Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kurywa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napyerdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień napyerdalać martwe ciągi aby zrzucić te makowce, serniki, ryby i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie (pipi)a, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa.
 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wcześniej żyłem podobnie , lecim z znajomymi nad morze no to muszę zabrać wafle ryżowe , tuńczyka , białeczko no bo spadki. Z czasem kompletnie to odrzuciłem i sylwetka nie zmieniła się kompletnie a psychicznie człowiek lepiej się czuje . Zresztą widać że co bardziej ogarnięci w temacie wiedzą że takie popuszczenie raz na jakiś czas w diecie może nawet dać jakiś pozytywny efekt.

Zresztą mordeczki zobaczcie sobie kolesia na yt/fb co nazywa się polishfitnessfreak , pamiętam jak kilka lat temu go oglądałem , dieta dopięta na 100% podobnie treningi a zobaczcie jak się prezentuje . Czasem to wszystko nie jest warte zachodu , chłopaka zawsze zayebiście szkoda mi było bo nigdy nie wyglądał nawet jak osoba uczęszczająca na siłownie. 

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pod koniec października, na początku listopada miałem uraz. W styczniu już byłem na pokazach w Norymberdze. W międzyczasie wziąłem 2 dni chorobowego,  więc mogę śmiało stwierdzić, że cały czas byłem na chodzie.

 

Ładnie ci kicha wyszła. Urosło ci podpiź,dzie od sterydów? Ja bym się zbadał, wygląda jak przepuklina.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Maus napisał:

Zawsze mogłem leżeć na szpitalnej pryczy jak karzeł i użalać się nad sobą. :v

Słaba piczka z ciebie ;) a brzuszek fakt zacny,3 miechy go hodowałem ;) Litr lodów codziennie na zmianę z 300 gramami Milka,ty przy takiej "diecie" wyglądałbyś....w sumie nie da się wyglądać gorzej od ciebie.

Odnośnik do komentarza

Nie to że hejtuje ale  jak jest okazja muszę zapytać , chce ci się Litwin tworzyć profil na stronie tylko po to by wrzucać zdjęcia i jakieś komentarze pod nimi? Facebooka od zawsze traktuje jako komunikator plus źródło jakiś tam informacji bo nie chce mi się codziennie przechodzić przez dziesiątki stron ulubionych czy to sportowców czy jakiś tam artystów . Zawsze interesowało mnie po co ludzie tworzą te instagramy(snapchat jeszcze rozumiem bo w gronie znajomych zayebista opcja) i tu nie chodzi mi o hejt na Ciebie litwin a fenomen tego typu stron. Jedyne co przychodzi mi do głowy to chęć wzbudzenia uwagi u innych i pochlebne komentarze , te całe gufno pokroju majewskich atencjuszy czy dup wypinających "sraki" z nieznanego mi zbytnio powodu. Obserwuje to codziennie na siłowni widząc jak lachony wypinają się do lustra przez kilka minut robiąc fotki a panowie o wątpliwej muskulaturze prężą się niczym żółw podczas kopulacji. Jeszcze raz powtarzam nie jest to żaden hejcik w strone litwina po prostu jest okazja to chciałbym zrozumieć fenomen tego atencyjnego zjawiska.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ogólnie z tobą,ale zauważ że jako trener z 4 letnim stażem mam sporo klientów w znajomych i dla nich te filmiki.Po otrzymaniu papierów nie utworzyłem profilu-Trener personalny,po starcie w zawodach nie utworzyłem profilu IFBB competitor,wszystko mam pod imieniem i nazwiskiem.Ktoś nie chce oglądać to blokuje lub usuwa mnie ze znajomych.

1 godzinę temu, Maus napisał:

Na moje to ci piz.da rośnie. XD

Czyli nie w twoim typie :/ Spoko koło maja wchodzę na redukcję,znów będziesz hejty lał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...