Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie te obrzydliwe kable na przedramieniu to gosciu wygląda zaj.ebiscie. Wielki s(pipi)e.nsyn ale jeszcze nie wyje.bany bebzon od sterydzioskow.

 

Z innej beczki, kur.wa czy ci rodzice nie widza ze ich dziecko zmienia sie w swinie ktora dostanie zawału na wuefie w sredniej?

 

Przychodza do mnie grube dzieci, ale przedwczoraj grube dziecko z ojcem przychodzi lód w łapie, uje.bana morda, w torbce u ojca dżypsy. 

Swoaj droga ojciec az tak nie wygladal ale syn brzuch jak masakra. 

 

Powinni wprowadzic jakiegos kuratora od zywienia, widzisz grube dziecko , strzelasz z ucha na rodzicow.

Odnośnik do komentarza

Napisałbym w co mnie napawa optymizmem, ale tutaj napiszę.

No więc, nie wiem jak to się dzieje, ale tyję. Dawno się nie warzyłem, ostatnio może z pół roku temu, moja waga się wahała między 70-72 kilo. A od paru dni mam ponad 75 kilo.

W sumie żrę zdrowo, dość często kuraki, łososie, banany:) ale nie codziennie.

Do tego jadłem w sumie nitrobolon (i właśnie zakończyłem puchę). A może to po prostu taki wiek, że się tyje? Jestem przed trzydziechą :)

Cieszy mnie to, bo tak z 80 kilo przy wzroście 179 byłoby ok.

---

Z innej beki, to mam ch.ujową sylwetkę tzw. chudy grubas, czyli łapy chude i bebzol tłusty. Amatorsko ćwiczę w piewce, w sumie teraz wyciskam na klatę swoją wagę, gdzie na początku nawet gryf wydawał się ciężki:)

Czy mam do tych "ćwiczonek" dorzucić bieganie, żeby bebzol spadł? Czy po prostu na razie tyć jak najwięcej? :)

Wiem, było milion razy, kanabis ostatnio wyjaśniał, ale nie wiem gdzie :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Litwin ale skończ (pipi)ic o układzie hormonalnym opierając sie na filmiku z yt natural nienatural doyebal sie strasznie .

Poczytaj o dorastaniu i kształtowaniu się układu hormonalnego,to zrozumiesz jaka to krzywda brać koksy przed jego unormowaniem.Co z tego że się doyebał?Możliwe że zostana mu tylko wspomnienia bo będzie musiał w trybie awaryjnym schodzić z soku i zostaną tylko fotki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...