Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,bo przecież ma taki staż.Poza tym w tym sporcie wiek nie jest istotny,co pokazał Yeti wrzucając filmik z 70 letnim kulturystą,któremu nie jeden zazdrości.Ale pomijając to,czyli jednak pijesz do mojego stażu,zobaczymy co ty osiągniesz,ćwicząc te kilka lat,pewnie tobie wydaje się że można iść wiecznie do przodu,a to nie prawda,każdy ma swoją granicę na której stanie,nazywa się to uwarunkowania genetyczne,no i kwestia koksu,nigdzie nie pisałem ze go używam,a ty oceniasz mnie myśląc o nim,później już nie myśląc o nim,tylko o dużym stażu,zdecyduj się w końcu czy tylko chcesz dokuczyć czy masz coś do przekazania.

Ja tylko wyraziłem swoją opinie na temat Twojej sylwetki która jak na takiego mądrale którym jesteś szału nie robi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mądrale,ale ciebie to boli :P Przypomina mi się co kiedyś Słodkiewicz powiedział,że największą wiedzę maja ci ze słabymi genami,gdyż chcąc poznać tego naturę studiują różne książki,ci którym idzie nie muszą,bo jak idzie to po co?Także mam nadzieje że tym ci odpowiedziałem i dasz mi już spokój.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koles tlumaczy sie ze swojego wygladu :sorcerer: Zastanawiam sie po co on laduje tyle tych stackow i innego g.owna skoro dotarl juz do swojej "genetycznej granicy" xD

 

No ogólnie rzecz biorąc to praca na siłce nie przydaje się tylko do rozrostu, ale także utrzymania obecnych efektów. Dlatego też w pewnym momencie staż może być pozornie nieproporcjonalny do wyglądu, no bo ktoś wyskoczy z wynikiem 8 lat i w głowie formułuje się już wizja kulturysty, a równie dobrze w połowie tego okresu mógł już osiągnąć swój max. Inna bajka, że stojąc parę lat w miejscu chyba każdy albo w końcu zaczął by się kłuć, albo olał to, przynajmniej w pewnym stopniu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kotlet jak na razie to jako jedyny kuma o co chodzi.Do tego przylgnęła do mnie jakaś łatka suplomana,nic wiem skąd,skoro z supli obecnie jem tylko cynk i magnez.Dla mnie siłka jest fajna,ale nie wyobrażam sobie tylko pakowania,bez biegania i innych sportów,a jak wiadomo ciężko jest utrzymać masę jak się biega 2 razy w tygodniu po 10 km lub rozegra ciężki mecz w nogę,ale to zrozumieją tylko ci co coś wiedzą a nie szukają pretekstu to leczenia swoich kompleksów.

Odnośnik do komentarza

Kotlet jak na razie to jako jedyny kuma o co chodzi.Do tego przylgnęła do mnie jakaś łatka suplomana,nic wiem skąd,skoro z supli obecnie jem tylko cynk i magnez.Dla mnie siłka jest fajna,ale nie wyobrażam sobie tylko pakowania,bez biegania i innych sportów,a jak wiadomo ciężko jest utrzymać masę jak się biega 2 razy w tygodniu po 10 km lub rozegra ciężki mecz w nogę,ale to zrozumieją tylko ci co coś wiedzą a nie szukają pretekstu to leczenia swoich kompleksów.

Ty podobno jesteś endomorfikiem. Ja przy wadze 95kg biegałem 5x w tygodniu z takim dystansem lub większym i nie miałem spadków wagi jeżeli szczególnie tego nie chciałem (właściwie to musiałem bardzo chcieć). Teraz nie robie aerobów poza siłką i waga 105-110 kg to dla mnie żaden problem

Odnośnik do komentarza

Kotlet jak na razie to jako jedyny kuma o co chodzi.Do tego przylgnęła do mnie jakaś łatka suplomana,nic wiem skąd,skoro z supli obecnie jem tylko cynk i magnez.Dla mnie siłka jest fajna,ale nie wyobrażam sobie tylko pakowania,bez biegania i innych sportów,a jak wiadomo ciężko jest utrzymać masę jak się biega 2 razy w tygodniu po 10 km lub rozegra ciężki mecz w nogę,ale to zrozumieją tylko ci co coś wiedzą a nie szukają pretekstu to leczenia swoich kompleksów.

