Skocz do zawartości

PSX Extreme #169


Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałem parę stron. Narazie to, o czym muszę wspomnieć to właśnie ten słownik - ja dziękuję za dodanie tego. Część określeń kojarze, ale o części nie miałem pojęcia. Przydałoby się objaśnienie jeszcze paru rzeczy, bo pewnie mnie teraz tu ludzie wyryją, ale np. ja nie wiem na czym konkretnie polega cel-shading.

 

 

Rozumiem słowniczek pojęć przydatny dla osób mieszkających w lesie gdzie nie ma dostępu do internetu i PE jest jedynym "oknem na growy świat" ale pytanie NA FORUM co to jest cel-shading, kiedy ma się dostęp do google które ładnie wyjaśnia na milionie screenów co to jest, to już robienie z siebie informatycznego analfabety.

 

Widzię, że Twój punkt widzenia jest jedynym własciwym, dlatego tak łatwo przyszło Ci obrażenie Tyskiego. On nie jest informatycznym analfabetą, tylko może po prostu (tak jak wspomniał Kali) chciałby wyrwać czasem ślepia sprzed ekranu monitora i poczytać o tym gdzie indziej. To że Ty lubisz buszowac po necie, nie znaczy że inni tak lubią. Wbrew pozorom to jeszcze nie te czasy, że internet stał się jedynym źródłem informacji. I bardzo dobrze.

 

Słownik został stworzony na wyraźną prośbę czytelników i w założeniach miał byc alternatywą dla kolejnych bezpłciowych wpisów na Wikipedii, ponieważ nie jest skierowany do byle kogo, tylko właśnie do Was - naszych czytelników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Doceniam Waszą pracę i zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwe pisanie recenzji dla takich gier jak Deus Ex (czyli dosyć rozbudowanych i długich) ale wg mnie w niektórych aspektach lepiej chyba coś napisać ogólnie - czyli właśnie ""w grze jest kilka zakończeń"", niż nie będąc pewnym pisać coś szczegółowo i w tym przypadku ludzi wprowadzać w błąd.

Kurde, nie wiem, nie grałem w Deus Ex na tyle, żeby dojść do zakończenia, ale odnoszę wrażenie, że Kali wprowadził w błąd zupełnie nieświadomie, bo sam był przekonany, iż tego rodzaju zabiegu z zapisaniem stanu gry nie da się zrobić. Okazuje się, że jednak da, Kali się pomylił, nie zdążył dokładnie tego sprawdzić, przegapił. Trudno, ale litości - nie widzę sensu ciągnięcia tego tematu w nieskończoność, bo Kali akurat amatorem recenzenckim nie jest, jedynie człowiekiem jak każdy - czasem zmęczonym, czasem nieuważnym, nie bezbłędnym.

 

Mnie akurat recenzja Deus Ex podeszła na tyle, że po jej lekturze kupiłem swój egzemplarz gry na PC. A to robię rzadko, więc gratuluję Kali.

Odnośnik do komentarza

Widzię, że Twój punkt widzenia jest jedynym własciwym, dlatego tak łatwo przyszło Ci obrażenie Tyskiego. On nie jest informatycznym analfabetą, tylko może po prostu (tak jak wspomniał Kali) chciałby wyrwać czasem ślepia sprzed ekranu monitora i poczytać o tym gdzie indziej. To że Ty lubisz buszowac po necie, nie znaczy że inni tak lubią. Wbrew pozorom to jeszcze nie te czasy, że internet stał się jedynym źródłem informacji. I bardzo dobrze.

 

Słownik został stworzony na wyraźną prośbę czytelników i w założeniach miał byc alternatywą dla kolejnych bezpłciowych wpisów na Wikipedii, ponieważ nie jest skierowany do byle kogo, tylko właśnie do Was - naszych czytelników.

 

Pozdrawiam

 

 

Tak , w dzisiejszych czasach mój punkt widzenia jest jedynym właściwym. Takie mamy czasy. Przykro mi, że już nie żyjemy w dobie prasy jako jednego z niewielu dostępnych źródeł growej wiedzy [bo te czasy miały swój niepowtarzalny urok]. Ludzie którzy przez X czasu zastanawiają się co to jest cel-shading ,a nie wpadający na to żeby ową frazę wpisać w google/zapytać na forum są informatycznym analfabetami.

