Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wyglądała tak że siedziałem z kumplem po treningu na przystanku czekając na tramwaj. Podchodzi dwóch policjantów no i nie sprawdzają kieszeni ani nic tylko torby treningowe. Warto dodać że miałem w okolicach 18 lat i nie prezentowałem się jak ogr czy inny przedstawiciel klasy sterydowniczej. Zresztą to samo spisywanie , zawsze cepy musiały nas spisać jak siedzieliśmy gdzieś na ławce mimo że w wieku 18 lat wyglądałem na 14.

Odnośnik do komentarza

O tym można książki pisać, chory kraj pod tym względem. Z jednej strony chamy nie przestrzegają procedur i przepisów, z drugiej człowiek nie zna swoich praw, a nawet jeśli, to wychodzi z założenia, że lepiej się nie upominać. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby pies sam od siebie się przedstawił i pokazał legitymację, macha blachą i elo.  

Odnośnik do komentarza

Sytuacja raczej się nie poprawia, z tego co czytałem to ogromna ilość wakatów obecnie, przynajmniej w Krk, więc tym bardziej wezmą teraz każdego, kto ma wszystkie kończyny i oddycha, a że obecna władza kocha mundurówki (a propos przywilejów, przywrócili im 100 % płatne L4 xd), to mam coraz większe obawy o ich poziom i podejście do obywatela. No ale odpłynęliśmy trochę od tematu. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nic nie przywrócili, ale najpewniej tak się stanie.

 

Litwin czemu nie chciałeś iść np. do woja? Wiem, że byłeś w zetce i chyba nie narzekałeś.

Bo zanim się skumałem to już grube plecy trzeba było mieć.Wyrabiałem książeczkę wojskową nową to typ wręcz prosił bym poszedłem do woja,ale jak idealista,chciałem świat zmieniać....

Odnośnik do komentarza

Dzwonili dziś do mnie ze sklepu SFD i pytali, czy mogą przeprowadzić ankietę. No mówię spoko, może być. Kilka pytań jak ostatnie zamówienie przebiegło itd itp, a potem pytanie 'czy słucha pan hiphopu?' To myślę sobie, że chyba jakiś troll jednak, no ale odpowiadam, że tak. Kolejne pytanie brzmiało o to, czy wspołpraca sklepu SFD z Tomaszem Chada wpłynęłaby pozytywnie, czy negatywnie na wizerunek sklepu xd Powiedziałem, że nie słucham, ale nie mam zdania. O losie, grubsza sprawa marketingowa się szykuje z tym zwyrolem chyba.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zenada. Traktuje jednak ceiszarki jako sport i zdecydowanie wolalbym zeby to sie kojarzylo z czyms wartosciowym i odwrotnym do patologicznego. A jakis przychlast ktory szczyci sie tym ze siedzial w wiezieniu za kradziez xD napasc xD pobicie xD to dla mnie dno. No ale w sumie spolecznosc pakerska to wiele patusow wiec marketingowo pewnie by to im wyszlo swietnie,

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Bilecik na niedziele 19 listopada juz kupiony :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez to meepo dance fanek z Twitch Con.

 

http://coub.com/view/cjyth

 

e:

 

zapomnialem dac slownik:

 

meepo - taka jednostka z dota 2

dota 2 - gra komputerowa, komputerowa czyli nie na konsole

dance - czynnosc zwiazana z synchronizacja ruchow dolnych partii ciala

fanki - chore pojeby, ktore zbieraja autografy ludzi grajacych w gry komputerowe

twitch - taki youtube, tylko zamiast filmow ludzie na zywo pokazuja jak im slabo idzie w gry komputerowe

con - konwent, zjazd chorych pojebow

muzyka - 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...