Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Shen napisał:

Ładna psycha z waty xd Następnym razem jednak posłuchaj jak mądrzejsi doradzają w temacie.

a Ty słuchaj co sie do Ciebie mówi ośle, bo kilka razy ci próbuje wyjaśnić, że nie kupiłem u nich kreatyny. Wymyśliłeś sobie w głowie historię, żeby poczuć się "mądrzejszym" i będziesz mi wmawiać co i od kogo kupuje XD 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Prawie 39 letni pilkarz :obama:

Screenshot_20231121-115235.jpg.0dc4d5034a8e402d0b8e9c872753bcd0.jpg

 

Ciekawe w sumie czy u nich badania antydopingowe polegaja na badaniu stezenia testosteronu czy wykrywaniu egzogennego teścia. Ronaldo wiadomo chory bydlak jesli chodzi o treningi ale ostatnio sporo czytalem ze w wielu sportach zawodowych popularnerne stalo sie stosowanie trt czyli "legalne" walenie tescia ale trzymajac go w gornych widelkach poziomu naturalnego. W mma juz od dlugiego czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie, mam problem. Jak wiecie zawsze bylem w dobrej formie i mialem dosyc dobra rzezbe jak na chudzielca ale wsiaklem w granie w CoDa, picie Monsterow i jedzenie duzej ilosci niezdrowego zarcia. Wyrosl mi beben, zawsze moglem duzo jesc a i tak nie mialem duzego brzucha ale tym razem jest inaczej. Odstawilem energy drinki, duzo zarcia i troche pocwiczylem ale beben pozostal. Jakie cwiczenia moge robic zeby miec znowu plaski brzuch? Chodzi o to ze mam stwardnienie rozsiane i nie moge wykonywac wielu cwiczen. Co doradzicie? Jestem ze sportowej rodziny i moj beben to obciach dla calej rodziny

Odnośnik do komentarza

Aeroby. Dużo biegania. Z metod bardziej ekstremalnych możesz dorzucić na siebie dresy, a jak chcesz się poczuć się jak na treningu MT albo BJJ przed zawodami w Pcimiu Dolnym w 2005 roku, to możesz zrobić sobie wdzianko z worków na śmieci, bo i takie cudo widziałem, kiedy ludzie cięli wagę :D

 

Bardziej poważnie, to jeżeli masz zdrowe kolana i czas (ja np. już średnio), to bym uderzył w bieganie właśnie. Ja jak muszę gubić wagę po okresie nieróbstwa (aczkolwiek nie interesuje mnie płaski brzuch itp.) to na swoje treningi sportów walki zakładam dres, aż nie wytracę tych paru kilo (zazwyczaj celuję w wytracenie ok. 7-8 kilo po tym, jak np. mnie kontuzja na trzy miesiące załatwi).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, kanabis napisał:

Troche dziwne. To co on bez asekuracji jakies rekordy bil? Sam swiety nie jestem bo tez mnie przy 130 przygniotlo ale jakos przeturlalem sztange na bok, no ale zeby spadla i az takie obrazenia zrobila to musial chyba sporo przesadzic z mozliwosciami

W zeszłym roku typ przy siadach się zabił, gdzie wcześniej już robił takie ciężary. Nawet asekuracje miał, chociaż bez niej pewnie by przezyl, zrzucaja ciezar za plecy, jak ja się kiedys ratowałem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.02.2024 o 18:19, Sven Froost napisał:

Jakie cwiczenia moge robic zeby miec znowu plaski brzuch? Chodzi o to ze mam stwardnienie rozsiane i nie moge wykonywac wielu cwiczen. Co doradzicie? Jestem ze sportowej rodziny i moj beben to obciach dla calej rodziny

Po pierwsze, to powinieneś się skupić na diecie, o ile choroba na to pozwala. Duży bęben to nic innego jak zmagazynowana energia w postaci tłuszczu, więc musisz być na choćby lekkim deficycie kalorycznym, żeby doprowadzić organizm do korzystania z tej rezerwy. Ćwiczenia ćwiczeniami, po nich będziesz miał większy apetyt i całe sedno w tym ile i co będziesz jadł. Jak do tego dołożysz rower czy nawet codzienne, dłuższe spacery, to efekty na pewno przyjdą. Ale raczej nie w takim tempie jak w drugą stronę, ulać sie zawsze jest łatwiej :) 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...