Odnośnik do komentarza

I nie chodzi tu o mechanizm w stylu "nie wiem jak jest, więc zmyślę i będzie ok", a raczej "wygląda mi na to, że wszystkie moje decyzje mają przełożenie na zabawę i finał gry".

 

Z ust mi to stwierdzenie wyjąłeś - tak powinienem napisać w recenzji, bo faktycznie zachowałem się jak Pan Prezes Jarosław i wyjechałem z absolutem. Jednak faktycznie takie odniosłem wrażenie. Jak każdy, normalny, zdrowy gracz - czasami po pierwotnych zachwytach, z czasem wychodzą różne uchybienia dotyczące jakiejś produkcji (i np. takiego Heavy Rain zdecydowanie powinno się ukończyć dokładnie jeden raz). Od czego jednak mamy właśnie zgrentgeny? :D

 

Słownik został stworzony na wyraźną prośbę czytelników i w założeniach miał byc alternatywą dla kolejnych bezpłciowych wpisów na Wikipedii, ponieważ nie jest skierowany do byle kogo, tylko właśnie do Was - naszych czytelników.

 

Notabene - idealnym tu przykładem jest właśnie definicja cel-shading na wiki, która przez wiele długich lat ewoluowała do obecnej formy, jaką ma od stosunkowo niedawna. A przecież ta technika wykorzystywana jest od ponad dekady. A ilość nowych pojęć w dziedzinie elektronicznej rozrywki naprawdę szybko rośnie.

 

Kmiot - miód na me serce, thx:)

Odnośnik do komentarza

 

Notabene - idealnym tu przykładem jest właśnie definicja cel-shading na wiki, która przez wiele długich lat ewoluowała do obecnej formy, jaką ma od stosunkowo niedawna. A przecież ta technika wykorzystywana jest od ponad dekady.

 

Jeden obraz wart jest tysiąca słów w tym przypadku.

Tak więc - google ;)

Odnośnik do komentarza

 

Tak , w dzisiejszych czasach mój punkt widzenia jest jedynym właściwym. Takie mamy czasy. Przykro mi, że już nie żyjemy w dobie prasy jako jednego z niewielu dostępnych źródeł growej wiedzy [bo te czasy miały swój niepowtarzalny urok]. Ludzie którzy przez X czasu zastanawiają się co to jest cel-shading ,a nie wpadający na to żeby ową frazę wpisać w google/zapytać na forum są informatycznym analfabetami.

 

Czasy są takie, że Internet zdecydowanie dominuje jako źródło informacji... co nie pozbawia nas prawa do poszukiwania tych informacji gdzie indziej, jesli tylko mamy na to ochotę. Póki co książki wciąż są drukowane, gazety wydawane, a wycieczki w rózne zakatki świata nie sprowadzają się jedynie do wyszukania krajobrazu w google. Byłoby to proste i szalenie nudne.

 

Nie wiesz tak naprawdę, czy ludzie którzy przez X czasu zastanawiaja sie co to jest cel-shading może już dawno wpadli na to, żeby sprawdzić to w internecie, tylko po prostu chcą się tego dowiedzieć w inny sposób. Ich przywilej.

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

no pewnie..idąc tropem Stony to w ogóle PE jest niepotrzebne bo przecież jest internet....

 

choc pamietam gdy zaczełem kupowac pierwsza prase komputerową (ŚGK , rok ...1996) to rozumiałem połowę recenzji , drugą zaś stanowiły dziwne słówka pokroju SVGA , których nikt nie zamierzał tłumaczyc a internet w tych czasach był rzadkością w Polsce.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Recka Kaliego jest jedną z lepszych w ostatnim czasie. Podobnie jak Kmiot po przeczytani tej recenzji zamówiłem DE ;)

 

Co do błędu nt. zakończeń - Rozumiem Bartiza - czytelnik jest wprowadzony w błąd, ale rozumiem Kaliego - jest tylko człowiekiem, a nie myli się ten co nic nie robi.

