Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Litwin poratuj wiedzą i wytłumacz mi czym jest spowodowane uczucie pieczenia podczas ćwiczeń?

Ale to jest w końcowych ruchach?Jak masz już dokrwione mięśnie?Bo to mogą być albo stany zapalne,że mocno ponadrywałeś włókna mięśniowe albo/i na raz ze obniża się się ph i się zakwaszasz.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Na to wygląda,jakoś musi się objawiać zmęczenie,gdyby nie było takich symptomów jak ból i pieczenie to machałbyś do zerwania przyczepów.Ja teraz stosuję alkagen- mieszanka minerałów,aby opóźnić zakwaszenie,to praktycznie w ogole nie czuję tego palenia,tylko po prostu kończy mi się prąd.

Odnośnik do komentarza

Noc rzygania i srania po salatce, tydzien na wafelkach ryzowych, biszkoptach, rosole z makaronem i 3.5kg gdzies spier.dolilo :/ nikt mi nie powie ze to tylko woda ze mnie wyszla :/ zrem juz normalnie ale nic waga nie skaczec:/

Współczuję koledze. Moja ciotka ma często grypy jelitowe, trwają kilka dni, są etapy gdzie jak zarzuca tynk na porcelanę to z miską na kolanach bo rzyga co chwilę. Może być gorzej.

Odnośnik do komentarza

litwin, gdzie beda te zawody?

Wiem że Gdańsk,nie wiem gdzie dokładnie

 

 

JJ poczytaj tutaj:

 

http://expandedconsciousness.com/2014/09/22/gut-bacteria-can-directly-affect-anxiety-behavior-and-emotional-health-4-tips-to-balance-your-gut-from-a-holistic-therapist/

 

Oprócz probiotyków musi dostarczać im pokarm,one żywią się inuliną,której dużo jest w warzywach,jeżeli nie będzie lepiej jadła,to te które dostarcza nie będą miały gdzie się zaczepić,bo walczą o miejsce z innymi patogenami.Dodatkowo te co są dostaną energię by się rozmnażać.

Odnośnik do komentarza

w tym roku w marcu miałem tydzien zatrucie pokarmowe, ponad 5kg spadło w 2 tygodnie, ale pamietam jak mnie Kabi wtedy przekonywał, że to tylko woda

no niestety nie :(

 

Miałem tydzien podobnie i u mnie wróciło do normy. Jesli miałeś 2 tygodnie biede z michą to normalne ze musiało spaśc tez mięso. Poza tym nie wiem jak mozna sie zatruć zeby sr.ać 2 tygodnie. Co ty zjadłeś, kure ze stycznia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...