Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeglądam i porównuje sobie "złotą ere BB" i classic 2017 z Olympii. Jak to jest z tymi nogami? Kiedyś nogi były zayebiście rozbudowane , ładnie zarysowana czwórka plus nie przesadzone co estetycznie komponowało się z całą sylwetką . Teraz nawet w klasyku te uda mają jak udka kurczaka , sylwetki przypominają X co wygląda dość karykaturalnie. Z tego co widziałem kiedyś mocno katowano nogi więc skąd nagle takie baniaki im urosły.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że ćpuny też sie trafią ale dobrze się kamuflują. Ale nie wiem jakim cudem policjant na koksie co jest widoczne na pierwszy rzut oka nie ma problemów prawnych. Już pomijam że Coleman pracował jako policjant a startował na MR.O .

Odnośnik do komentarza

Testosteron kupisz na receptę. To trochę inna liga niż twarde narkotyki. Zresztą oni raczej biorą, nie rozprowadzają. Niby to ale z drugiej strony nie chciałbym żeby, w razie jakiejś interwencji, przyjechało chuchro. Kiedyś w mieście mieliśmy koksów policjantów. Niestety mam taką pracę że użeram się z całym menelstwem. Taki policjant pojawiał się i na sam widok był spokój. Teraz w większości jakieś patyczaki pracują.

Odnośnik do komentarza

Nie czepiam się o same zażywanie bo oczywiście nie widzę w tym nic złego . Po prostu denerwuje mnie że jakby znaleźli moje zapasy to zapewne narobili by mi problemów więc czemu sami mogą nakvrwiać. Zresztą nie biorą tylko teścia w dawkach "medycznych" , wystarczy poszukać w google by zobaczyć jakie docięte i nabite policjanty chodza po ziemi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O ile nie miałbyś ilości idących w kilogramy, to raczej by Ci nie narobili problemów, jak miałbyś zapasów w chooj, to oczywiście mogliby zakładać, że to na handel, no ale nie przesadzajmy. Sprawa jest jasna : o ile lek nie trafił na listę z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (a w przypadku anabolików to odpada), to nie jest zakazane jego nabywanie, posiadanie i używanie. 

Odnośnik do komentarza

No mnie już raz trzepali torbe jak wracałem z treningu ale jedynie co tam było to spocone ciuchy(typ może pedau był , nie mnie oceniać) , wiadomo że trafi się dobry policjant ale większość to typowe psy . Pamiętam jak w nowej kurtce polazłem na osiedle i akurat przyjechali i trzepali wszystkich , moment jak znalazł pies zapakowany guzik w folie owinięty jakimś papierkiem w mojej kurtce nie zapomne nigdy . Takiego uśmiechu na twarzy i dumy w oczach jeszcze nie widziałem , dopiero jak okazało się że to guzik a nie jakieś "piguły" kutasiarz opadł z zachwytu i jedynie chciał wlepić jakiś tam mandat (BO TRZEBA) . No ale też nie raz miałem doczynienia z policjantami a nie psami i takich ludzi bardzo szanuje , nie raz kończyło się wszystko na upomnieniu i powrocie do domu bez żadnych problemów. Szkoda że te kutasiarze psy psują opinie policji bo jednak nigdzie nie spotkałem się jeszcze z taką nienawiścią (zresztą włąśnie przez psy słuszną) jak w Polsce. W Hiszpani policja jest zayebista , nie raz zatrzymywali to nawet nie chcieli dokumentów sprawdzać jedynie co pytali gdzie jadę , zresztą nawet nigdy mnie nie zatrzymali jak w PL bez żadnego powodu. Zatrzymywali tylko gdy robili blokady bo mieli jakiś "cynk" że ktoś coś wiezie itp. w PL nie raz przez kutasiarzy do roboty nie wyrabiałem się bo przynajmniej raz na tydzień zawsze w tym samym miejscu musieli zatrzymać .

Odnośnik do komentarza

Luzik. Najwyzej wzieli by cie na 24 na dolek, przetrzepali chalupe czy nie handlujesz , truli by ci du.pe skad masz, bylbys juz na celowniku "jakbyco".

 

Wiec same przyjemnosci , nie masz sie czym martwic bo posiadanie nie jest zakazane.

 

Lol

 

No to jest dyskusja "teoria vs praktyka", ale jak będziemy się godzić z sytuacją, w której po Twojej stronie stoi prawo, ale "i tak możesz mieć przeyebane", to trzeba by się spinać wracając z apteki z lekiem kupionym na receptę. 

 

A propos księdza kulturysty : 

 

http://diecezja.legnica.pl/oswiadczenie-ks-artura-kapronia/

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien ale ogolnie to chyba samo to "trzepanie" nie jest do konca zgodne z prawem bez nakazu. Tyle ze nikt tego nie zglosi a jak jednak te 1 na 100 trzepan orzyniesie efekt to jest oficjalna wersja zawsze "zaczal zachowywac sie nerwowo" xd bo z tego co wiem prawo do przeszukania bez nakazu pies ma tylko w przypadku uzasadnionego podejrzenia. Strasznie elastyczna furtka

Odnośnik do komentarza

 

Kontrola osobista – przesłanki:

 
Niezbędną przesłanką podjęcia czynności kontroli osobistej przez policjanta jest stwierdzenie przez niego zaistnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa lub wykroczenia. Wbrew praktykom wielu policjantów, nie ma tutaj takiej dowolności jak przy legitymowaniu, ponieważ kontrola osobista zdecydowanie bardziej narusza dobra osobiste osoby kontrolowanej, niż czynność legitymowania. Stąd też ustawodawca zróżnicował przesłanki umożliwiające legitymowanie i dokonywanie kontroli osobistej, o czym wielu policjantów nie pamięta.
 
 
Sposób dokonywania kontroli osobistej:
 
Sposób dokonywania kontroli osobistej precyzuje rozporządzenie wydane na podstawie art. 15 ust. 8 Ustawy o Policji.
 
Kontrola osobista powinna być przeprowadzona w miejscu ustronnym, (zapewniającym poszanowanie godności osoby kontrolowanej), przez osobę tej samej płci. Ponadto obowiązkiem policjanta jest dopuszczenie do kontroli osoby trzeciej wskazanej przez osobę kontrolowaną.

http://maszprawo.org.pl/2013/08/kontrola-osobista-przeszukanie-dokonywana-przez-policjantow/

 

 

 

Ciekawostka dropsa - milicja nie potrzebuje nakazu do przeszukania chałupy - https://bezprawnik.pl/przeszukanie-domu-jest-mozliwe-bez-zadnego-nakazu/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...