 

 

Drugim plusem numeru jest recenzja Catherine. Roger ostatnio coraz lepiej wypada w magazynie. I wiem, że gdy tylko przejdę DE, to następnym tytułem będzie Katarzyna.

 

Ps. Podniecam się recenzjami z tego względu, że z reguły nie czytam o grach, których nie mam zamiaru kupić. W tym numerze dałem szansę tym dwóm i nie żałuję.

 

Podzielam również opinię o słowniku gracza - widziałbym tam kolejny zgrentgen, bądź wolałbym zobaczyć na tych dwóch stronach hc roomy graczy.

 

 

Odniosę się jeszcze do papieru - grubszy był lepszy, ale do tego nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

Troche źle mnie zrozumieliście, mnie również ta recka bardzo przypadła do gustu. Jak ją czytałem to preordera miałem już złożonego a po jej przeczytaniu jeszcze bardziej się napaliłem. Wytknąłem tylko błąd jaki zauważyłem i to tyle w tym temacie. Każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do popełniania błędów. Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

Ta cała " Pomyłka" Kalego ma jedną dużą zaletę. Ci którzy mu uwierzyli skończą grę parokrotnie, a nie jak lamerzy na skróty.

Kali wydłużył grywalność tej świetnej gry. Może ktoś z grających nie czytał jeszcze tego tematu na forum i przechodzi grę któryś raz.

Więc Cicho Sza :good:

 

Perez prośił o sugestie zmian w Psx E.

Przyszło mi do głowy może wzorem Ohayo Nippon - Welcome UK, Witomy Polskę , Hi America. Newsy z innego świata :hi:

Odnośnik do komentarza

Troche źle mnie zrozumieliście, mnie również ta recka bardzo przypadła do gustu. Jak ją czytałem to preordera miałem już złożonego a po jej przeczytaniu jeszcze bardziej się napaliłem. Wytknąłem tylko błąd jaki zauważyłem i to tyle w tym temacie. Każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do popełniania błędów. Z mojej strony koniec tematu.

 

Kto jak kto, ale akurat Kali potrafi nakręcić recenzją na grę. Dzięki niemu wsiąkłem w Dynasty Warriors/Samurai Warriors na pareset h :) thanks Kali.

Odnośnik do komentarza

Perez prośił o sugestie zmian w Psx E.

Przyszło mi do głowy może wzorem Ohayo Nippon - Welcome UK, Witomy Polskę , Hi America. Newsy z innego świata :hi:

Dzięki. Od razu jednak mówię, że z tym będzie raczej trudno. Cały czas zastanawiamy się nad funkcjonowaniem newsów, aby były one wartościowe dla czytelnika. W obecnej formie, choćbyśmy zamykali stronę z newsami na samym końcu, to i tak mija kilka dni, nim numer trafi do sprzedaży. Tworzenie kolejnego działu z newsami ze świata, które byłyby średnio świeże - niekoniecznie ma sens. Ohayo broni się tym, że to jednak Japonia, a o niej w sieci jest znacznie mniej (może inaczej - jest dużo, ale ani po angielsku, ani tym bardziej po polsku). W każdym razie propozycję mamy na uwadze :).

Odnośnik do komentarza

Perez prośił o sugestie zmian w Psx E.

Przyszło mi do głowy może wzorem Ohayo Nippon - Welcome UK, Witomy Polskę , Hi America. Newsy z innego świata :hi:

Dzięki. Od razu jednak mówię, że z tym będzie raczej trudno. Cały czas zastanawiamy się nad funkcjonowaniem newsów, aby były one wartościowe dla czytelnika. W obecnej formie, choćbyśmy zamykali stronę z newsami na samym końcu, to i tak mija kilka dni, nim numer trafi do sprzedaży. Tworzenie kolejnego działu z newsami ze świata, które byłyby średnio świeże - niekoniecznie ma sens. Ohayo broni się tym, że to jednak Japonia, a o niej w sieci jest znacznie mniej (może inaczej - jest dużo, ale ani po angielsku, ani tym bardziej po polsku). W każdym razie propozycję mamy na uwadze :).

