Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

http://101rad.pl/artykuly/kulturysci-przerazeni-szybkoscia-dzialania-nowej-kapsulki-na-przyrost-miesni-dmtdd315-by/

 

AAKG lepsze niz metanabol !

 

Zawsze lubie poczytac komentarze jak mam zły humor, polecam i wam :)

 

Do tej pory probowalem roznych odzywek i suplementow dla sportowcow i mialem jakieś 1,5 kg miesni wiecej. Z tymi kapsulkami osiagnalem 3 razy lepsze efekty. Na pewno potrzebne są do nich jakieś cwiczenia.

 

3x lepsze? Balon przyznaj sie koksujesz? 

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj było sporo dziewczyn co mnie zdziwiło( siłownia do której śmigam jest raczej obskurna i nastawiona na wolne ciężary niż treningi aerobowe) i co 5 minut na rowerku chodziły do toalety poprawiać makijaż i tak przez 2 godziny mojego treningu. Jedna się wycwaniła i nosiła malowidła ze sobą  :D

Odnośnik do komentarza

http://www.kfd.pl/zwierz%C4%99-bez-dopingu-na-zawody-droga-kulturysty-naturalnego-32604.html/page-104?do=findComment&comment=4265675

 

tu widać od razu, że bez koksu - i to jest ok. Ale masa pracy a jakość mięśni ryje beret.

 

??? a po czym wnosisz ? 

 

 

ten z prawej spoko, a ten z lewej.....imo to nie są dobre proporcje...... taka krótka baryła. TO ROZDĘCIE. pewnie przed chwilą się najadł  

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.kfd.pl/zwierz%C4%99-bez-dopingu-na-zawody-droga-kulturysty-naturalnego-32604.html/page-104?do=findComment&comment=4265675

 

tu widać od razu, że bez koksu - i to jest ok. Ale masa pracy a jakość mięśni ryje beret.

??? a po czym wnosisz ?

 

 

ten z prawej spoko, a ten z lewej.....imo to nie są dobre proporcje...... taka krótka baryła. TO ROZDĘCIE. pewnie przed chwilą się najadł

Po tym jak to wyglada. To raz a dwa po tylu latach jakby siedzial na towarze wygladalby zupelnie inaczej.

Ale widze bol dupki musi byc bo.. tak nie wygladasz?

Odnośnik do komentarza

Na towarze życie jest łatwiejsze. Robię 6 miesięcy czystej masy , wpjerdalam jak szalony po 4-5k kcal na dzień a i tak robię max 8 kg. Chłop z siłowni jada co popadnie ładuje mete/teścia robi w 4-6 miesięcy 20 kg . To samo redukcja , na towarze zaczynają od kwietnia i w 2 miesiące schodzą do konkretnego BF a ja od lutego męczę się a i tak nie dojdę do tego co oni. No i mięcho popale 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...