Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspominaliście ceny jajek to tragedia ostatnio. Jakiś miesiąc czy dwa temu 10 "M" kosztowało ~4,5 zł, a teraz te same opakowanie jest po 7 zł. Na obecną chwilę kupiłem 90 sztuk po 55 gr, bezpośrednio z fermy. Przy czym są to jajka z dwoma żółtkami, ogromne dosłownie. Trochę dwa żółtka zalatują Czarnobylem, ale za to jakie opłacalne.

Odnośnik do komentarza

Kreatyna do tego nie ma startu :P Epi silny anabolik,w dużych dawkach działanie podobne do winstrolu(tylko mniej hepatoksyczny),zbija estrogeny,dzięki czemu idzie bardzo dobra jakościowo masa,dawki przy których trzeba brać osłonki na wątrobę i stawy to 50 mg dziennie,ale czuć już od 1 kapsa na dzień czyli 10 mg,dawka normalna to 10-20 mg

Odnośnik do komentarza

Casein ma super smak, bananowy smakuje prawie jak mleko z proszku co sie dostawalo jak sie bylo malym, biore ze soba do pracy i na noc, szybko i latwo

 

co do CLA to nie wiem gdzie ty wyczytales 6 miesiecy, 6 tygodni szybciej, ale powiedzmy ze masz "racje" to i tak musze zaczac kiedys brac zeby nazbierac te 6 miesiecy co nie?

Odnośnik do komentarza

Smakuje jak mleko w proszku bo kazeina to jak pewnie wiesz białko z przetworów mlecznych. które sie wchłania godzinami.

 

Wpc też mają świetny smak.

Ale takie 20-30 g białka na noc jednak zdecydowanie wole wszamać z twarogiem lekko posmarowanym jakąś marmoladą bądź dżemem. Szybko ,łatwo i lepiej. Dla mnie kupowanie kazeiny w prochu to pomyłka ale jak kto woli. Może gdybyś postawił bardziej na żarcie niż prochy ta masa lepiej by ci szła.

Odnośnik do komentarza

Casein ma super smak, bananowy smakuje prawie jak mleko z proszku co sie dostawalo jak sie bylo malym, biore ze soba do pracy i na noc, szybko i latwo

 

co do CLA to nie wiem gdzie ty wyczytales 6 miesiecy, 6 tygodni szybciej, ale powiedzmy ze masz "racje" to i tak musze zaczac kiedys brac zeby nazbierac te 6 miesiecy co nie?

 

Z tej firmy każde białko jest smaczne,a co do CLA to są badania iż sensowne dawkowanie to 3 gramy dziennie przez 6 miechów,pomijam że to zdrowy tłuszcz ale to brzmi jak reklama HMB,żeby długo brać i dużo bulić(a każdy wie ze jak organizm potrzebuje HMB to syntetyzuje je sobie z leucyny),do tego po co ci coś,co w zamyśle wpływa na redukcję tłuszczu?

Odnośnik do komentarza

Szukalem ekonomicznego bialka, kumpel mi polecil te uns econo.

patrze, polska firma, ok 35zl za 700g.

Mowie a kupie, kupilem i wrazenia jak najbardziej pozytywne.

Zapach/smak intensywny, smaczny. Z mlekiem smakuje jak szejk ( mam 700g banana i 700g czeko).

Nie pieni sie jak np ostrowia. Ogolnie ejstem bardzo zadowolony z tego bialka bo akurat w tym momecie mam ograniczony budzet.

No thermo wlasnie slabiutko, pobudzenie i kopniak niby jest ale nie pali..

Jak kiedys wycinalem sie na thermo speedzie ex to duzo lepiej poszlo,..

Odnośnik do komentarza

Ktos tam sie podniecał podobnie tanim polskim białeczkiem sfd. Wyszło w badaniach że większośc to kurewnie super sojowe białko.

 

masz gdzies tego arta ?

Chetnie bym poczytal bo na sfd SFD ECONO TO NAJLEPSIEJSZE BIALKO

 

a cos mam;

http://www.sfd.pl/SFD_WPC_Protein_ECONO_80__Oświadczenie_Zarządu_SFD_S.A.-t813616.html

http://www.sfd.pl/Wymiana_SFD__SFD_WPC_Protein_ECONO_soja_-t825840.html

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Ktos tam sie podniecał podobnie tanim polskim białeczkiem sfd. Wyszło w badaniach że większośc to kurewnie super sojowe białko.

 

masz gdzies tego arta ?

Chetnie bym poczytal bo na sfd SFD ECONO TO NAJLEPSIEJSZE BIALKO

 

a cos mam;

http://www.sfd.pl/SF...A.-t813616.html

http://www.sfd.pl/Wy...a_-t825840.html

 

przeczytaj jeszcze raz pogrubione zdanie i je przemyśl ;)

 

Bądźmy szczerzy. Dobry towar , dobrze kosztuje, tak jest ze wszystkim. Nie ma okazji na tanie samochody, tak samo nie ma okazji na tanie białko. Jesli jest w cenie ostrowii która to syf jesli chodzi o rozp. i smak ale przynajmniej jest takim białkiem jak trzeba, a te białko dobrze sie rozpuszcza, świetnie smakuje to chyba logiczne że powinna zapalic sie tobie lampka że coś tu nie gra. Radziłbym jak już inwestować w suple to w suple znanych marek.

 

Co do sfd to kasują posty które mówią źle o ich sklepie jak i towarch więc mówi to samo za siebie. 35zł? Białko kosztuje dwa razy tyle.

 

Poza tym pomyśl za 35 zł masz ok 2kg piersi z kury co daje 400g białka tutaj masz jego ok 600 czy ile tam. A więc to nie możliwe bo zawsze dobre prochowe białko wychodzi mniej więcej tak samo cenowo jak białko z żarcia.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...