Jak narazie wydaje mi sie że to ty starasz sie leczyć swoje kompleksy. Spowodowane jest to pewnie twoim wzrostem, który z tego jak pamiętam to "kobiece" stosześćdziesiątcoś, ale ok. Moge ci tylko współczuć. A od utrzymywania masy to jest dieta, i nie ma najmniejszego problemu żeby ją utrzymać tymbardziej że biegasz cały ch.uj bo 10 km dwa razy w tygodniu to na wuefach przebiegają więc nie pogrążaj się , tymbardziej że wspominałeś że jesteś endomorfikiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I co z tego ze endomorfikiem?To znaczy ze waga nie leci?Coś mi się wydaje że ty na wf nie ćwiczysz,skoro dla ciebie 10 kilosów to pestka.Masz błędy logiczne,bo skoro od utrzymania wagi jest dieta,a ja jako endomorfik twoim zdaniem nie spadam z wagą przy bieganiu,to gdybym dorzucał węgle by mi ona nie spadała(bo tak się robi)to zalałbym się f(pipi) doktorze canabis.Co do wzrostu to nie mam kompleksów,no może głupio się czułem jak na Power Picie ćwiczyłem koło Kurka,coraz bardziej mi ciebie zal,łapiesz się już wszystkiego by mi dokuczyć :P Może w podstawówce bym się tym przejął,ale od tego czasu minęło 16 lat.Może i ty,gdybyś tak często nie przypalał tez byś jakoś wyglądał.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Litwin zblaznil sie z tym endomorfikiem na maksa i znowu zarzuca innym, ze "popelnili blad logiczny", kiedy sam taki blad popelnil. No, ale czego wymagac od czlowieka, ktory nie.odroznia superserii od serii laczonej. Tak samo jak kiedys juz pisal, ze ma kompleksy - teraz magicznie zniknely. Co do "genetycznej granicy" to nie ma czegos takiego. Owszem masa moze isc bardzo ciezko, ale idzie. To mit gloszony przez nieudacznikow, wymowka, zeby siegnac po koks. Tak samo sila, wytrzymalosc, itp. Poza tym mylisz sie kotlet z tym stazem. Pomijam fakt, ze w 4 lata na sucho daleko bedzie kazdemu do powaznej stagnacji, to miedzy taka osoba, a osoba cwiczaca 8 lat bedzie kolosalna roznica w niuansach i ksztalcie sylwetki (i sile, wytrzymalosci, itp), nawet przy tej samej wadze.

A jesli Litwin uwaza, ze dotarl do "granicy" wygladajac tak jak wyglada, to znaczy tylko jedno - ten czlowiek nie ma zielonego pojecia o tym sporcie i jest jednym z wielu silownianych cwaniaczkow madrzacych sie bez wynikow. Jeszcze przy tym wzroscie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Otwieram. Chyba nie musze dodawac, ze od teraz obowiazuje polityka milosci ;) Krotko - bez hejtow.

Oznacza to, ze i ja bede musial sie powstrzymywac, gdy przeczytam cos, co podniesie mi cisnienie ;( Zatem patrzcie mi na rece :sorcerer:

 

Mi sie bardzo spodobalo cos co powiedzial moj prawie 70letni znajomy z silowni. Koles codziennie biega, plywa i przenosi zelastwo. Jest niesamowicie pociety. W kazdym razie rozmawialismy o koksie i powiedzial cos co niesamowicie mi sie spodobalo, a szlo to jakos tak:

 

Widzisz, dla mnie czy dla ciebie harowanie na silowni to cos naturalnego, to styl zycia. Podoba ci sie jak bijesz swoje wlasne rekordy, podoba Ci sie, ze doszedles do czegos sam - to cie motywuje. To sa Twoje sterydy, to sa Twoje suplementy, to jest twoj doping. Niektorzy nie maja prawdziwej motywacji do uprawiania tego sportu, wiec siegaja po rozne substancje. Byc moze w ogole tego nie lubia, chca po prostu zwiekszyc mase z sobie tylko znanych powodow, moze nie maja cierpliwosci i chca dostac wszystko od razu, ale kazdy, bez wyjatku, jedzie na swoim wlasnym koksie, kazdy ma cos co go motywuje. Ciesz sie z tego na jakim ty jedziesz, bo twoje wyniki sa warte wiecej niz ich i ta mysl powinna jeszcze bardziej cie dopingowac

 

Rozyebalo mnie to w milion kawalkow. Szacun!

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie przepadam za rzemykowymi i raczej polecam inny wybór. Najlepiej mi się zawsze skakało na skakankach z materiału ala kabel od anteny, wiecie o co kaman. Jeden minus : strzelenie z czegoś takiego w nogę lub rękę na rozpędzie bywa bolesne, no ale za to jest dużo bardziej wygodna i mniej się mota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...