Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej że ludzie widzą tylko dwa obozy jeśli chodzi o dietę. Albo kura z ryżem albo jedz co chcesz , gdyby nie to że nie byłbym w stanie jeść posiłków bogatych w tłuszcze(nienawidzę tłustej michy) to sam bym stosował dietę jak Piotrkowicz . Litwin pokazał na forum że działa i dobrze go porobiła .

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem na jakiej chłop musiałbyć bombie że tak doyebał. Zawsze mnie ciekawiło jak to jest z rozpiskami towaru od trenerów , pierwszy dzień dostaje podopiecznego i od razu ładuje towar? Jak 3 miechy to musiał już od początku bić chyba że wszystko wynika z dobrego światła/perspektywy a na pierwszej fotce siedzi dużo mięsa tyle że pod tłuszczem. Sam podbijam niedługo do Słodkiewicza zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza

Litwin jak zacząłeś pracę jako trener personalny? Egzamin zaliczyłem i już powoli się rozglądam ale w Szczecinie nie widzę za bardzo miejsc pracy tym bardziej jako początkujący trener. I jak to wygląda klub ci podsyła klientów czy sam musisz zaczepiać po siłowni?

Odnośnik do komentarza

Litwin jak zacząłeś pracę jako trener personalny? Egzamin zaliczyłem i już powoli się rozglądam ale w Szczecinie nie widzę za bardzo miejsc pracy tym bardziej jako początkujący trener. I jak to wygląda klub ci podsyła klientów czy sam musisz zaczepiać po siłowni?

W Gdyni też lipa,same sieciówki typu Pure,gdzie się c(pipi) pracuje,ja namiar na swoją robotę dostałem po znajomości.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Jakaś moda ostatnio na te białko konopne, ktoś coś tego? Kanabeusz coś wspominał ostatnio, że próbował. To wartościowe jakieś?

 

No ponoć jedyne pełnowartosciowe roślinne a 30g pokrywa połowe dziennego zapotrzebowania na magnez, takze mysle ze juz z samego tego powodu warto. Bo wiadomo jak w dzisiejszych czasach u nas z magnezem. I nie jest drogie 8 zeta za kilo. Sam jestem jednak zdecywoanie wyznawca ze jesli chcesz mies mięso musisz jesc mięso ale ze wzgledu na ten magnez teraz bede jadł codziennie na masie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...