Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

O tym wlasnie mowie Kubaa ;)

Just cant fuckin take it maaaan.

 

 

 

Może"Born to be PIG" :P Jeżeli jest miejsce to mogę przynależeć do tego zacnego grona konsolowców,którzy coś ze sobą robią :P

 

fix'd 4 Litwin25 :potter:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o logo grupy, to ja bym optowal za stworzeniem frakcji dla userow, ktorzy nie wspomagaja sie zadna chemia w budowaniu sylwetki, sprawnosci, sily, czy wytrzymalosci. Natural Way czy cos takiego. Nie wiem czy jest tutaj w ogole ktos taki poza mna... Zglaszac sie Panowie, oddzielmy sie od dziewczynek gruba kreska (NWO vs. NWO WOLFPACK xD)

edit: Natural Savages xD albo lepiej samo Savages lub Barbarians ;f

Odnośnik do komentarza

podzielmy się na dwa obozy, wtedy dopiero będzie gnój i roz(pipi)aj.

 

jaczes - za długo siedze w tym sporcie, żeby uwierzyć, że nic nie wbijałeś, koksiczku : ) ) ).

Mam podobne odczucie,nawet jeżeli piszesz to na żarty :P Ktoś się za szybko bez wiedzy pobawił pigułami i sobie kichy rozwalił.

Odnośnik do komentarza

A o kim piszesz?Bo ja nigdzie nie napisałem ze kokszę.Jeżeli to było do mnie to męczy mnie że ten staż powraca.Czy do tego stażu też zaliczać pompki w domu,salmonelle z wojska i rok powrotu do tego co było,czy także głupie początki i ćwiczenie bez diety i wiedzy?Są ludzie którzy biorą SAA i są słabsi ode mnie,wyglądają gorzej(chyba każdy zna sezonowców)także staż to ogólna informacja a nie wyznacznik sylwetki.Mogę ci podać link do forum,gdzie wypowiada się facet,który ma ponad 40 lat stażu i nie jest większy ode mnie,czy jego też pociśniesz że na taki staż słabo wygląda?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Tak,bo przecież ma taki staż.Poza tym w tym sporcie wiek nie jest istotny,co pokazał Yeti wrzucając filmik z 70 letnim kulturystą,któremu nie jeden zazdrości.Ale pomijając to,czyli jednak pijesz do mojego stażu,zobaczymy co ty osiągniesz,ćwicząc te kilka lat,pewnie tobie wydaje się że można iść wiecznie do przodu,a to nie prawda,każdy ma swoją granicę na której stanie,nazywa się to uwarunkowania genetyczne,no i kwestia koksu,nigdzie nie pisałem ze go używam,a ty oceniasz mnie myśląc o nim,później już nie myśląc o nim,tylko o dużym stażu,zdecyduj się w końcu czy tylko chcesz dokuczyć czy masz coś do przekazania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...