Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.11.2017 o 17:41, kanabis napisał:

Bilecik na niedziele 19 listopada juz kupiony :banderas:

Wczoraj byłem na seansie. Ogólnie spoko tylko liczyłem na więcej sportu, a większość czasu jest poświęcona narkomani i wychodzenia z niej. Jednak i tak warto obejrzeć, dobrze się ogląda.

 

W momencie gdy jurek zbiera się z gleby przed metą, widać gościa co stoi w Nike Pegasus 33, a mamy rok 1990. 

 

Aż mi się znowu triathlonu zachciało... jednak szybko do mnie dotarło, że jestem biedny. Chciaż taki Jurek lepiej nie miał.

Dobry tekst na koniec

 

- dobiegłem?

                - wygrałeś ch.uju je.bany 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Litwin81 napisał:

Też macie problem z logowaniem?Nie chce mi przypisać hasła do konta i żeby tu wejść muszę za każdym razem restartować hasło.

Ja musiałem wbijać stary login zresztą wydaje mi się że nick powrócił do starego.

Odnośnik do komentarza

Jak nie złapie się za ręke to nic nie udowodni się niestety . No ale Panowie nie oszukujmy się spójrzmy na forme sakera kiedyś na masie gdzie wyglądał jak czołg a ostatnią forme na masie. Widać od razu te specyficzne nabicie mięśnia i to że obecnie już nie bierze . Nigdy nie miałem problemów z tym czy ktoś bierze czy nie ale już te cały czas pjerdolenie jacy to oni są naturalni było śmieszne . Pączek wyglądając najgorzej stosował jako jedyny prohormony a robur na magicznej reverse diet i ziemniakom nagle zrobił się nabitym koniem . Gardze tylko i wyłączenie przez te krzyczenie na prawo i lewo o swojej naturalności . 

Odnośnik do komentarza

Nie powie. Wariograf może być stosowany, ale nie jest dowodem świadczącym o określonych okolicznościach lecz takim, który wskazuje tylko na sposób reagowania przesłuchiwanego na zadawane pytania. Wynik badania wariografem nie może jako jedyny świadczyć o winie czy też jej braku  i musi być oceniony w kontekście innych przeprowadzonych dowodów. 

 

Uzyskane przy pomocy wariografu dane nie stanowią dowodu z przesłuchania, a  stanowią jedynie element opinii biegłego. No i należy pamiętać, że taka opinia jest i tak oceniana przez Sąd.

Odnośnik do komentarza

https://m.sportowefakty.wp.pl/kulturystyka/722630/polski-kulturysta-na-wykrywaczu-klamstw-czy-bierze-pan-sterydy-zobacz-niecodzien

 

Niecodziennemu badaniu poddał się Michał Owczarzak. Polski kulturysta od wielu miesięcy podejrzewany jest przez internautów o stosowanie zakazanych środków. Owczarzak postanowił udowodnić swoją niewinność za pomocą wariografu.

Michał Owczarzak to popularny polski kulturysta i członek ekipy "Warszawski Koks", która bije rekordy popularności w mediach społecznościowych. Jego imponująca sylwetka była przyczyną sporów internautów. Wielu z nich zarzucało "Owcy", że wspomagał się niedozwolonymi środkami.

 

 

Sam kulturysta postanowił rozwiać wątpliwości i poddał się badaniu wariografem. - To nie jest sport, a bardziej konkurs. W kulturystyce najbardziej lubię efekt końcowy, do jakiego stanu człowiek może się doprowadzić. Byłem ciekawy, co mogę zrobić ze sobą bez ingerencji zewnętrznej. To mi się podobało. Dlatego nie zdecydowałem się wziąć tych środków. Chciałem to wszystko zrobić sam - tłumaczył Owczarzak przed rozpoczęciem badania.

Prowadzący badanie w trakcie jednego testu dwukrotnie zadał Owczarzakowi następujące pytania:
Czy kiedykolwiek świadomie stosował pan środki odwadniające organizm?
Czy podczas ćwiczeń kulturystycznych stosował pan jakieś środki dopingujące?
Czy kiedykolwiek stosował pan sterydy anaboliczne?
Czy ukrywa pan informacje dotyczące stosowania środków dopingujących?

 

 

Kulturysta najpierw miał kłamać, a po kilku sekundach udzielać prawidłowej odpowiedzi. Test wypadł pozytywnie i potwierdził, że Owczarzak nie stosował zakazanych środków dopingujących.

 

 

- W pytaniach, gdzie jest pan świadomy, że kłamie, widać reakcje w potliwości i ciśnieniu krwi. W tych, gdzie mówi pan prawdę, nie ma reakcji. To oznacza, że odpowiadał pan zgodnie z prawdą. Kolejne testy, które wykonaliśmy, potwierdzają to, że uwaga skoncentrowana była na pytaniach, gdzie trzeba było kłamać. Wynik jest pozytywny - przyznała osoba prowadząca badanie.

 

 

Michał Owczarzak udowodnił, że nie wspomagał się nigdy sterydami. Nie jest jednak tajemnicą, że środki anaboliczne są problemem kulturystyki. Słynny Rich Piana otwarcie przyznawał się do stosowania "koksów". Pod koniec sierpnia Amerykanin zmarł w wieku zaledwie 46 lat - doznał udaru mózgu, który mógł być spowodowany zażywaniem sterydów.

 

Ależ bomby prawdy od sportowych faktów, badania krwi robił z trzy lata temu, teraz wariograf i wychodzi na czyścioszka jednak. Czuję dumę, niejedna dupka zaboli w Polsce :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem zarzutów. Ktos go widzi teraz jak wyglada? Zwykly natural. Do zawodow sie wycial bo da sie to zrobic i to bez niczego. 

To jak wygladaja miesnie znajomkow z silki ktorzy bija sladowe ilosci towaru a to jak wygladaja miesnie Owczary to dwie zupelnie inne sprawy. 

 

Zamknijcie juz dupy. Zwlaszcza typy na koksie co ni huya nie wygladaja ani wzrostu nie maja. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...