Pozostaje nie czytać PPE na 2 tygodnie przed premierą Psx E. ,a później sprawdzenie wszystkich mediów odnoszących się do artykułów, zapowiedzi .

Czasy bez netu nie powrócą - pozostaje samokontrola i umiar. Ja nigdy nie oglądam gameplayu gier na które czekam lub spoilerów -teaserów filmów (ostatnio Dark Knight Rising i Hobbit - pokazują za dużo i psują zabawę)

 

Kolejne z moich marnych pomysłów :

-powrót Mixera,

-więcej 3 groszówek,

-omówienie różnych mniej używanych funkcji w konolach (facebook ,divix internet browser),

-opis nowych firmwarów ,

-tutoriale techniczne-np. jak zmienić dysk w konsolach, jak podłączyć konsolę do monitora głośników, odpowiedzi na problemy czytelników

-test headsetów ,nowych akcesoriów

-ranking gier na PSN ,XLive ;

-małe recenzje (piguły crapów )- z dziennikarskiego obowiązku w ramach ostrzeżenia { wiem że męka}

-jeśli nie będzie już poradnika to może jakieś opisy dużych hitów takich jak L.A. Noir, RDR z mapką i questami

-powrót kącika włamywacza (było coś takiego o easter eggach)

-może ranking konsol (ring ) po latach

-powrót rankingu gier(dawniej przy hyde parku )

- jeśli Koso ,Myszaq nie mogą pisać/ nie chcą to wprowadzenie więcej nowych autorów tekstów - nie ma ludzi niezastąpionych

-może zamiast dużych komiksów ,cosplayów- plakat

-może kącik smartfonów i tabletów (sony wchodzi na rynek)

-kącik FPS - opisy taktyk ,map, prawdziwych historycznych potyczek , militariów

- więcej wywiadów branżowych

-podoba mi się powrót zestawienia premier gier oraz felietonów graczy

- w kąciku Dvd można dodać ciekawe premiery filmowe ,zapowiedzi

- przydałyby się jakieś konkursy (kreatywne) dla czytelników nagrodą może nawet być sławetny Flamaster (wysłany lata temu do czytelnika:)

Kończę te wynurzenia może was cokolwiek zainspiruje .

Wiem ,że magazyn nie jest z gumy ,ale niektóre nowe kąciki mogą być rotacyjne , periodyczne.

Co z ceną magazynu ?-według mnie jest dużym atutem.

Trocu odwala kawał dobrej roboty (psy szczekają karawana idzie dalej)

Wygląd pisma jest profesjonalny ,brawa za użycie jaskrawszej palety barw (różowy- moje oczy ałaaaa) układ screenów różnorodny widać że Trocu ma pomysły na każdą stronę.

Zachodnie magazyny mogą śmiało scanować- pierwsze branżowe recenzje jakie niekiedy są w Psx -ie

Brawa dla Pereza za kontakt z czytelnikami -przyłbica opuszczona tarcza podniesiona.

Butcher przyznaj się,rzuciłeś kolegę na pożarcie tłumu :) a powrócił z tarczą - uważaj na stanowisko:)

Ciekawe czy Loki powróci do składania magazynów weterynaryjnych o bydle :) -chętnie poczytam:) No offence Loki.

Do następnego numeru 170.Czekam z zainteresowaniem (bez obaw) co wymyślicie nowego.Hej

Odnośnik do komentarza

Kolejne z moich marnych pomysłów :

-opis nowych firmwarów , - po wyjściu numeru opisywany firmware może już być przestarzały

-tutoriale techniczne-np. jak zmienić dysk w konsolach, jak podłączyć konsolę do monitora głośników, odpowiedzi na problemy czytelników - będziesz czekał minimum miesiąc na odpowiedź na swoje pytanie, skoro możesz zadać je na forum?

