Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego jak pamięć mięśniowa,jeżeli kiedyś ważyłeś 85 kg,później schudłeś do 65kg to łatwo przy odpowiedniej diecie i treningu wrócisz do tego.Każdy trening na siłowni rozrywa sploty DNA,konkretnie te odpowiedzialne za masę mięśniowa,dzięki czemu jakby od nowa je piszemy,wiadomo ze w ograniczonym stopniu,ale to pozwala mieć trwałe efekty treningu.

Masz jakieś dowody na to? Chodzi mi o rozrywanie DNA i pisanie go na nowo.

Odnośnik do komentarza

Jest coś takiego jak pamięć mięśniowa,jeżeli kiedyś ważyłeś 85 kg,później schudłeś do 65kg to łatwo przy odpowiedniej diecie i treningu wrócisz do tego.Każdy trening na siłowni rozrywa sploty DNA,konkretnie te odpowiedzialne za masę mięśniowa,dzięki czemu jakby od nowa je piszemy,wiadomo ze w ograniczonym stopniu,ale to pozwala mieć trwałe efekty treningu.

Masz jakieś dowody na to? Chodzi mi o rozrywanie DNA i pisanie go na nowo.

 

Nie mam,nie chomikuje wszystkich magazynów które czytałem.Zresztą na logikę jest coś na rzeczy,skoro dzieci przypakowanych łatwiej łapią masę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak samo jak na logike - kreatyna podwyzsza cisnienie krwi poprzez retencje wody + arginina dodawana w stackach jest niezwykle szkodliwa dla serca + kofeina rowniez podwyzsza cisnienie + cala tablica mendelejewa w stackach obciaza watrobe, etc = niebezpieczne suplementy.

No tak, czy nie?

Na logike?

Czym Ty sie na logike roznisz od dilera narkotykow?

Tez dajesz darmowe probki, a potem lapiesz malolatow w swoja siec zla?

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Litwin czemu Ty z taka "wiedza" nie zostaniesz trenerem personalnym? badz nie wygladasz jak z okladki MH.

Wiesz wszystko od A do Z a cos jest nie tak mimo wszystko.

 

Żeby być trenerem trzeba mieć ukończoną najlepiej szkołę pod to,ewentualnie kurs na AWF by nie opowiadać bredni jak yaczes.Bo na logikę,gdyby to wszystko było tak szkodliwe jak on pisze,to mielibyśmy plagę ludzi chorych na serce,wątrobę i nerki.Do tego podał bezsensowne zestawienie kreatyna i kofeina podnosi ciśnienie,AAKG obniża,czyli stan jest zachowany.

Odnośnik do komentarza

Tutaj Litwinku sie znowu nie popisales.

Tak lubisz czytac badania, a te ktore wkleilem ominales? No juz wyjasniam - aakg obniza cisnienie, ale tylko w reklamach producentow odzywek. A wspominali o tym jak 6 osob na testach aakg sie przekrecilo?

Aaaaa, ja wiem! Ty wierzysz w badania podobnych sobie koksow, ktorzy po 17 latach cwiczen wygladaja jak normalny czlowiek po 7 miesiacach. No bo mamy dowod, ze rzetelnych nie czytasz. Przykre.

Kozaki takie z Was, Wy koksiki.

Po co Ty w ogole tracisz kase na te suplementy? Przeciez widac, ze nie masz zadnych efektow, oprocz tego, ze wygladasz jak tuczny prosiak. McDonald robi teraz odzywki, czy ki chvj?

 

PS. Mam dowod na to, ze jechales na prohormonach. Zdziwiony? xD

Ojjjj, slabiutko Litwineczku. Chyba gena nie masz.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypominasz Solarosa z sfd,Litwwin moze (pipi),nij te suple dopnij diete odloz Bf'a i wez sie za porządny trenning

 

Znam Solarosa i wątpię byśmy mieli coś wspólnego.Raz nie wiesz czy jem jakiekolwiek suple,bo tylko wypowiadam się na ich temat a mi radzisz.Dwa nie uważam by moja sylwetka wymagała twojej pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jest coś takiego jak pamięć mięśniowa,jeżeli kiedyś ważyłeś 85 kg,później schudłeś do 65kg to łatwo przy odpowiedniej diecie i treningu wrócisz do tego.Każdy trening na siłowni rozrywa sploty DNA,konkretnie te odpowiedzialne za masę mięśniowa,dzięki czemu jakby od nowa je piszemy,wiadomo ze w ograniczonym stopniu,ale to pozwala mieć trwałe efekty treningu.

Masz jakieś dowody na to? Chodzi mi o rozrywanie DNA i pisanie go na nowo.

 

Nie mam,nie chomikuje wszystkich magazynów które czytałem.Zresztą na logikę jest coś na rzeczy,skoro dzieci przypakowanych łatwiej łapią masę.

http://www.nhs.uk/ne...pigenetics.aspx

Ćwiczenia fizyczne nie zmieniają twojego DNA, nie dochodzi do żadnego rozrywania. Jedyne co się dzieje to odracany jest proces metylacji DNA. Jeśli chcesz zmienić swój kod genetyczny to tylko ćwiczeniami w Czernobylu ;P

Edytowane przez M4c
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...