Skocz do zawartości

PSX Extreme #169


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem narzekania na Powrót do Przeszłości, że umieszczają wynalazki. Wolę poczytać o zapomnianym/mniej znanym sprzęcie (którego nie miałem lub nie będę miał) niż o konsolach, które znamy na wylot i większość z nas je posiadała lub jeszcze posiada (ps2, psx). Zresztą jako, że posiadam więcej numerów PSX to ileż mogę czytać o ps2? Już przecież , ktoś napisał, że o pożegnaniu ps2 było kupę stron poświęconych. Wolę wynalazek typu 3Do czy Phillips CDi niz co roku ps2, Snes i inne przewiercone na wylot konsole.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i dostałem jakąś dziwną okładkę, z tyłu jest "grzbiet" a z przodu okładka jest ucięta po lewej stronie a po prawej jest "piękny" biały pasek... Też ktoś tak ma????

 

Perez odwołuje podziękowania za ten odwrócony grzbiet ;)

 

E: Lucek- feralny lub edycja specjalna :D

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Kupiłem i dostałem jakąś dziwną okładkę, z tyłu jest "grzbiet" a z przodu okładka jest ucięta po lewej stronie a po prawej jest "piękny" biały pasek... Też ktoś tak ma????

 

Perez odwołuje podziękowania za ten odwrócony grzbiet ;)

 

E: Lucek- feralny lub edycja specjalna :D

 

Mozesz zwrocic w punkcie w ktorym kupiles. Moga Ci go tez wymienic.

Ewentualnie w ostatecznosci napisz do Pereza w tej sprawie. To ewidentny blad drukarni ktory nie powinien sie zdarzyc. Dla wydawnictwa to egzemplarz, ktory moze byc podstawa do reklamacji uslugi druku.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i dostałem jakąś dziwną okładkę, z tyłu jest "grzbiet" a z przodu okładka jest ucięta po lewej stronie a po prawej jest "piękny" biały pasek... Też ktoś tak ma????

 

Perez odwołuje podziękowania za ten odwrócony grzbiet ;)

 

E: Lucek- feralny lub edycja specjalna :D

Zdecydowanie jakiś babol z drukarni. Podeślij jakąś fotkę (będę miał dowód do drukarni), a numer doślemy.

Odnośnik do komentarza

To pierwsze PSXE od paru miesiecy (wczesniej kupowalem co miesiac) - moj pierwszy numer z nowa okladka i papierem.

 

Heh - jestem zawiedziony jakoscia wydania. Ten nowy papier jest strasznie cienki, prawie ze jak bibula - stary byl o wiele lepszy. Szkoda.

 

Swoja droga propsy dla Kaliego, recka nowego Deus Exa jest kozacka (szkoda tylko ze zabralo trzech groszy od Zaxa - badz co badz,to gra RPG, ciekawe co on o niej sadzi).

Odnośnik do komentarza

Dobra. Numer zacny, recki przed premierą są git, ale playtest F1 2011 jest słaby. Lubię recki Hiva, ale tylko jak nie recenzuje ścigałek. Facet podchodzi do tematu zbyt rozrywkowo, rzuca samymi ogólnikami. Playtest ma 2 strony i żadnych konkretów. Grafika jest kozacka, a model jazdy świetny. Do tego wg. Hiva jazda w deszczu jest za trudna. Kurde. To ma być sim, jazda bolidem w deszczu JEST trudna. Niech recenzję pisze ktoś inny, bo przypomnę, że na grę w większości czekają ludzie, którzy chcą dostać bardziej sima niż arcade.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem i dostałem jakąś dziwną okładkę, z tyłu jest "grzbiet" a z przodu okładka jest ucięta po lewej stronie a po prawej jest "piękny" biały pasek... Też ktoś tak ma????

 

Perez odwołuje podziękowania za ten odwrócony grzbiet ;)

 

E: Lucek- feralny lub edycja specjalna :D

Zdecydowanie jakiś babol z drukarni. Podeślij jakąś fotkę (będę miał dowód do drukarni), a numer doślemy.

 

Zdjęcie "wrzucę" w temat dziś lub jutro.

___________________________________________________

 

Fajnie że wyraźnie wrócił HIV, od zawsze świetnie czytało mi się jego wszystkie teksty :) Przeczytałem recenzje Deux ex i catherine- recki eleganckie! Tak jak się spodziewałem artykuł "gra w życie" dał radę, kolejnym plusem jest nareszcie ciekawa seria (PoP) w "Przez pryzmat serii". Cosplay powinien zostać na stałe :), wyrzucić można za to "grające damy" na rzecz większej ilości HC room'ów, no ale HIV pewnie o tym nawet nie pomyśli przez sek. więc już kończę.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Otwieram nowy numer i...... co sie dzieje z tym pismem?! czuje sie jak bym czytal przystawke do cd action. Nowa szata graficzna to jakas tragedia, wszystko jakies takie bezosobowe. Sciera chlopie ty lepiej wracaj bo Butcher niszczy wszystko co przez te wszystkie lata osiagnoles.

Obecną szatą zajmuje się grafik, a nie Ściera, czy jego żona - ludzie którzy nie byli grafikami.

Przestań narzekać, bo gdybyś myślał, że nowy layout zrobił Ściera, Magda, Loki, to byś pewnie był zadowolony.