-jeśli nie będzie już poradnika to może jakieś opisy dużych hitów takich jak L.A. Noir, RDR z mapką i questami - za dużo zajmują

-powrót rankingu gier(dawniej przy hyde parku ) - o to to

-może zamiast dużych komiksów ,cosplayów- plakat - plakat w magazynie z grzbietem? hmmmmmmmmmmmmmmm

-może kącik smartfonów i tabletów (sony wchodzi na rynek) - poproszę też kącik vifonów i obrzezanych napletów ;)

-kącik FPS - opisy taktyk ,map, prawdziwych historycznych potyczek , militariów - XD "Moje boje czyli Bergera historia wojskowości" Anyone? :D

- więcej wywiadów branżowych - Taaa, HIV i jego wywiad z Lindą :D

 

Takie moje luźne komentarze co do niektórych pomysłów ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kolejne z moich marnych pomysłów :

-opis nowych firmwarów , - po wyjściu numeru opisywany firmware może już być przestarzały - 2 firmware w miesiącu- dziwne

-tutoriale techniczne-np. jak zmienić dysk w konsolach, jak podłączyć konsolę do monitora głośników, odpowiedzi na problemy czytelników - będziesz czekał minimum miesiąc na odpowiedź na swoje pytanie, skoro możesz zadać je na forum?-Na Psx czekam co miesiąc na forach często jest kakofonia

-jeśli nie będzie już poradnika to może jakieś opisy dużych hitów takich jak L.A. Noir, RDR z mapką i questami - za dużo zajmują- recenzje też, a może w odcinkach

-powrót rankingu gier(dawniej przy hyde parku ) - o to to

-może zamiast dużych komiksów ,cosplayów- plakat - plakat w magazynie z grzbietem? hmmmmmmmmmmmmmmm- Secret Service takie miał

-może kącik smartfonów i tabletów (sony wchodzi na rynek) - poproszę też kącik vifonów i obrzezanych napletów ;) - chodziło o gry na te ustrojstwa :,cóż czego nie masz to krytykujesz tak?

-kącik FPS - opisy taktyk ,map, prawdziwych historycznych potyczek , militariów - XD "Moje boje czyli Bergera historia wojskowości" Anyone? :D nie znam posłucham

- więcej wywiadów branżowych - Taaa, HIV i jego wywiad z Lindą :DEvangelistą- Chętnie

 

Takie moje luźne komentarze co do niektórych pomysłów ;)

To moje luźniejsze odpowiedzi :nyam2:

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne z moich marnych pomysłów :

-opis nowych firmwarów , - po wyjściu numeru opisywany firmware może już być przestarzały - 2 firmware w miesiącu- dziwne - nie wiem nie znam się, piszę co o tym myślę

-tutoriale techniczne-np. jak zmienić dysk w konsolach, jak podłączyć konsolę do monitora głośników, odpowiedzi na problemy czytelników - będziesz czekał minimum miesiąc na odpowiedź na swoje pytanie, skoro możesz zadać je na forum?-Na Psx czekam co miesiąc na forach często jest kakofonia - nie rozśmieszaj mnie, pytasz , ktoś odpowiada.

-jeśli nie będzie już poradnika to może jakieś opisy dużych hitów takich jak L.A. Noir, RDR z mapką i questami - za dużo zajmują- recenzje też, a może w odcinkach - opis gry w odcinakch, tak? Będziesz przechodził LAnoir przez 5 miesięcy?

-powrót rankingu gier(dawniej przy hyde parku ) - o to to

-może zamiast dużych komiksów ,cosplayów- plakat - plakat w magazynie z grzbietem? hmmmmmmmmmmmmmmm- Secret Service takie miał - możliwe, do 50 numeru na bank tak nie było.

-może kącik smartfonów i tabletów (sony wchodzi na rynek) - poproszę też kącik vifonów i obrzezanych napletów ;) - chodziło o gry na te ustrojstwa :,cóż czego nie masz to krytykujesz tak? Nie, dla mnie to głupota taka sama jak kącik vifona i napleta. Masz pocket, po co Ci kolejny kącik z gram na takie małe ustrojstwa?

