Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ta afera nie dotyczyła przypadkiem tańszego econo ? gdzies tam robili swego czasu zrzutkę na badania laboratoryjne i białko sfd (to zielone opakowanie) i skład był dobry. sam to żarłem kiedyś i byłem zadowolony, opakowania 750 g (zielona etykieta) po 37 - 39 zeta.

 

 

Badanie dotyczyło ilości białka w białku i to się zgadzało,bo była soja,która podbija tą pulę,afera wynikła jak rzekomo uczolona(prędzej konkurencja) osoba zbadała wpc na obecność soi,której tam nie miało być i wyszło że jest ok.40%

Odnośnik do komentarza

Przez dłuższy czas brałem różne przed treningówki typu nox pump, noxipro, x pand i mam zamiar je odstawić . Orientujecie się przez jaki okres czasu organizm wraca do siebie? Bo wiadomo z nagłego pobudzenia przejście na śpiocha ciężkie będzie :) tym bardziej że kawy nie tykam.I czy przed treningówki są szkodliwe czy można postawić ich szkodliwość (pobudzenie) obok np. 2 kaw.

Odnośnik do komentarza

Przedtreningówki to nie tylko kofeina, także ciężko według mnie porównywać je do kawy. Myślę, że miesiąc conajmniej, najlepiej dwa. Możesz kupić sobie jakiś Żeń-szeń, ja biorę z Olimpu, jest tani (mniej niż 10 zł za 30 kaps). Żeń-szeń ma tę właściwość, że 'czyści' receptory nerwowe które działają w przypadku ja np bierzesz przedtreningówkę. Jak dasz im odpocząć to powinno być ok.

Edytowane przez fazzeer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Litwin; jaki lekki spalacz polecasz do wycinki ?

 

Z takich co działają to Scorch lub Fastin.To ile czyszczą się receptory odpowiedzialne za pobudzenie to kwestia indywidualna,ale te 2 miechy to minimum,dobrze po nich zarzucić adaptogeny,niektóre czyszczą receptory,inne pozwalają lepiej znosić wysiłek.Jest specjalny suplement"Reset AD"z Palo Alto Labs do "czyszczenia".

Odnośnik do komentarza

http://sport.newswee...,80321,1,1.html

 

W Danii policja może w każdej chwili wkroczyć na siłownię i skontrolować ćwiczących.

 

Moim marzeniem jest zeby u nas tak bylo :)

SZPAN dla prawdziwych mezczyzn, a nie koksiarzy-pedauow

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...