Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem grzeczny przez długi czas i grałem w jedną grę. A teraz?

 

Pokemon Moon

Dragon Quest VII

Dragon Quest Builders

PES 2016

Titanfall 2

Halo 5

 

:kaz:

Super Mario Bros 3

Banished

Mass Effect 2

Pokemon Sun/Moon

Final Fantasy Brave Exvius

Just Cause 3

Forza Horizon 3

 

to z takich ostatnio ogrywanych, no jestem chory na głowę po prostu i uwielbiam to

Odnośnik do komentarza

Resident Evil HD (PS4) - dziś w nocy skończyłem tego odświeżonego szpila. W sumie koło 35h spędziłem w tym, koszmarnym domu. Nie zmuszałem sie ani nawet przez chwile.  W pierwszej chwili odrzuciło mnie sterowanie, ale gdy okazało sie, ze standardowo jest przypisane nieoryginalne natychmiast je przywróciłem. Nie umiem w ta charakterystyczna gre, grac inaczej. Poza tym tamto nowe sterowanie ssie. Po krótkiej chwili juz kręciłem miraże, jak za czasów RE3, od której to zaczynałem swoją przygodę. Świetny jest ten remaster. Za sprawa tego, ze część pierwsza kończyłem wiele lat temu na psp, w ogóle jej nie pamiętałem. Czułem sie poniekąd, jakbym gral w nowa gre z zachowaniem starego klimatu Residentow - także duch serii został zachowany. Fajny patent z nowym trybem " niewidocznych przeciwników ". Na minus oceniam cut-scenki, ktore pamiętają czasy ps2. Spokojnie można by je podciągnąć do standardów. IMO 8+/10.

Odnośnik do komentarza

35 godzin? Przecież pierwsze przejście, gdy się w ogóle nie zna gry to nie spiesząc się 8-12 godzin. Co ty tam, z Lisą na randki do lasu chodziłeś, że ci tyle zeszło? :D

"W sumie 35h" - pisząc to myślałem o czasie, jaki poświeciłem do wbicia platyny. Da sie w 9h, ale mi to zajęło własnie 35, co opisałem w temacie PC. Ja nie umiem przejść gry i ja odłożyć na półkę, jeśli jest świetna. Staram sie ja ukoronować wbijając pozostałe pucharki. 

U mnie to juz tradycja. Zawsze zawyżam czasy. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brothers - Dawno chciałem ją ograć, niestety cena zazwyczaj krążyła w okolicach 99 zł. Dużo jak za tak, króciutką grę. Na szczęście dorwałem ją niedawno za 2 dyszki na wyprzedaży.  Na początku trzeba się przyzwyczaić do sterowania, które niestety potrafi mylić do samego końca, ale nie jest to gra ( zbyt) zręcznościowa, więc nie powinna irytować. Ciekawa historia, zróżnicowane lokacje i przyjemne, wręcz relaksujące łamigłówki sprawiły, że Bracia wciągnęli mnie jak bagno. Obok Inside najlepsze Indie Games w jakie grałem w tym roku. Momentami wzruszająca, momentami upiorna  opowieść,  ze świetnym finałem. 

9/10 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy ten finał taki świetny. Też ukończyłem, ale wkurzyłem się w pewnym momencie, bo było do przewidzenia co się wydarzy.

 

Moment zwabienia tej kobiety i ta walka, poczułem się jakbym grał w Limbo

 

Nie powiem, fajna przygoda i ciekawie to wszystko poprowadzone. Sterowanie bardzo oryginalne, za to elementy logiczne/zręcznościowe dość proste. Mocne 8/10

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy ten finał taki świetny. Też ukończyłem, ale wkurzyłem się w pewnym momencie, bo było do przewidzenia co się wydarzy.