-kącik FPS - opisy taktyk ,map, prawdziwych historycznych potyczek , militariów - XD "Moje boje czyli Bergera historia wojskowości" Anyone? :D nie znam posłucham - tego się nie słucha, to się czytało w latach 90'

- więcej wywiadów branżowych - Taaa, HIV i jego wywiad z Lindą :DEvangelistą- Chętnie - tak, od razu z Protestantem. Żeby robić wywiad, trzeba mieć kontakty. Nie wiem czy zauważyłeś ale jak jest opcja, to jest wywiad, nie sądzę żeby ktoś specjalnie jechał do Francji czy Japonii żeby przeprowadzić wywiad z kimśtam z branży. Logistyka.

 

Takie moje luźne komentarze co do niektórych pomysłów ;)

 

To moje luźniejsze odpowiedzi :nyam2:

 

Prosz.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne z moich marnych pomysłów :

-opis nowych firmwarów , - po wyjściu numeru opisywany firmware może już być przestarzały - 2 firmware w miesiącu- dziwne - nie wiem nie znam się, piszę co o tym myślę- poszukaj na necie to cię oświeci

-tutoriale techniczne-np. jak zmienić dysk w konsolach, jak podłączyć konsolę do monitora głośników, odpowiedzi na problemy czytelników - będziesz czekał minimum miesiąc na odpowiedź na swoje pytanie, skoro możesz zadać je na forum?-Na Psx czekam co miesiąc na forach często jest kakofonia - nie rozśmieszaj mnie, pytasz , ktoś odpowiada.

-jeśli nie będzie już poradnika to może jakieś opisy dużych hitów takich jak L.A. Noir, RDR z mapką i questami - za dużo zajmują- recenzje też, a może w odcinkach - opis gry w odcinakch, tak? Będziesz przechodził LAnoir przez 5 miesięcy? - A ty przechodziłeś San Andreas kilka miesięcy(też były odcinki)- chodzi o sekrety,smaczki gry

-powrót rankingu gier(dawniej przy hyde parku ) - o to to

-może zamiast dużych komiksów ,cosplayów- plakat - plakat w magazynie z grzbietem? hmmmmmmmmmmmmmmm- Secret Service takie miał - możliwe, do 50 numeru na bank tak nie było.- Jesteś tego pewny ?Może NSS?

-może kącik smartfonów i tabletów (sony wchodzi na rynek) - poproszę też kącik vifonów i obrzezanych napletów ;) - chodziło o gry na te ustrojstwa :,cóż czego nie masz to krytykujesz tak? Nie, dla mnie to głupota taka sama jak kącik vifona i napleta. Masz pocket, po co Ci kolejny kącik z gram na takie małe ustrojstwa?-Nie mam pocketa ,nie mam tableta a nie Hate-uję

-kącik FPS - opisy taktyk ,map, prawdziwych historycznych potyczek , militariów - XD "Moje boje czyli Bergera historia wojskowości" Anyone? :D nie znam posłucham - tego się nie słucha, to się czytało w latach 90'- Ja to słuchałem brat mi czytał na dobranoc:)

- więcej wywiadów branżowych - Taaa, HIV i jego wywiad z Lindą :DEvangelistą- Chętnie - tak, od razu z Protestantem. Żeby robić wywiad, trzeba mieć kontakty. Nie wiem czy zauważyłeś ale jak jest opcja, to jest wywiad, nie sądzę żeby ktoś specjalnie jechał do Francji czy Japonii żeby przeprowadzić wywiad z kimśtam z branży. Logistyka. - Chyba Logika się kłania- w dobie wychwalanego przez ciebie internetu- jechac do Japonii po co?

 

Takie moje luźne komentarze co do niektórych pomysłów ;)

 

To moje luźniejsze odpowiedzi :nyam2:

 

Prosz.

Fajnie pomarudziłeś . To może podzielisz się swoimi konstruktywnymi pomysłami. Smerf Maruda niczego dobrego nie stworzył.