Czasem mam wrażenie że ci Narzekarze, to ludzie którzy zamknęli się gdzieś w okresie końca lat '90tych i tamtejsze PE im się podobało. Tamtejsze czasy, muzyka, filmy, gry, czy nawet życie było łatwiejsze (szkoła zamiast pracy, kumple w domu przy PSX, zamiast chodzenie z laską do kina.. :)

Inne czasy, inny "Extrim". Ale gdybym teraz zobaczył panów po 40stce plujących z wieży Eiffla, pomyslałbym "ale wstyd",

gdybym teraz widział wesołą kamerę w Hyde Parku z goła klatą Mr.Ściery, albo kogoś "nowego", pomyślałbym "żenada".

To co było smieszne 10 lat temu, już nie jest śmieszne.

PE się zmieniło, moda się zmieniła, muzyka, gry, wszystko:)

Trochę pierdzielę głupoty (za oknem 30 stopni), ale mam dość słuchania tych Narzekaczy, którzy zbierają PE od roku-dwóch, i piszą że brakuje im starego klimatu.

Magazyn się rozwija i wygląda profesjonalnie. Kto chce, zawsze może zamówić archiwalię z lat 97-99.

  • Plusik 5
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Czekam na swoj ostatni nr prenumeraty i to ostatni. Niestety magazyn zszedl na psy, a otrzymywanie prenumeraty (po raz kolejny) pozniej niz pojawi sie w kioskach jest maksymalnie smieszne. Kolejny miesiac w kioslk mozna qpic, a moja nie doszla - PARANOJA! Poza tym, po zmianie wydawcy magazyn jest coraz gorszy pod wieloma wzgledami. Ja (nie)stety, ale dziekuje za tak gazetke. Cos mi sie wydaje, ze wydanie nowego magazynu PLAYBOX to najbardziej odpowiedni momant, aby odebrac PSX-owi czytenlnikow. Jest jeszcze NEO PLUS. Sorry, ale nie wroze Extreme'owi jasnej przyszlosci. Jest coraz gorzej. Ja czekam na swoj ostatni nr prenumeraty i dziekuje.

Edytowane przez BasteKSG
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obecną szatą zajmuje się grafik, a nie Ściera, czy jego żona - ludzie którzy nie byli grafikami.

 

Grafik czy nie, wysokiej klasy profesjonalista z pewnością to nie jest. Obawiam się, że to po prostu byle świeżak zatrudniony ze względu na koszty. Magazyn nigdy nie był składany profesjonalnie (czyli całość z konkretną estetyką konsekwentnie utrzymywaną) i niestety nadal nie jest. Moim zdaniem jest nawet gorzej, a absolutnym koszmarkiem są te "kółeczka" wyjątkowo rzucające się w oczy w obecnym numerze. Wybaczcie, ale wygląda to koszmarnie.

Edytowane przez Pajac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trocu składał Film, który na rynku jest dłużej niż większość z was chodzi po tym świecie. Na ładne oczy na pewno tego nie robił. Od tych bezsensownych komentarzy, że kiedyś było lepiej to aż oczy puchną. Mi nowy design się cholernie podoba i mam nadzieję na pójście w stronę EDGE./

 

PS Perez, ładne zdjęcie, mam nadzieję ,że to nie sympatie kibicowskie ;P

 

PPS Zdjęcie HIVa to masakra totalna..

Odnośnik do komentarza

PS. Fenix dalej jest zwiazany z PSX? Myslalem ze juz dawno go nie ma z nami.

 

Mialem sobie gdzies pojsc :) ?

Prenumerata priorytetowa, gruby papier, taki a nie inny cykl wydawniczy. To widac a czego nie widac? Myslisz, ze te decyzje podejmowaly sie same? Od tego jest wydawca. Od tego aby redakcja mogla sobie spokojnie pracowac i nie przejmowac sie formalnosciami, sprzedaza, dystrybucja, reklama i mnostwem (pipi)kowatych rzeczy. I nie, nie musze pisac o tym w HP czy na blogu. Nie musze miec komentarzy odnosnie tego czy tamtego. Praca w tle nie jest widowiskowa.

Teraz za te sprawy odpowiedzialne sa inne osoby a ja ze Sciera mozemy sobie troche poodpoczywac dopingujac ekipe w pracy nad PE. Od czasu do czasu wpadne tutaj i wrzuce komus bana od.. tak dla relaksu :diablo:

Odnośnik do komentarza

Czytam PSX od 2009 roku, więc możecie powiedzieć, że się nie znam, nie wiem co dobre itd. Jednak uważam, że teraz gazetka wygląda lepiej niż te archiwalne numery z roku 2000 i mniej. Chcielibyście żeby wszystko pozostawało bez zmian, żeby stało w miejscu i nie rozwijało się?

 

Co do samego numeru to rzeczywiście zgodzę się co do słabej jakości papieru. Wróciłem z kiosku, odłożyłem na stół pismo, wracam po pięciu minutach i strony wygięte jakbym je już od co najmniej godziny macał przepoconymi łapskami, wtf? Poza tym sama zawartość na razie mi się podoba, HIV tylko potwierdził mnie w przekonaniu, że na R3 warto czekać, Kali, że Deus Ex to bardzo dobra gra, którą prędzej czy później trzeba kupić, a Rozbo, że Bodycount to jednak tylko bezmózga nawalanka (ale z drugiej strony, ci którzy na nią czekają właśnie na to liczą). Poza tym grubo z zapowiedziami, recenzje Deus Ex i Catherine trzymają poziom, fota HIVa kończy dzieła. Myślę, że to bardzo dobry numer mimo tzw. sezonu ogórkowego :) Czekam na kolejny numer, Gamescom recenzja Resistance, palce lizać :P

 

PS. Też mam tą pomyłkę przy dodatku do BO

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...