Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam sie bo nie wiem czy w PL to to samo co instruktor na silowni czy jakas wezsza specjalizacja?

Jedni mówią instruktor siłowni inni kulturystyki i fitness,ja na papierku mam to drugie.

 

Czyli jak na prawku podają pytania i odpowiedzi i wystarczy to wykuć ? Trochę lipa no ale mi bardziej zależy na praktycznej części , czyli na egzaminie praktycznym musiałeś pokazywać poszczególne ćwiczenia na dane partie mięśniowe czy też same pytania?

Jedni część praktyczną mają ustno pokazową jak Kazub,ja miałem tylko ustną,gdyż grupa ogarniała technikę i bardziej chodziło im czy umiemy dobierać odpowiednie ćwiczenia do potrzeb prowadzonego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E to ten jest lajtowy.

Tutaj masz pierw test 40 pytan. Najwiecej z systemow sercowego i oddechowego chyba bylo. Sporo o miesniach i o roznych technikach. Do tego osobny test tez 40 pytan z odzywiania, diet itp. Pozniej prakttyczny z klientem.

Gdy zdawalem na PT to juz bylo wiele, wiele ciezej. Miesnie wlacznie z glebokimi i ich podzialami do wykucia to norma hehe.

Anyway, powodzenia szarku.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli krótko mówiąc przeyebane . A praktyczny z klientem załatwiają organizatorzy kursu czy trzeba samemu szukać (bo i z takim podejściem się spotkałem).Zawsze mnie irytowała ta zbędna wiedza , to samo mam w przypadku dietetyka gdzie uczą nas rzeczy , które kompletnie nie mają zastosowania w tym zawodzie.

Odnośnik do komentarza

Piszac tutaj, mialem na mysli Anglie. Nie mam pojecia jak to wyglada w PL. Sam musialem zadbac o klienta, nikt mi nie dawal. Ta zbedna wiedza tez troszke wkurza, szczegolnie rzeczy w stylu ile zastawek i jakie ma ludzkie serce. Dodatkowy chalenge to fakt ze miesnie trzeba znac po lacinsku. No ale jak pisalem, tak naprawde, pierwszy poziom, czyli instruktor na silowni to nie jest wielkie wyzwanie zaliczyc. Srednio ogarniety czlowiek spokojnie podola, tak ze bez obaw.

Odnośnik do komentarza

Znaczy bądź co bądź nigdy nie wybrał bym trenera , który nic sobą nie reprezentuje . A śmietana widać że potrafi ćwiczyć bo jakoś te sylwetke rozbudował więc obstawiam że wiedzę potrzebną do bycia trenerem posiada , chyba że jako trener wymienia się klientowi poszczególne mięśnie i teorie skurczu mięsnia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat jego sylwetka zupełnie mi się nie podoba jakaś karykaturalna jest.Ręce dziwnie długie przez co tors malutki się wydaje.Ogólnie dużo estetyczniejszy jest Ulisses jr. z którym trenuje właśnie Simeon z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...