Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy, zobaczymy.. Ja mam tylko nadzieję że nie u(pipi)ią czegoś takiego jak w 5 z tym staniem podczas strzelania.. Tak jak kolega wyżej, czekam na gameplaya bo inaczej niema co rozprawiać i polemizować na podstawie jednego trailera który oczywiście pokazuje wszystkie ohy i ahy 6.. Nie rozkminiam tylko tego strzelania u zarażonych (?) że niby co? Zombie z resztkami normalnego pojmowania świata mozgiem a nie zębami ma biegać z bronią i do mnie strzelać.. ? ehh..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trailer bardzo fajny, choć zabrakło mi szczypty gameplay'a. Fajnie że będzie Sherry. Widać że fabuła będzie ciekawa i dużo cut-scenek. Może czas przejścia będzie bliższy czwórki (23 godziny u mnie), kto wie. Najbardziej mi się w tym trailerze spodobała końcowa konfrontacja naszych ulubieńców. Będzie gorąco. A logo gry do wymiany. Ogląda człowiek trailer w skupieniu i nagle ten blow job wyskakuje psując nastrój :)

 

Ta nowa data na końcu to preDLC, kolejne classics HD, czy przyspieszona premiera? Ciekawe.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Kilka nowych screenów i trochę informacji. Będzie polska wersja językowa.

 

 

http://www.el33tonli...esident_evil_6/

 

 

http://www.capcom-unity.com/brelston/blog/2012/04/10/resident_evil_6_trailer_reveals_new_characters,_details_and_release_date

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Czyli kolejna część z The Mercenaries w tle. Ciekawe czy Capcom znowu zawrze na płycie dodatkową zawartość do odblokowania za kasę.Sądząc po ostatniej wypowiedzi jednego z przedstawicieli firmy to raczej pewne. Capcom będzie coraz częściej sięga po tę praktykę.

 

Myślę, że premiera nowego CoD'a nie była głównym czynnikiem, raczej nowy Asasyn, The Last of Us, może w tym czasie ukaże się też nowy Tomb Raider. Ogólnie listopad będzie znowu gorący, więc dmuchają na zimne.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...