A propos forów internetowych - kupowałeś coś kierując się opiniami konsumentów ,jak odsiałeś Fanbojów od Obiektywnych/

Dla mnie redaktor ,którego znam (w pewnym sensie gusta i obiektywizm) jest bardziej wiarygodny. Spróbuj leczyć się korzystając z porad sieciowych -Powodzenia , z reklamacjami zwrócisz się do xxxxxxxx 182 lub Grabarza we własnej osobie:)

W dobie internetu każdy jest ekspertem, filozofem - szamanem. Anonimowo jest się tylko avatarem, twoje imię i nazwisko napisane pod tekstem sprawia że bierzesz odpowiedzialność za słowa, porady. A odpowiedzialność odróżnia Mężczyzn od Chłopców

Odnośnik do komentarza

Co to są "forów" ? To jakieś zmodyfikowane fora? Takie dla ludzi którzy wrzucają głupie pomysły? Wybacz, nie znam tego typu przybytków.

 

Przeczytaj jeszcze raz swoje pomysły, a później to co napisałeś na zielono. Połowa rzeczy się nie klei. Sugerujesz opisy gier, po czym wrzucasz że w sumie to lepiej jakiś smaczki [rotfl'nLOL]. Później zacznij czytać ze zrozumieniem. Wywiady robione przez internet? Znaczy, przez gadu gadu? Albo nie, czekaj, mam pomysł! Wywiady robione na zasadzie ankiety! Ja wysyłam takiemu Mijamoto[Majamoto łotsołewa] listę z pytaniami, on mi to mejlem odsyła i mamy za(pipi)isty wywiad. Fak, myślę że tego każdy oczekuje! Możemy też poprosić żeby ludzie przysyłali LISTOWNIE pomysły na pytania, będzie naprawdę kul.

 

Pomarudziłem, bo mi się większość Twoich pomysłów nie podoba i nie chciałbym żeby takie rzeczy pojawiły się w PE.

Prosty przekaz, czy ubrać Ci go ponownie w kolorki?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to są "forów" ? To jakieś zmodyfikowane fora? Takie dla ludzi którzy wrzucają głupie pomysły? Wybacz, nie znam tego typu przybytków.

 

Przeczytaj jeszcze raz swoje pomysły, a później to co napisałeś na zielono. Połowa rzeczy się nie klei. Sugerujesz opisy gier, po czym wrzucasz że w sumie to lepiej jakiś smaczki [rotfl'nLOL]. Później zacznij czytać ze zrozumieniem. Wywiady robione przez internet? Znaczy, przez gadu gadu? Albo nie, czekaj, mam pomysł! Wywiady robione na zasadzie ankiety! Ja wysyłam takiemu Mijamoto[Majamoto łotsołewa] listę z pytaniami, on mi to mejlem odsyła i mamy za(pipi)isty wywiad. Fak, myślę że tego każdy oczekuje! Możemy też poprosić żeby ludzie przysyłali LISTOWNIE pomysły na pytania, będzie naprawdę kul.

 

Pomarudziłem, bo mi się większość Twoich pomysłów nie podoba i nie chciałbym żeby takie rzeczy pojawiły się w PE.

Prosty przekaz, czy ubrać Ci go ponownie w kolorki?

Po co te nerwy.

Co się tyczy wywiadów nie GG tylko Skype.

Co do "Forów" -http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=12&t=180- poczytaj sobie też słownik ,albo Profesora Miodka

Gdzie twoje oświecone pomysły na zmiany Marudo ?

Może jednak nie "chłopcy" a "myszy"

Jeśli lubisz kolorować to może jednak "chłopcy"

Odnośnik do komentarza

To Ty masz nerwa, ja ubaw w pracy.

 

Wywiady przez skajpa. No mega. A z kamerką czy bez?

Nie przekonasz mnie do "forów" , to archaizm który wymrze w przeciągu kilku lat.

Czy ja kiedykolwiek napisałem Tobie że wrzucę tutaj swoje pomysły? Krytykuję Twoje, nie obliguje mnie to jednak do wrzucania swoich.

Dwa ostatnie wersy to jakiś słaby panczlajn którego nawet Figlarz by się wstydził.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...