót do korzeni.Ech zaczynam tęsknić za surival horrorami,chyba z tego wszystkiego pójdę zagrać w RE na PSX-a,stare (pod tym względem)dobre czasy :wub:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Survival to skończył się na RE0, to była ostatnia gra, w której każdy nabój był na wagę złota. Podobno nowy boss Javo będzie regenerował rany, oby walka z nim była tak dobra jak z Regeneratorem. Patent z zombiakami posługującymi się bronią palną to jakiś słaby żart, ale może ta notka dotyczy tylko zarażonych, z którymi będzie walczył Redfield, lub ten 3 bohater. Atutem zwykłych zombiaków powinna być szybkość i wytrzymałość jak w przypadku Crimson Head z RE Remake.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ech,takie czasy,wszędzie tam gdzie jest broń palna,najopłacalniej jest zrobić efektowną strzelaninę .Co do tych zombiaków z bronią ,to podobno są to członkowie gangów,którzy dzięki "zażyciu" wirusa przemieniają się w szybszych,silniejszych itp. ,ale ich ciało przypomina ,to zwykłych zgniłków i dlatego noszą maski,w każdym razie tak słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Ech,takie czasy,wszędzie tam gdzie jest broń palna,najopłacalniej jest zrobić efektowną strzelaninę .Co do tych zombiaków z bronią ,to podobno są to członkowie gangów,którzy dzięki "zażyciu" wirusa przemieniają się w szybszych,silniejszych itp. ,ale ich ciało przypomina ,to zwykłych zgniłków i dlatego noszą maski,w każdym razie tak słyszałem.

Super! :D

Już zaczynam łapać tę gadkę o pozyskaniu fanów COD'a:

Wbijamy się na serwery tworzymy drużynę herosów i rozgrywamy deathmatche, capture the virus, king of the hill przeciwko drużynie "złoczyńców" - zombie z bronią palną! To nowy wymiar survival horroru bo z tuzinem innych graczy w tym samym czasie!

Ach Capcom już skradłeś moje serce. (Sarkazm included)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Tak, mnie także się to mało podoba,bo wątpię,aby przez to gra stała się trudniejsza,a jak pokazują poprzednie części można bez takich "zabiegów" uczynić ją bardziej trudną,no i mało to pasuje do RE,choć patrząc się na poprzednią część...

W(pipi)ia mnie,że Capcom na siłę próbuje zrobić z tego strzelaninę.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Z zapowiedzi w NP wynika, że wirusem, który trafił na czarny rynek mają się szprycować grupy przestępcze, dzięki czemu będą znacznie silniejsi i mają chodzić w maskach, ze względu na nieodwracalne uszkodzenia skóry i to oni mają się posługiwać bronią palną, co zresztą widać w epizodzie Chrisa.

Odnośnik do komentarza

No tak napisałem to parę postów wcześniej,ale zdaje się,że to będzie jeszcze inna odmiana,a zwykłe zombiaki także będą mogły się nią posługiwać,np.zainfekowane wojsko,choć bardziej prawdopodobna wydaje się pierwsza wersja,z tym ,że trailerze było widać,jak właśnie wojsko przemienione w zombiaki, trzymało broń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...