 

Moment zwabienia tej kobiety i ta walka, poczułem się jakbym grał w Limbo

 

Nie powiem, fajna przygoda i ciekawie to wszystko poprowadzone. Sterowanie bardzo oryginalne, za to elementy logiczne/zręcznościowe dość proste. Mocne 8/10

Bardziej chodzi mi o sam epilog i ostatnią scenę. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem całą serie batmanów na ps4 Asylum, City, Knight i VR i zero przesytu co było zaskoczeniem bo zazwyczaj rozkładam takie serie na raty. Na pierwszym miejscu plasuje na równi Asylum i Knight i trochę niżej City ze względu na niektóre wątki głównej fabuły co mi się nie podobały. Wszystkie gry z batmanem mają świetny system walki, ciekawe questy poboczne i mi osobiście bardzo przypadł główny bohater i to jak słuchamy jego rozkminek na temat różnych śledztw, najbardziej zapadła mi w pamięć chwile z knight gdzie

Joker śpiewa naszemu bohaterowi piosenkę :)

Batman VR ciężko umieścić na tej liście ze względu na tryb rozgrywki ale to świetna zabawa w detektywa w klimatycznych miejscach i psychodeliczna końcówka choć w to muszę dłużej pograć bo dużo sekretów jest poukrywanych. W poprzednej generacji ograłem zaledwie parę gier więc liczne remastery to dla mnie nowości ale gry z nietoperzem mogę polecić z czystym sumieniem.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Trackmania Turbo 140/200 tras, szkoda nerwów na więcej. Samochód z laguny jest po prostu irytujący i psuje mi grę, ten z brudnej doliny niewiele lepszy. Pozostają dwa dobre środowiska czyli połowa gry dobra, połowa do zaorania. Same trasy są świetne i szkoda, że zmarnowano część z nich idiotycznym modelem jazdy oraz systemem progresu w kampanii, gdzie trzeba wszystko po kolei robić, 10 tras w jednym środowisku, 10 w kolejnym, brakuje wolności wyboru, gdzie mógłbym np. grać po kolei trasy z samego stadionu lub kanionu (czyli tej dobrej połowy gry). Po początkowym zachwycie, ocena spada na 7/10, jeśli lubicie hardkorowe arcade'y to mimo to warto spróbować, bo niewiele takich gier już powstaje.

 

Na każdą ukończoną przeze mnie grę przypada pięć rozgrzebanych do których nigdy nie wracam. Padło tym razem na Zombi, czyli port startowego tytułu z WiiU. Atmosfera jest, survival jest, napięcie jest, tylko wszystko szlag trafia przez okropny, drewniany i zwyczajnie męczący system walki. Tylko dla najbardziej wytrwałych fanów gatunku.

Odnośnik do komentarza

The Last Guardian PS4

Ograłem wczoraj do końcowych napisów i jeszcze do dziś żyje Guardianem. Ueda przeszedł  męczarnie i to prawie dziesięcioletnią dobrze o tym Wszyscy wiemy.Dla tej gry kupiłem PS2 nie zaraz PS3 cooooo PS4 ??? Nie ważne, wiem jedno mamy kolejne arcydzieło.Najbardziej urzekł mnie staroszkolny system zagadek nie dla idiotów bez podpowiedzi i prowadzenia za rączkę za takimi właśnie perełkami bardzo tęskniłem. Chyba najbardziej testowany aspekt przez beta testerów, wchodzisz do pomieszczenia robisz analizę raptem mija kilkanaście sekund, minut i zapala sie zielona lampka.Wyborne.Cutscenki na najwyższym poziomie zero banałów, akcje nieprzewidywalne, klimat, muzyka! Geniusz w każdym calu dla takiej giery warto było tyle czekać bo to nie kolejne sztampowe, bezduszne ścierwo położone głównie na wyzysk a chęć przekazania wizji i artystycznej duszy z samego wnętrza mistrza Fumito Uedy!!!

 8QNzbIj.jpg

Edytowane przez Oldboy
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...